Nejlepší hlášky
<skaaynedt> nahravm nake fotky na rajce
<pink.ie> máš rajče?
<pink.ie> supr
<skaaynedt> no nevim
<pink.ie> hoď nick
<skaaynedt> mozek
<pink.ie> skaaynedt byl obsazenej?
<skaaynedt> pouzij mozek sem myslel :D
<pink.ie> jo tak :D
<pink.ie> takže skaaynedt?
<skaaynedt> neasi
<pink.ie> promiň no :D
<neon231> widis to aj programy...
<neon231> yeeeeeeea
<MARTYN> nechapem
<neon231> sak ked pre conwertujes nejaký program na 3gp tak ci ho fon zebere? ne?
<MARTYN> tebe mece program na .3gp? :D
<neon231> nehovorim ze icq... ale co ja viem... volaku malu hru
<neon231> zebere?
<MARTYN> nechapem nehaj tak
<neon231> ze ked si prekonvertujes nejaku hru co ja viem nejake demo tak ci to zebre fon a mozes hrat
<neon231> ?
<neon231> ale nejaku primitivnu
<MARTYN> si maly ale hry su neni w 3gp... ach boze
<neon231> a vcom?
<MARTYN> java
<MARTYN> ach... boze dakujem za takycho ludi :D
<neon231> oukey
<MARTYN> ides na lamera :P
Komentář: haluz
<Sturmfuhrer> čus
<Aggro_B!-Tight> cuuur
<Sturmfuhrer> coto mas zase sa status...
<Aggro_B!-Tight> co presne na nem nechapes?
<Sturmfuhrer> jak muzou kalhotky litat.
<Aggro_B!-Tight> treba kdyz je vezmes a nekam hodis, tak chvili letej, se zeptej pana profesora Koláře, ti na to dá nakej vzorecek
<Sturmfuhrer> ok provedu
Komentář: Třeba mu fyzikář pomůže
<a> ale v poho... misto celodeniho mrdani pac brzo na mladou pridou kramy... tak se tu seru s nakejma chacharama z karviný... :))
<b> to si myslim ze se vyplati! :D
<a> to rozhodne! :D
<b> :))
<b> sem rad ze to beres takhle sportovne :D
<b> tak ale kdyz sedis u kompu, tak by se aspon mohla vejit pod stul, ne? :D
<a> no jo, ale to bych se nejdriv musel jit umejt! :D
<b> chapu :D
<b> tvaroh ji nechutna? :D
<a> cece nechutna no... se divim, za ráfkem mám hermelínku tak na dva chleby a... vona chut nemá! :D
Komentář: nedelni pracovni idylka... :P
<darkcraft> smrdi me koule asi se pujdu vykoupat
<dayvee> to bys mel, uz je listopad
<a> Ty voe moje matka je jak nějakej blbej servr...
<b> cže???
<a> Takowy pingy... si představ jdu domů z turnaje, otevřu dveře od bytu řeknu "ahoj mami" a du do pokoje...
<a> a asi po 10 vteřinach slyšim "Ahoj Pavle"...
<b> :DD
<a> To bude asi tím že psala cosi na PC... já bych měl asik taqy takowou odezwu :D
Komentář: Holt dmnce
<Radeczech> Frankulin Frgal Buznicev
<Mr. fear> :D
<Radeczech> ten ma ruske predky :D
<Mr. fear> prej frgal
<Mr. fear> :D
<Radeczech> no co na vychode to je bezne :D
<Mr. fear> ja znam zas takeho a menuje se robert ugulev :D
<Mr. fear> pise se to vlastne takhle robert u´gulev
<Radeczech> :D
<Radeczech> ja znam jednoho frotera, ktery se jmenuje Boris Cagan Nahonbrkov
<Mr. fear> :D
<Radeczech> koho znas ty?
<Mr. fear> jak se jmenuje taky clovek tez ze ma nejakou uchylku a furt jsme si nemohli vzpomenout co znamena
<Radeczech> nevim :D
<Mr. fear> tez neco jak froter
<Radeczech> co se prevleka za baby, ne?
<Mr. fear> no jak se tomu rika
<Radeczech> Navlectangac
<Mr. fear> :D :D
<Radeczech> no fakt, tu to ctu :D
<Mr. fear> ahano tak ja znam jednoho valectangace a jmenuje se Ivan varlac stojiperov
<Radeczech> haha pry stojiperov :D
<Mr. fear> posli nejake to jmeno borovici jestli tu este je :D :D
<Mr. fear> no tak neni no
<Radeczech> ee uz tu neni
<Mr. fear> a este znam hokejistu a ten se zase jmenuje maxim krivoperov :D
<Radeczech> :D :D
<Radeczech> no to me poser :D
<Radeczech> ja znam zase brankare a ten se jmenuje Bigus Chytamperom :D
<Mr. fear> :D:D
<Mr. fear> a este jeden a ten se jmenuje bigus dickus od anglickeho slovicka dick :D
<Radeczech> :D
<Radeczech> ja znam chlapa, velky kanec pry a jmenuje se Maximus Ucarujubabuperem :D
<Mr. fear> :D :D
<Mr. fear> to je ten froter co chodi po kopru ne? :D
<Mr. fear> :D
<Radeczech> :D :D
<Radeczech> jo to je on :D
<Radeczech> kereho znas ty?
