Nejlepší hlášky

<pablopornablo> zeby som mohol konecne prejst zo 720p porna na 1080p porno? hmmmm
<Pjetrode> A co checs vidiet ostrejsi picny chlp?

16:13 <a> čau
16:24 <b> zdar
16:25 <b> a ještě jednou zdar
16:25 -!- b has quit

<tomig> Čím více je daného produktu, tím nižší je mezní užitek posledního žádaného produktu, a ten určuje cenu. Mezní užitek poslední jednotky produktu vyjadřuje ochotu spotřebitele platit
<tomig> to je docela dobrý vědět no
<tomig> to nejsou hovna, ale celej hovnocuc

Komentář: 4 dny před zápočtem :)

<a> co to potom mame po fyz za skusku?
<a> a kolikeho?
<b> zacina sa to fyz=9. a potom kazda skuska je fyz+=6dni

<a> Davam staznost na admina (HLGUARD dal tromnaraz ban aj mne zato ze sme boli prvy a napisal ze som mal mutihack dajte mi unban

Komentář: chalanisko hrá CS 6 rokov

<a> mám nvý líbm seit
<a> jezisi fuj
<a> me po klavesnici leze pavouk :D

<a> co delas za citoslovce kdyz kasles?
<a> xD
<b> eheh
<a> taky sis zkousela kaslat? xD
<b> to je jak když spíš šu*áš než při kašlání
<b> jj zkoušela
<a> xDD
<a> C: zakaslej si a rekni mi co delas za zvuk? xD
<c> ech ech xD
<c> ale to je fakt jak su*ani xD
<a> zeo xD

Komentář: ...jednou vecer na icq...

<Marthy> Vím, že jednoho dne (nejpozději zítra) toho budu moc a moc litovat, ale nemůžu jinak...
<Marthy> začátek našeho příběhu se odehrává v tescu... koukám tam na ty hotový jídla v plastovejch miskách s fólií a říkám si "Prima, aspoň si nebudu muset dělat večeři" jmenovalo se to špenátové (Cosi snad italskýho... něco jak bramborový mušle) v sýrové omáčce... prima... hodím to do košíku a du
<Marthy> scene 2: Dávám si tuk na pánev a říkám si jak to bude dobrý... vytahuju toasty a najednou mě to liskne: "Špenátový cosi v sýrový omáčce" tak ten tuk sliju zas do krabičky, pánev jebnu do dřezu a vytasím špenátový cosi v sýrový omáčce a hodím to na stůl. propíchám dekl, hodím do mikrovlnky, přečtu instrukce a hodím to na 4 minuty podle návodu... po minutě to otevřu a checkuju... žádná změna skupenství, tak s tím zaštěrchám aby to nebylo na jednom místě horký a jinde studený, ale ani se to nehlo... tak to tam hodím zase zpátky... po další minutě z toho de ohavnej puch, tak to vyndám a říkám si, že už to bude asi hotový... odříznu fólii, kydnu na talíř a dávám bráchovi ochutnat (když už, aby to nezabilo mě) brácha razantním pohybem ruky odmítne (razantní pohyb přesně mě do břicha... nee, sranda) tak to ochutnám... zjistím, že to že z toho de děsnej rygól ještě neznamená, že to je připravený k servírování... tak další dvě minuty a mezitím odběhnu k PC změnit status na online z "ftesku"... tak to vytasím a pustím se do toho... mejt kolík na nose a nechat to tam ještě čtyři minuty, aby to pálilo tak, že už neucítíš žádnou chuť, mohlo to bejt docela dobrý jídlo... po pár soustech (tak půl talíře) mi v břiše začla vypukat občanská válka a střeva se bouřily proti žaludku... no... tak si říkám že to statečně dojím, víš přece jak nerad nechávám plnej talíř... tak se do toho pustím, ale tu statečnost sem trochu přecenil, tak sem si říkal, ale což... za chvilu je tu mamka a ta sežere všecko... tak sem to nechal na stole...
<Marthy> scéna třetí... sedím tu, před sebou žlutej tescopuding a vykládám ti tu o svým největším životním omylu
<Marthy> btw.: už mám jeden v sobě, teď se pouštím do druhýho

<a> !servery
<a> !servery
<b> !lgc
<a> :O pokazili ste Enigmu
<b> ! lgc
<b> asi sa zase sekla
<a> !Enigma
<b> alebo sa jej nechce
<b> :D
<a> !funguj!
<b> :D
<a> !lebo uvidis!
<a> ?Enigma
<b> ee musis tak !Enigma?
<b> :D
<a> !no pockaj pozalujem adminom

<a> tak co mikuláš čéče???
<b> tyve málem sem se před chvilkou posral
<a> ty se bojíš čerta bo co???
<b> ne... ale šel jsem se mejt a najednou děsná rána tak běžim do kuchyně co tam kde spadlo a uviděl jsem máti jak vytahuje plech s jedlejma kaštanama co pekla a on ji jeden vybuchnul...
<b> a pak začali praskat další
<a> LOL
<b> takže kuchyň celá podělaná nějakejma kousíčkama

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.