Nejlepší hlášky

<a> To testování je taková strašná močka!
<b> TSW? nelibi se ti slajdy kaji marika? :)
<a> Občas mi to přijde, že jsou ty slajdy stylem:
<a> Auto
<a> * jezdí po silnici
<a> * kola
<a> * občas rádio
<a> * přední sklo
<a> * řidič

<a> Tak co, furt paříš to GTA?
<b> jj, ale musim na chvíly vysadit
<a> ???
<b> Vždycky když vydim ve filmu převrhnutý auto tak se divim, jaktože nezačne hořet

<a> Kdybyste nebyli dva, tak si vás oba dám

Komentář: při hraní cska ve třech...

<a> to by mel byt problem se stabilitou sql serveru
<b> jedeme na serveru b12
<a> na b12 by problem byt nemel nahlasim nasemu serverari at se na to podiva
<b> Ano, děkuji :)
<b> Přeji příjemný zbytek dne, nashledanou
<b> chod do Profile
<b> na alertpay
<b> My Profile
<b> a dole si daj Close Account a registruj sa pode mna :D
<b> plsss :D
<b> Pardon, to nebylo vam, moc se omlouvam.

Komentář: support

<a> nikdo... jsem uz smirena s tim, ze budu studovat do 50 a rodicum zustanu na ocet...
<b> ono to možná nebude špatny...
<b> myslim, že tak skončim též...
<a> no, anebo se ze mne stane lesba nebo feministka...
<a> a totalni asexualka
<b> a navic vibrátor ti bude šlapat celej život... kdežto chlap - čim je starši, ti me je to horši - jde mu to jak psovi pastva a člověk by u toho stihl aj vyprat aj vyžehlit... nevim, co je na tom pravdy... ale řikala to moje babička
<a> to je dobré...
<a> no jenze u vibratoru musis menit baterky
<a> ty cely zivot taky nevydrzi
<b> když si koupiš 2 páry dobijecich tak seš za vodou...

Komentář: ...co dodat :)

<a> Co to je AFK?
<b> Away From the Keyboard
<a> A jak se to pise?
<b> Tak si to vygoogluj!
<a> A kde?
<b> Na googlu!
<a> A co to mam zadat?

Komentář: omg... To jsem nevidel XD

<a> zdarec
<b> čus
<a> něco novýho?
<b> ani ne furt stejný péčko - znáš to :-(
<a> :-D woe... ty nezklameš :-D

Komentář: co chcete na tu pořád opakující se otázku odpovídat? :-D

<ona> zijes?
<on> ano, dekuji
<ona> tak chcipni
<on> dama prvni
<ona> dyt rikam

<emo> ale treba kdiz jsou to sphravny emari tak jsou to nadherny plisne :-* :-*
<emo> teda pisne

<a> čau, mám takovej blbej dotaz
<b> noo?
<b> musim odpovidat? :-D
<a> jo ale je to intimní celkem
<b> tak rikej
<a> Jeden kámoš mi napsal recept na jeden koktejl, a do toho se rozklepnou vejce, ale já samozřejmě neumím otevřít vejce, a on mi řek že existuje otvírak na vejce elektrickej, no a já se tě chci zeptat jestli si ze mě dělá prdel nebo fakt existuje
<b> myslim ze si z tebe dela prdel :-D
<a> Tak jo no, díky, doufám že to nebyla otázka moc na tělo

Komentář: Ani otevřít vejce neuměj :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.