Nejlepší hlášky
<a> co si koupis za ty prachy z brigady?
<b> PSPéčko
<a> kolik stojí?
<b> 500
<a> to je dobrý na to že ti to ve skole hned prvni tejden zabavěj
<zZz> hra na antikoncepciu je strasna nuda
<zZz> nikdy nechci 2 psy odlisneho pohlavia
Komentář: pre psov urobi vsetko :)
<a> Stella je snad 14ka lol... ted koukam, 13ka ma 5 % a stella ma 5,2 %
<b> njn pedofil...
Komentář: pivo Stella :-P
<a> když ti řekne promiň já nemůžu já mám kluka tak řekni no a co já taky
<a> a je tvoje
<a> :-D
<b> ty jsi ale chytrej, máš holku?
<a> ty woe a kolik
<a> ty woe když si to tak spočíták tak k tomu ani nepotřebuju prsty
Komentář: alespoň je vidět že se v tom vyzná
<vavrous> som dostal chut na milu, tak som si isiel kupit do automatu dole na vratnicu. Privolam vytah, vytah sa otvori a na zemi lezi typek spity, spal (ale vyzeral jak mrtvy, lezal v takej polohe vies ked policajti obkresluju)
<vavrous> som ho zobudil a typek ze "kde som?" a ja ze vo vytahu a on piciiiii a kde vo vytahu, tak ze na koleji na gecku
<vavrous> Tak sa ma opytal ze ci netusim kde je party a ja ze netusim a on nech poviem cislo poschodia, ze tam pojde, tak som povedal ze 5 a isiel
<tom> A taky se asi teď ještě budu muset oholit
<tom> Kdybych se zejtra v práci objevil s tim plnovousem, co mám teď, tak by šéfa asi vezli
<tom> A mám tupou žiletku
<tom> Aúúú
Komentář: k tomu není co říci
<a> tywe... se za sebe normalne stydim :D
<a> sem kousnul do proslyho syra
<a> taxem to chtel nejak zajist
<a> a zajed jsem to psim zradlem
Komentář: kruta realita
<a> uz sme skoro 2haci
<b> nekric hop
<a> uz su skoro 2haci
Komentář: nj skola
<Paralen> XP jsi začali vymýšlet čas.
<Palma> to je známá věc u XP... mne zase chybí program Userpassword2
<Paralen> Jo. Ale ony to dělají tak nějak zvláštně.
<Paralen> Počítají hodiny z bios a pak střelí nějakou hodnotu poblíž.
<Palma> :-D nic zvláštního u XP
<Paralen> Co jsi mám myslet o programu, který ani neví, kolik je hodin?
<Palma> co si mám myslet o windows XP?
<Paralen> To je filozofická otázka. Já měl praktickou.
<a> a mate tam nejaky benefity?
<b> benefity???
<a> no jestli treba nekam jezdite atd.
<b> mame, jezdime, 1x mesicne na Smichov na skoleni
Komentář: kamarad se mi chlubil ze dostal misto informatika na jedne skole na Vinohradech