Nejlepší hlášky

<tuzko> .lol
<tuzko> help
<Liskni_si> No help available.

Komentář: Prvy krat na irc :)

<a> je to jenom patch na registry
<b> lol
<a> stačí i registrace na 16 000 000 dní?
<b> C:Documents and SettingsxxxPlochaNOD32 Antivirus v2.51.20.0 crack by TFT-TEAM.exe ...byl nalezen trojsky kun xD
<a> kua
<b> Win32:RBot-BZD [Trj]
<b> takze chybi ten crack tusim
<a> no nevim mě dněšní nod... strej asi 2 minuty tvrdí že je čistej
<a> kterej program hlásil toho vira? nod enbo avast
<b> avast
<a> ten kecá
<b> jen aby :-D
<b> no jen esli prave neni slepej treba nod :-D
<a> vsadil bych se na to ze nod nekecá
<a> ten fix by měl bejt na posunutí data
<b> fix je instalator ne datum =D
<b> .dat je na datum
<a> dat ti ho posune jen o 30 dni
<b> a co ty regy?
<a> regy sou dalsi servery na updaty
<b> tak mmnt restart
<b> v programech mam jen uninstal
<a> koukni na jak dlouho je reglej nod
<a> na plose - zástupce
<b> nvm jak kdyz nikde neni
<b> na plose taky neni :-D
<a> lol ty sis neudelal zástupce? tak by měl bejt vedel hodin
<b> prave ze neni
<a> vole mas ten nod vubec nainstalovanej? xD
<b> mno mam... to by inak rval ten magor na posunovani datumu
<b> měl nejakej problem s tim ne neco neni nainstalovany
<a> invitni me do logmein udelam ti to
<a> hele logni se na logme dej si users a add new admin
<b> zadnej zastupce ani proces
<a> OMFG pust me do kompu
<b> ti nepomuze kdyz se to stejne neprida po instalaci :-D
<a> něco děláš blbě
<b> jak muzu neco delat blbe kdyz v instalaci nic jinak udelat nejde? :-D
<a> jinak by se nod nainstaloval správně
<b> kolik ma mega nod?
<b> tohle ma jen 1.3
<b> mno to je to co si mi poslal lole :-D
<a> mas vubec stazenyho noda?
<a> a nainstalovanyho?
<b> ne :-D
<a> ty si deb...
<b> dyt sem se te ptal esli to je instalacka :-D
<b> rikal si ze jo
<b> :-D
<a> si děláš prdel... řerkni že si děláš prdel
<a> vole ale ionstalačka toho fixu
<b> esli to je jen fix
<a> ROFL tohle hodim na lamer.cz

Komentář: tohle byl trest za programátorský hříchy... BTW oba děláme weby

<RAP-TOR> jj ale musis se zhulit aby byl vtipnej
<RAP-TOR> Pubertacky si meri velikost svych prsou
<RAP-TOR> Pubertaci si meri velikost pera
<RAP-TOR> Duchodci si meri tlak
<RAP-TOR> IT specialisti si meri rychlost pripojeni
<RAP-TOR> tak jsme se nasmali... cha chaaa... hmmm a jdu pomalu chrapat :)
<konop> hh :)))
<hAktek> cha cha cha boze ty jsi tak vtipny RAP-TORe :D
<konop> by se dalo hodit na lamera :)))
<hAktek> jjjj :D
<hAktek> sup tam stim