<Mr. fear> jmenuje se standa dlouhon perodrtic :D :D
<Radeczech> :D
<Mr. fear> to je zase mistni buzik
<Radeczech> ja znam buzika Robertek Ruzovec Doritivlez
<Mr. fear> :D :D
<Mr. fear> to je drsne
<Mr. fear> :D
<Radeczech> rekni mi jeste par znamych lidi
<Mr. fear> no reknu ti jaky je odborny nazev pro buzeranty,pochazi z latiny a je to buznus teplus zvednimydlus
<Radeczech> pry zvedni mydlus :D
<Mr. fear> jn latina
<Radeczech> ja znam jednoho borca co zahyba babam a jmenuje se Felix Zahnusbrkem Stridamdiry :D
<Mr. fear> stridamdiry :D :D :D
<Mr. fear> lol
<Radeczech> :D
<Mr. fear> no to ja mam zas takeho kamose co jede do kazdeho a jmenuje se pepa kadzodirus
<Radeczech> :D
<Radeczech> latinsky zvany Brouzdius Konecnikusis
<Mr. fear> :D :D
<Mr. fear> nebo este jednoho co je prej v posteli dobry a tomu rikaj rosta belzebub
<Radeczech> :D :D
<Radeczech> to je chuj :D
<Radeczech> ja zase znam jednoho co mu to nejde a jmenuje se Frantisek Zamrzlkoren Nestoporilov
<Mr. fear> :D :D
<Mr. fear> haha :D
<Mr. fear> to je besik
<Radeczech> znas jeste nekoho? :D
<Mr. fear> to ja znam zase jednoho co mu to jde a jmenuje se česťa pichamhady
<Mr. fear> :D :D
<Radeczech> :D :D
<Mr. fear> kua ja uz to nestiham, sem mrtvy smichy :D
<Radeczech> ja znam jednoho co si to dela sam a rikaji mu lidove Cyril Mamhofurtvruce :D
<Mr. fear> :D :D
<Radeczech> rekni mi nekoho
<Mr. fear> to jeden muj kamos rad kouri curaky a jmenuje se peťa perohubec :D :D
<Radeczech> haha to je lamic :D
<Mr. fear> jako ten peťa perohubec zejo
<Radeczech> ja znam taky podobneho... Alex Lezokrk
<Radeczech> jj
<Radeczech> :D
<Mr. fear> :D :D
<Mr. fear> este znam jednoho ten rad uplatnuje fekalisticke praktiky a jmenuje se alex hovnocuc :D :D :D
Komentář: maji divne zname...
<a> A Ty uz mas dakoho???
<b> nemam
<b> ziadna sa zatial nenalepila na mna
<b> ale zhanam :)
<a> no tak Ty sa musis lepit
<b> len zatial som taku nenasiel, na ktoru by som chcel
<a> aha, tak zniz naroky abo po piatom pive uz prestavaju byt velke naroky
<a> Ber to ako radu dobreho kamosa
<b> ta diky
<a> Zo spodu vyzeraju aj tak vsetky rovnako
<b> no hej, ale chcem aj zhora zeby nejako vyzerala
<a> Sak oci nos usta usi a vlasy hadam bude mat
<a> A kozy by mala mat tiez nainstalovane
<a> A ked nie ta sa daju upgradenut
<b> drahy upgrade
<a> nevadi. Ale to je velmi podstatna cast zenskeho tela
<a> Ked nie je primerane velka, tak moze byt pekna jak chce
<b> musim najst taku,na ktoru uz netreba upgrade
<a> NJ. Ale kazda verzia ma svoje bugy. Ako Windows
<b> tak budem hladat linuxovu
<a> No tak take su rovnako zriedkave ako pocet uzivatelov linuxu
<b> si to vystihol
<b> ale su, to je hlavne
<a> no tak toto by bolo celkom dobre tuto konverzaciu hodit na lamera
<b> to hej
<a> tak tam ideme
Komentář: Zo zien az k linuxu...
<a> co rikas na ty auta? Ja bych byl rad, kdybysme se na tom nejak shodli... Jak velky, silny, kolik dveri, velkej kufr, stari, cena, pohon
<b> vis ze ja tomu rozumim... tady jezdime s citroenem berlingo a je to usper :-) celkove muj nazor na citroeny je hooodne dobrej...
<a> uvazuj o aute pro me a pro tebe
<b> jinak barva ja bych docela brala cerveny auticko :-)
<a> BARVA???
<a> JA TE ZABIJU :-D
Komentář: <a> a <b> jsou sourozenci. <a> je kluk, <b> je holka (ale to je myslim zrejmy xD)
<M@te$.SWAT> <user> Mam novej dzob
<M@te$.SWAT> <muhehe> jakej?
<M@te$.SWAT> <user> delam admina
<M@te$.SWAT> <muhehe> a kolik ti platej
<M@te$.SWAT> <user> zatim nic, voni vo tom este nevedej
<BoBo007> a kde delas admina
<M@te$.SWAT> ty si debil
<M@te$.SWAT> http://www.lamer.cz/quotes/show/589
<M@te$.SWAT> podivej se sem dam se davaj takovy hlasky
<BoBo007> haha
Komentář: co dodat lamas :-D