Nejlepší hlášky

<a> co si koupis za ty prachy z brigady?
<b> PSPéčko
<a> kolik stojí?
<b> 500
<a> to je dobrý na to že ti to ve skole hned prvni tejden zabavěj

<zZz> hra na antikoncepciu je strasna nuda
<zZz> nikdy nechci 2 psy odlisneho pohlavia

Komentář: pre psov urobi vsetko :)

<a> Stella je snad 14ka lol... ted koukam, 13ka ma 5 % a stella ma 5,2 %
<b> njn pedofil...

Komentář: pivo Stella :-P

<a> když ti řekne promiň já nemůžu já mám kluka tak řekni no a co já taky
<a> a je tvoje
<a> :-D
<b> ty jsi ale chytrej, máš holku?
<a> ty woe a kolik
<a> ty woe když si to tak spočíták tak k tomu ani nepotřebuju prsty

Komentář: alespoň je vidět že se v tom vyzná

<vavrous> som dostal chut na milu, tak som si isiel kupit do automatu dole na vratnicu. Privolam vytah, vytah sa otvori a na zemi lezi typek spity, spal (ale vyzeral jak mrtvy, lezal v takej polohe vies ked policajti obkresluju)
<vavrous> som ho zobudil a typek ze "kde som?" a ja ze vo vytahu a on piciiiii a kde vo vytahu, tak ze na koleji na gecku
<vavrous> Tak sa ma opytal ze ci netusim kde je party a ja ze netusim a on nech poviem cislo poschodia, ze tam pojde, tak som povedal ze 5 a isiel

<tom> A taky se asi teď ještě budu muset oholit
<tom> Kdybych se zejtra v práci objevil s tim plnovousem, co mám teď, tak by šéfa asi vezli
<tom> A mám tupou žiletku
<tom> Aúúú

Komentář: k tomu není co říci

<a> tywe... se za sebe normalne stydim :D
<a> sem kousnul do proslyho syra
<a> taxem to chtel nejak zajist
<a> a zajed jsem to psim zradlem

Komentář: kruta realita

<a> uz sme skoro 2haci
<b> nekric hop
<a> uz su skoro 2haci

Komentář: nj skola

<Paralen> XP jsi začali vymýšlet čas.
<Palma> to je známá věc u XP... mne zase chybí program Userpassword2
<Paralen> Jo. Ale ony to dělají tak nějak zvláštně.
<Paralen> Počítají hodiny z bios a pak střelí nějakou hodnotu poblíž.
<Palma> :-D nic zvláštního u XP
<Paralen> Co jsi mám myslet o programu, který ani neví, kolik je hodin?
<Palma> co si mám myslet o windows XP?
<Paralen> To je filozofická otázka. Já měl praktickou.

<a> a mate tam nejaky benefity?
<b> benefity???
<a> no jestli treba nekam jezdite atd.
<b> mame, jezdime, 1x mesicne na Smichov na skoleni

Komentář: kamarad se mi chlubil ze dostal misto informatika na jedne skole na Vinohradech

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.