Komentář: RAP-TOR o5 zari ve #skole

<swez> mama nasla u me v perine vrtak
<Garf|sad> vy z toho mate srandu, ale ja mam furt mokrej kapesnik...
<swez> asi bych si nemel pokladat naradi na postel
<Garf|sad> swez? :DD
<Garf|sad> hehe
<Garf|sad> swez je prubojnik... prukopnik... :p
<swez> AbbySc: proste vrtak mam pocit ze je to 4 nebo 5tka na zelezo
<swez> Garf|sad: mam jenom 3 kufry naradi :)
<Garf|sad> pruvrtnik
<Bibi_> swez: ja mela dlouho v posteli sroubovak, nez jsem si ho vsimla, ale na tvuj vrtak nemam:)
<swez> to do toho nepocitam kdyz mam bosch vratcku sebou jeste
<Garf|sad> swez hmm... ja nemam zadny... kdyz, tak mi staci tatovo a nebo cokoli co nekde najdu
<swez> Bibi_: tak ty ten sroubovak dovi k cemu pouzivas...
<Garf|sad> swez je rychlejsi perverzak
<Garf|sad> ale to by si asi bibi vsimla...
<Garf|sad> ze ho tam ma... jako v ty posteli
<swez> Garf|sad: ja mam jedne kufr kde mam i kleste na cat5 a atd co potrebuju u kompu... pak kufr s dremelem a pak takovy prihradky prenosny s srouboma pastama a dovi cim dalsim
<Bibi_> swez: vrr
<Garf|sad> swez aha... tak proc ne vid:)
<swez> Garf|sad: zatlouka... proste poradnej sroubovak ji dela lip nez vibrous za par tisic :)
<Bibi_> Garf|sad: nn, az asi po tejdnu, kdyz jsem se divila kde je, ale to je fuk, moje sestra spala s kladivem pod polstarem
<Garf|sad> Bibi_ heh... koukam navrat ke korenum:D
<swez> Garf|sad: matka nadava kdyz to taham sebou :) je to pekne tezky tak 20 kilo ten hlavni kufr ma kde je skoro vetsina :)
<Garf|sad> swez to ja zase nevim a nejak nemam potrebu o tom spekulovat :))
<Garf|sad> swez :DD
<swez> Garf|sad: sestra jeji je mladsi :) tak vime po kom se opici spis :d
<Garf|sad> :)))
<Bibi_> swez: teda styd se, co si o me myslis :)
<swez> Bibi_: spis o tom jak vychovavas sestru :d
<Bibi_> Garf|sad: ted uz ne, mam priklepovou vrtacku :)
<swez> Bibi_: v posteli? :d
<Garf|sad> Bibi coze? :DD
<swez> kuja to je naloz
<Bibi_> swez: k obrazu svemu :p
<Garf|sad> lool :DDD
<swez> to je horsi jak tim mega vibro strojem co to pere fakt rychlosti blesku do zensky :d
<Bibi_> omg na vrtani
<Bibi_> do zdi
<Garf|sad> kladivo... priklepova vrtacka... sroubovak... s tim vsim spite??
<swez> Bibi_: ja myslel ze na priklep :)
<Bibi_> swez: ja jsem z vas mimo
<swez> Bibi_: proc mimo? ted nam tady rikas ze to delas s sroubovakem kladivej a priklepovopu vrtackou to je prece uplne normlani :)
<Garf|sad> swez jj, to dela kazdej druhej dneska
<Bibi_> swez: grrr
<Bibi_> Garf|sad: vrr
<swez> Bibi_: tak dneska bodujes takhle me nikdo dlouho nedostal

Komentář: #travian.cz@irc.travian.org

<CON> ale tohle je moje mlada, vekem moc mlada neni, jak je u mne byva zvykem
<baky> ty moji je 17, a nechape proc ji kazdej vosuka a pak odhodi, to vis neco pro me
<baky> mam s ni sraz na nudy plazi na jednom pisaku
<baky> vsadil bych 10k ze ji vosukam hned u ty vody
<CON> :))

Komentář: zivot je kruty

<Sunmay3> odhalil jsme tě :D
<Adolf> ?
<Sunmay3> ADOLF Already Dead On Laughing Floor Již mrtev smějící se na podlaze
<Adolf> :D
<Sunmay3> :D
<Adolf> kdes to nasel?
<Sunmay3> wikipedia :D
<Adolf> :D lol
<Sunmay3> http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_zkratek_v_online_diskusích
<Sunmay3> to je lepší než rofl :D
<Adolf> no to jo :D
<Sunmay3> http://cs.wikipedia.org/wiki/Píča
<Adolf> to je prdel :D
<Sunmay3> :D
<Adolf> ja se poseru
<Adolf> http://cs.wikipedia.org/wiki/Kunda
<Adolf> ty vole, tak tam bych nechtel bydlet
<Sunmay3> no já sem zase nevěděl, že kunda má vlajku
<Adolf> :D
<Sunmay3> hej tohle bych hodil na lamera :D

Komentář: ICQ

<TS> Uz som mal 4te pivo a este som nebol srat...
<TS> Teda stat...

Komentář: deformacia po prilisnom citani lamera :o)

