Nejlepší hlášky
<a> chjo, každý pondělí tu spolubydlící není a když se chci vyspat, tak tu oxiduje :/
<a> kdyby se aspoň redukovala...
<a> awoj pls nws jk se počítá ten příklad do fyziky ??
<b> Vím...
<a> jk ??
<b> msš dlnc vnsbt dltlm a sčst to s jjch sčnm.
Komentář: Jak vyjebat s těmi co neumí psát. :D
<a> Hej ten můj komp je úplně na hovno.. né jenom že pi*u vydrží a furt padá ale ještě ani nehřeje takže mi mrznou nohy..
<a> čus kámo
<a> dneska to jeden týpek o ájině totálně pomastil... profesor machroval, že to tam u nich zná. tak týpek na něj: pane profesore, jak to u nás můžete znát, když vás k nám rozhodně tatínek nikdy nezval? co myslíš že mu profesor odpověděl?
<b> at pozdravuje maminku
<a> počkej ty se mnou chodíš na ájinu?
Komentář: spolužák mimo:)
22:36:50 <a> Ta <c> je fakt blondýna :D
22:36:59 <b> proc?
22:37:00 <a> posílala mě 20 písniček .. a máš to přes skype a to jde pomalu
22:37:04 <a> a ona že: jdu čumět na film nech to běžet
22:37:05 <a> a vypne skype :D
22:37:06 <b> :D
Komentář: Hold <c> to trochu nedomyslela :D
<a> Konečně dom♥
<b> když vynecháš "EČNĚ" tak to zní líp :D xD...
Komentář: takhle jednou na FB
<a> no to vie fakt nasrať...inštaluje sa mi framework 3.5 a napíše mi to: Installation Failed. Installation will now exit. A mám na výber áno a nie. Dám nie a ten hajzel to vypne.
<a> vyjebany anesteticky krem
<a> vies som mal "long action"kondom
<b> u teba to bol ocividne neverending action :D
<a> u mna to bolo:
<a> -uz si?
<a> nie niesom..
<a> -uz si?
<a> -nie niesom
<a> -uz si? vies co jeb nato..
<b> :DDDDDDDD
<b> loooooool
<b> si zabil :D
<on> Copak provádíš? :)
<ona> Pomalu začínám dělat ročníkovku
<on> Takže jsi otevřela word? :-P
<ona> Ne, už jsem ho zavřela :-P
Komentář: :)
<a> vitajů...tak se mi to spnilo....mám teďka v pokoji tu slečnu co jsem tak moc chtěl....
<a> má to jeden háček...........
<b> a to mi píšeš když ji tam máš?
<a> má to jeden háček..........
<b> no tak ho zavčasu vytáhneš... :-D
<a> ona je v podprsence....já jsem jenom v trenýrkách......
<b> a to mi jako píšeš jo? :-)
<a> ale ne proto že by jsme se svlékli.......
<b> tak proč?
<a> ale proto, že si poblila tričko a mě gatě :-D:-D:-D
<a> a navíc leží na zemi, protože mi poblila postel :-D
<b> :-D :-D :-D
<a> jakože jsem fakt nadšený...romantika jak prase
<b> Tak ji vošukej ve spaní... mě to vždycky bralo... A pokud je fakt fest tak jí to udělej