Nejlepší hlášky

<a> Nevis nahodou proc se nejak vlece net?
<a> resp. nejdou nacist stranky mimo cr, treba google nejde
<b> cela C****A udelala bum :D
<b> se podivej na grafy na nixu
<a> kde?
<b> ty nevis co je to nix?
<a> e
<b> lol
<a> mmt
<a> tak vlastne ne... nejde google :D

<Overmind> twe co ste to zas ve skole meli? kam na ty kraviny chodite?
<DarkJober> Fotky na T Boys seznamce ti nic nerika :D
<DarkJober> trosku si hloupej a nechal sis nekdy v prosinci v kompu ulozeny heslo na email mno a nekdo na to prisel
<Overmind> jezisi kriste to tam jeste je? to byla takova kravina pro jednoho kamose... sem nevedel ze to puziva... :-D lol to je prca... a jak ste to vubec nasli?
<Overmind> jo aha...
<DarkJober> mno nic...
<Overmind> to sem dodneska neprisel na to jak se zbavit toho aby tam odtud chodily zpravy...
<DarkJober> hale nemam naladu neco resit
<DarkJober> cau
<Overmind> ze vas vubec bavi resit takovy kravoviny... btw ja to tky resit nechci me je to jedno...

Komentář: http://www.iboys.cz/showprofile.php?action=profile&profile=33820

<a> jak_
<a> kva
<b> ? :)
<b> baterky v klavesnici?
<a> klav3sn1c3 v hajzl0, c4j ..
<a> h05n1 5ada n3jd3..
<b> cool :)))
<a> n0 m0c n3, j3 70 n073b00k
<a> l33t

Komentář: Does anyone here spek l33t?

<Hanca> budeš ještě na netu nebo půjdeš něco dělat?
<MarkFX> pujdu pojest konečně
<Hanca> tak posílám pusu a musím už valit na právo
<Hanca> chci nějaké povzbuzení, abych přemohla jarní únavu
<Hanca> honem, honem, honem nebo příjdu pozdě
<MarkFX> tak posílam polibek, at ti svítí slunce v duší :)
<Hanca> chtělo by to něco originálnějšího, když jsi ten 40% romantik
<MarkFX> to už bys přišla pozdě a mě by to stálo hodně přemýšlení a mozkové aktivity
<Hanca> to už příjdu i tak
<MarkFX> tak teda čerstvý vánek z rozkvetlé louky, šelest stromků z jarního vánku, prosvětleného brzkým ranním sluníčkem jak se procházíš bosa v ještě orosené trávě a na sobě lehké bílé šatičky, pod nima nahatá prdelka, na hlavě veněček z kvítí... ;-)
<MarkFX> to spíš ale bylo přání pro mě teda když nad tím přemýšlím...
<Hanca> ty jsi moje zlato
<MarkFX> takhle si tě představovat... :-D
<MarkFX> a do toho by hrálo technisko nebo nějaké výplachy z jedné z mnoha stejdží na Czechteku
<MarkFX> který by se konal na vedlejší louce :-D
<Hanca> hold těch 40 % je málo...
<Hanca> posílám polibek a přeji dobrou chuť
<MarkFX> papáá

<a> njn - ja uz budu muset jit - ted sem mel turnaj v UTcku, tak sem si prosvih vecerku. se mej a at se ti dobre dari :-)
<b> jj
<b> dik
<b> u2
<a> ne u2004

Komentář: njn už by mel spinkat

<a> prosimte, v cem otevru soubor RAR
<b> total comander nebo winrar...
<a> hm, tak to mam pech, mam jen winamp... mela jsem v planu to vypalit a poslouchat v radiu nebo MP3

<a> cus
<a> ja nemuzu najit kos
<a> asi jsem ho smazal
<a> ale to nejde
<a> a ja ho nemuzu najit :-(
<b> co jakej kos?
<a> no na plose
<b> jaky mas okna?
<a> no okna normalni
<b> tak jak normální? jaký máš?
<a> jak to myslis?
<a> Jako dreveny, nebo plastovy?
<b> jakou verzi máš widlí/windo*sů
<a> widovs wista
<b> ty máš visty?
<a> jj, dostal jsem od jeziska novej komp
<b> jo tak to musis byt rad
<a> jj jsem ale stve me ten kos

<meky01> tady holky nenajdes zkus jit na BF :D
<truth> nechcu dam si raci slivovidzu :)
<meky01> ty vis co to je? :D
<meky01> to neni jen tak ledajaka limonadka :D
<truth> tu by mohli v obchode postavit vedle coca coly a napsat: neobsahuje skodlive latky.
<meky01> preesne
<meky01> :D

<a> pusti bráchu na net
<a> okamžitě :-P 8-)
<b> :-) nemůžu... sem v opavě :-)
<a> ]:-> to je rozzumné :-$ =-O :-P
...
<a> sem vynadala omylem tvemu brachovi :-D
<c> :-D
<c> a jak?
<c> povidej cos mu napsala? :-D
<a> je na icq... a ja sem mu napsala at vypadne z PC a pusti tam tebe :-X :-D :-D
<a> a on že nemuže protože je v Opavě :-D :-D
<a> trapas :-P :-D
<c> :-D :-D :-D

<a> co ten profil?
<b> To je z odpoledne :)
<a> uz jsi ho kopl za hranice? :)
<b> Ji, to je ženská, spojuje v sobě dva národy co nesnáším, skopčáky a žabožrouty. :-!
<a> adresu kam poslat devítku a nábojema...?
<b> xxxxxxx xx xxxxx xxx xx
<a> radci fiktivni jmeno aby te nechytly kdyby to nahodou odhalili co? hh nebo poslat ji nejakej zajimavej balicek :))
<b> S hladkou moukou? :)
<a> treba a takovej hezkej papir s vystrihanejma pismenkama .)
<b> A co by bylo napsáno?
<a> nevim treba Mustafa use this anthrax for... time: destination: mohlo by byt ne? :)
<b> To by šlo :)

Komentář: Nevím odkud bere bratr takové zkušenosti a nápady na to jak se pomstít ženským

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.