<Typek> na jakým linu hackuješ ty?
<cURLy bOi> proc na linu
<cURLy bOi> hackuju pod oknama
<cURLy bOi> ale jinak mam backtracka
<cURLy bOi> s tim louskam wifi
<Typek> lol
<Typek> wokna?
<cURLy bOi> no a?
<Typek> ROFF
<cURLy bOi> pride ti to k smichu?
<Typek> ne ROFL ale ROFF
<Typek> neznáš?
<cURLy bOi> ja nepouzivam za kazdou cenu linux jen proto ze je modni a kazdy spravny haxor by ho mel mit :D
<cURLy bOi> ne nezam
<Typek> mno ne tak pokud jsi si alespon trochu nepoladil XPčka c otam máš tak potěš prdel:D...ja jedu an svych woknech ...nemam rád mikrosfot a jejich čmuchací scripty v OSkach...btw ROFF=ROlling on fluor fucking...snad si to přeložíš:D
<cURLy bOi> nj
<cURLy bOi> "trochu" sem si je poladil urcite
<cURLy bOi> a co myslis tema cmuchacima skriptama?
<Typek> ok vemu ot ve zkratce..pokud jsi si je alespon trochu poladil a rozumis scriptovani OSka...tak jsi určitě našel pár scriptů viz WMP, nabidka start, přihlašovací login a podobný...který odesílají info o systému a obsahu systemovyho disku čas od času na určitej server...jen za předpokladu že se objeví nelegální soft nebo podobně...
<cURLy bOi> to je kec
<Typek> myslíš?
<cURLy bOi> este tak wmp
<Typek> :-D
<cURLy bOi> kuli licencim DRM
<cURLy bOi> ale ten mam odebranej
<Typek> no o WMPčku se to ví dlouho
<Typek> no tak to já taky..
<cURLy bOi> jako nabidka start.....
<cURLy bOi> ja pouzivam alternativni shell
<cURLy bOi> a co by to jako melo posilat za informace?
<cURLy bOi> jako jakou povahu informaci mas na mysli
<Typek> mno jasný tak hele když si vemeš nabídku start..máš tam hafo možností jak se může OSko dostat ven...jednak vyhledávání, systemovy nastroje jakož to vzdálená plocha(je aktiviní i když jí vypneš...myslim ve woknech...) mno a další...jde o informace instalovaných programů... a jejich licencí....tohle hlavně zdokonalili ve VIStě..měl jsem tu možnost dělat spolubetatestéra a vim o čem mluvim
<cURLy bOi> predpokladam hlavne hesla a cisla kreditek co?
<cURLy bOi> looooooool
<cURLy bOi> tve
<cURLy bOi> kdyby osko chtelo ven
<cURLy bOi> tak to nebude delat pres tak pruhlednou komponentu ktera se da ukoncit ale pres jadro
<cURLy bOi> vzdalena plocha - fakt si myslis ze bill gates po nocich ovlada plochu tvyho kompu? xD
<cURLy bOi> overeni licenci zalezi na konkretnim programu
<cURLy bOi> microsofti programy to muzou delat ale od tech mi to nevadi, okna mam legalni
<Typek> LOL zamysli se co píšeš:-D já nemluvil o tom že někdo ovládá plochu...myslíš že jsou tak hloupí aby nazývali programy a scripty pravýma jménama?
<cURLy bOi> ted nechapu jak to myslis
<cURLy bOi> ahaaa
<cURLy bOi> takze treba soliter je ve skutecnosti keylogger
<cURLy bOi> a moje mama dela v OSE ne? :DDDDDDDDD
<Typek> fakt? ja tam mam znamyho:D nevypada jak tvoje matka.-D
<cURLy bOi> takhle to vypada kdyz linuxaci novackum vymejvaj mozky
<cURLy bOi> nic proti linuxu nic proti oknum
<cURLy bOi> oba systemy maj svoje mouchy
<cURLy bOi> a ja myslim ze pod oknama je vic moznosti a vic komfortu
<cURLy bOi> jen to chce nepouzivat vsechno co ti k tomu MS da jako bonus zadarmo
<cURLy bOi> (wmp, iexplore, explorer - shell, atd)
<Typek> lol
<Typek> iexplorer:D
<cURLy bOi> (media player classic, opera, astonshell)
<Typek> mě víc vyhovuje Firefox s pár aplikacema uvnitř
<cURLy bOi> a mysi co vyrabi microsoft tak ty asi zaznamenavaj pohyby a pak to posilaj mysi dirou ve zdi kryse billovi ne? :DDDDDD

Komentář: paranoik:)

<242575745> vidime sa vecer.. ?
<ťulpík> Kde, co wtf?
<Fetishit> mne je jedno.. v navrhni..
<Fetishit> wft? co to ma znamenat..
<ťulpík> Kdo seš?
<Fetishit> nerob sa ze nevies..
<Fetishit> ale nie.. nemas ma odkial poznat.
<Fetishit> som peter..
<ťulpík> No a co?
<ťulpík> A proč mě píšeš?
<Fetishit> tak nic.. asi si nepochopila.. co chat vlastne je..
<Fetishit> no nic..
<Fetishit> pre nic..
<Fetishit> maj sa pekne..
<ťulpík> lol
<ťulpík> Já nejsem Female, blbečku, podívej se na jméno..
<Fetishit> sorry.. nepozeral som na meno.. aj tak by mi nic nehovorilo.. videl som f-21
<Fetishit> mas zaujimavu zabavku..
<ťulpík> A to jako balíš mařky na icq?
<ťulpík> To je dost ubohost .)
<Fetishit> viem.. robit picu si ale mozem..
<ťulpík> Já mám zábavku? Ty píšeš mě, mě to akorát tak sere .)
<Fetishit> robit sa ze si zena.. este vacsia..
<Fetishit> uz som sa s tebou lucil.. nikto ta nenutil odpisovat..
<Fetishit> tak ma nejeb..
<ťulpík> lol..
<ťulpík> To de na lamera..

Komentář: Co dodat.

<Vobis> lol????
<Kuca> jj lol
<Vobis> co to je?
<Kuca> *co na tom nechapes??
<Kuca> lol = smich
<Vobis> ??? lol je smich????

Komentář: ICQ je sama lama

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.