Nejlepší hlášky
<a> Ahoj tak sem byla v tom obchodě cos mi doporučil.:)
<b> a?
<a> Už tam nikdy nepudu
<b> Proč?
<a> Na dvěřích měli napsáno táhni!!
Komentář: Asi dvěře né ona že :D
<a> až budeš po svý oblíbený činnosti...co takhle písnout??
<b> peace
<a> a to jako proč??:D
<b> chtela si pisnout ;-)
<nightRaven> co tak si zahrat vojnu po irc?
-!- nightRaven was kicked by jjmary [vyhral jsem!]
Komentář: To mám zato, že som to chcel nejako oživiť...
<a> caw
<b> aojky
<a> je u vas jeste moje mamka?
<b> uz ne
<a> sakra musim caw
Komentář: dyz ma clovek zaracha
<a> Ahoj,hej co znamena dvakrat houknuti pozarni sirenou?
<b> tim se svolavaji hasici ke zbrojnici teda ti hasici co jsou v muzstvu co maj hasit,proc?
<a> aha,dik ted tu prave znela mmt jdu hledat uniformu..
<b> :D ty si hasic a nevis co znamena sirena a kde mas uniformu.. u vas to musi vypadat :D
<a> njn co nadelas... ;)
<a> hej ja to mrdam nemozu ju najit..
<a> kdyz tak dojdou pro me mam klice od zbrojnice :D
<a> jinak dik za info ;) jdu spat dobrou..
Komentář: kámoš hasič o půl jedné v noci
<a> Hele ty prej prodáváš počítač?
<b> jj, máš zájem?
<a> Kolik za něj chceš?
<b> 6000,-
<a> A je černej nebo bílej?
<b> Černej a vepředu kus stříbrnej :D
<a> Ok, tak já to beru, seš zejtra doma?
Komentář: Jiný parametry než barva ho asi nezajíma :)
<B> ahoj, můžeš mi prosim řict jak spustit tu staženou hru na mym PSP?
<A> my už jsme spolu mluvili včera večer, že?
<A> ty máš základní desku, u které je prolomené šifrování, takže si můžeš PSP flashnout přes pandoru ... tu si ale na svym PSP nemůžeš softwarově vytvořit a pochybuju, že se ti do toho chce hardwarovou metodou ... nejlepší bude, když kontaktuješ nějakýho flashera a ten ti PSP za nějakej peníz flashne
<B> jojo
<B> hele a co je ten flash?
<A> zahrajeme si takovou hru jo? Já teď pujdu, pustim si X360, zapnu CoD6, budu vzteky střílet po všem co se hne a budu křičet ... Já se na to vyseru! ... Tohle já nemam zapotřebí! ... a ty mezi tim popřemejšlíš nad tim co jsem napsal já, co jsi napsal ty a co mě mohlo takhle nasrat
<A> 3 ... 2 ... 1 ... hrajem!
Komentář: no nekecám to mi fakt napsal...
<Joint> čau, nevíš co zejtra zkouší na infuli?
<StibTo> CSS.. jestli mě vyzkouší tak to poseru, co ty?
<Joint> jestli je to Counter Strike Source, tak za jedna...
Komentář: njn .. :D
<S!ko> ahoj, máš chvíli čas?
<Enlight> Čau, jasně mám
<S!ko> ok
<S!ko> tak si ho uží
<S!ko> čau
<a> hej c, na co zas čumíš?
<b> jak ho tak znám, tak na nějakou kktinu :D
<c> jako teď jsem se málem utopil
<a> proč?
<c> čumím na něco o nějakejch křesťanskejch fanaticích
<a> a?
<b> no?
<c> tak piju a najednou:
<c> pojďme to tu projít a požehnat sedečkám
<c> ano, ve jménu Ježíše žehnáme, aby každý, kdo bude na těchto židlích tento týden sedět
<c> a Pane, žádáme tě, aby jsi je pokryl krví Ježíše
<c> otevři jim srdce Pane, otevři jim srdce
<a> :D
<b> looooool
<c> otče, modlíme se za elektrický rozvod
<c> modlíme se, aby tady nevypadla elektřina ve jménu Ježíše
<c> modlím se k tomuto vybavení
<c> MODLÍME SE K POWERPOINTOVÝM PREZENTACÍM
<c> ke všem projektorům
<a> :-D
<c> a říkáme, Ďáble, víme co rád děláš na takových setkáních!
<c> a říkáme: neuděláš to ve jménu Ježíše
<c> žádný problém s mikrofony ve jménu Ježíše
<c> ve jménu Ježíše si to žádáme
<b> tak to je maso :D
<c> asi jdu vyhodit počítač z okna, abych se na takový blbosti už nemohl koukat