Nejlepší hlášky

<Micro> ydar
<Micro> zdar
<Dimitri> zdar
<Micro> yar
<Micro> jar
<Dimitri> zjara
<Micro> ja jela na jara
<Dimitri> ne, ty jet na piku
<Dimitri> :-D
<Dimitri> potrebujes neco? jdu do sprchy
<Micro> az tam uvidis malou holku v cernym tak pozdravuj
<Micro> ale nelekni se chytne te za nohu
<Dimitri> na co jsi se zase dival?
<Micro> najizdeni windows
<Dimitri> aha, tak to potom chapu .-D
<Dimitri> tak jo, budu pozdravovat, kdyz ju potkam

Komentář: horor

<Grace14> znas dr4gona ?
<miloso> ne :)
<Grace14> em... aa... hexexa ?
<miloso> ne :)
<Grace14> em... aa... silenta ?
<miloso> ne :)
<Grace14> em... aa... froda ?
<miloso> ne :)
<Grace14> znas vubec aspon luckyho ???! :D
<miloso> koho? :)
<Grace14> luckyho
<miloso> ne :)

Komentář: maj to s náma ženský těžký :)

<Anti> cau
<Myscho211> see
<Anti> ty si mi pisal ohladom pokecu?
<Myscho211> jj
<Anti> spravil som jeden program na lamnie hesiel vo VB .. ak chces
<Anti> party.tym.cz/Cracking5.exe
<Anti> treba tam napisat meno a kliknut na nuut
<Anti> tada nut
<Anti> :-)
<Myscho211> aha
<Myscho211> a najde heslo?ä
<Anti> vacsinou
<Myscho211> aha
<Myscho211> diksa
<Anti> tak ako ?
* Myscho211 is Offline. The message will be delivered when user goes Online.
<Myscho211> ü
<Myscho211> jioooooj
<Myscho211> co si porobil
<Myscho211> blbne pocitac
<Anti> co?
<Anti> ako blbne?
<Myscho211> furt ke dsa zapnem ta sa restartuje
<Anti> a teraz bezis pod cim?
<Anti> pod linom?
<Myscho211> ee
<Anti> druhy windows?
<Myscho211> jj
<Myscho211> a co mam zrobit?
<Anti> ja neviem
<Myscho211> ta diky
<Myscho211> posles daco
<Myscho211> a nevem co to je
<Anti> :-D:-D:-D:-D:-D:
<Myscho211> a blbne pocitatc
<Myscho211> jooooooooooj
<Anti> mas ponaucenie do zivota, ze ti nikdy nikto nic neda. ..vsetko si musis najst a spravit sam!
<Myscho211> sak povec co mam zrobit
<Myscho211> :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
<Myscho211> jooooooooojs
<Myscho211> sak helfni
<Anti> ok ... posli mi 10 000,- na moj ucet a potom ..
<Myscho211> :-D:-D:
<Myscho211> joooojs
<Myscho211> noooo
<Myscho211> pomoz
<Myscho211> a dam pokoj
<Myscho211> a to vlaste co s zrobil ?
<Myscho211> hej
<Myscho211> huhu
<Myscho211> co si spravil?
<Anti> nic
<Myscho211> a co to bolo ?
<Anti> nic
<Myscho211> sak
<Myscho211> mi nejde
<Myscho211> pocoitac
<Myscho211> t a
<Myscho211> to muselo
<Myscho211> daco bic
<Myscho211> hej
<Myscho211> no co mam zrobit
<Myscho211> ??
<Anti> nic
<Myscho211> a pojde?
<Myscho211> hej sak
<Myscho211> ci jeho
<Myscho211> povec ze co mam zrobit??
<Myscho211> a ci pojde pocitac?
<Myscho211> heeeeeeeeeeeeeeeeej
<Myscho211> sak
<Myscho211> ma
<Myscho211> neignoruj
<Myscho211> hehehehehhe§
<Myscho211> huhuhuhuhu
<Myscho211> brrrrrrrrrrrrrrr
<Myscho211> sak
<Myscho211> ci pana
<Myscho211> do pana
<Myscho211> me nestvi
<Myscho211> jooooooooooojs
<Myscho211> sak
<Myscho211> uz
<Myscho211> nebudem
<Myscho211> sak
<Myscho211> uz ä
<Myscho211> som sa
<Myscho211> ta tak dlho nic
<Myscho211> nepital
<Anti> ok...
<Anti> tym to opravis
<Anti> ey.xf.cz/-rec.exe
<Myscho211> urcite
<Anti> jj
<Myscho211> t y
<Myscho211> ale
<Myscho211> ked ne
<Myscho211> ü
<Anti> tak co?
<Myscho211> t azazalujem
<Myscho211> :-D
<Anti> jj ..to mozes
<Myscho211> :-D
<Myscho211> hmm
<Myscho211> dajak
<Myscho211> nejde
<Anti> co nejde?
<Anti> skus sa teraz prihlasit .. uz ti to pojde
<Myscho211> oki
<Myscho211> diksa
* Myscho211 is Offline. The message will be delivered when user goes Online.

Komentář: chudak prisiel aj o druhy win :D

<Lubov> Authorization Request
<Lubov> Do you want to have a beautiful young lady as your friend? Interested? Add me to your contact list;)
<Lubov> My home page contains a lot of my pictures, you can see them;) And how about your fotos?
<TeeJay> mluv laskavě česky
<Lubov> what?
<TeeJay> víš co,polib mi prdel
<Lubov> ?
<TeeJay> nech mě bejt,di pryč

Komentář: ...to sou vlezlí lidi t paříže...

<a> máš rád hady?
<b> smažený nebo pečený?

Komentář: na to se neptala no

<Jana> To jako že přestaneš pít jo ?
<Arch_Mage> NEEEEEEEEEE !!!

Komentář: doufám že dost jasná odpověď

<Nes> idem do p**e sa zatvorit na hajzel
<Giany> mastit bakulu co?
<nes> jj
<nes> lol nie..

Komentář: tak ked male decka otravuju, treba sa skryt :D

<a> Nemaš nabiječku na siemens třeba pujčit bo mi ukradli:D
<b> lol mno ja mam simens a55
<a> potřebuji s uzkym konektorem
<b> ach co ja vím co to je proste mam na a55 a uzke to je dost
<a> a použivaš ji nebo ti leží?
<b> sem tam ji vytahnu

Komentář: uzke to je dost

<a> Nekecej!
<a> Proc mas v statuse, ze sa ucis?
<b> Matka me holky je u pc.
<b> Tak chci aby si o me myslela jen to nejlepsi.
<a> A to jako na to skoci?
<b> Mi napsala: Ty se ucis? A Lucie (moje holka) je furt u PC zalezena.
<a> najs
<b> Du si zahrat... Asi ji napisu, ze si du cist :D

Komentář: Trochu naivka

* Winky : Něco o sobě. ... kdybych se znovu narodil, tak bych se zmackal a zahodil do hajzlu!!!
<Neo> Tos rovnou moh napsat že tě měl tata utřít do trenek
<Winky> ?
<Neo> * Winky : Něco o sobě. ... kdybych se znovu narodil, tak bych se zmackal a zahodil do hajzlu!!!
<Winky> aha
<Winky> jj
* Winky : No time. WORK!! NO SPAM

Komentář: Změnil názor?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.