Nejlepší hlášky
<a> To testování je taková strašná močka!
<b> TSW? nelibi se ti slajdy kaji marika? :)
<a> Občas mi to přijde, že jsou ty slajdy stylem:
<a> Auto
<a> * jezdí po silnici
<a> * kola
<a> * občas rádio
<a> * přední sklo
<a> * řidič
<a> Tak co, furt paříš to GTA?
<b> jj, ale musim na chvíly vysadit
<a> ???
<b> Vždycky když vydim ve filmu převrhnutý auto tak se divim, jaktože nezačne hořet
<a> Kdybyste nebyli dva, tak si vás oba dám
Komentář: při hraní cska ve třech...
<a> to by mel byt problem se stabilitou sql serveru
<b> jedeme na serveru b12
<a> na b12 by problem byt nemel nahlasim nasemu serverari at se na to podiva
<b> Ano, děkuji :)
<b> Přeji příjemný zbytek dne, nashledanou
<b> chod do Profile
<b> na alertpay
<b> My Profile
<b> a dole si daj Close Account a registruj sa pode mna :D
<b> plsss :D
<b> Pardon, to nebylo vam, moc se omlouvam.
Komentář: support
<a> nikdo... jsem uz smirena s tim, ze budu studovat do 50 a rodicum zustanu na ocet...
<b> ono to možná nebude špatny...
<b> myslim, že tak skončim též...
<a> no, anebo se ze mne stane lesba nebo feministka...
<a> a totalni asexualka
<b> a navic vibrátor ti bude šlapat celej život... kdežto chlap - čim je starši, ti me je to horši - jde mu to jak psovi pastva a člověk by u toho stihl aj vyprat aj vyžehlit... nevim, co je na tom pravdy... ale řikala to moje babička
<a> to je dobré...
<a> no jenze u vibratoru musis menit baterky
<a> ty cely zivot taky nevydrzi
<b> když si koupiš 2 páry dobijecich tak seš za vodou...
Komentář: ...co dodat :)
<a> Co to je AFK?
<b> Away From the Keyboard
<a> A jak se to pise?
<b> Tak si to vygoogluj!
<a> A kde?
<b> Na googlu!
<a> A co to mam zadat?
Komentář: omg... To jsem nevidel XD
<a> zdarec
<b> čus
<a> něco novýho?
<b> ani ne furt stejný péčko - znáš to :-(
<a> :-D woe... ty nezklameš :-D
Komentář: co chcete na tu pořád opakující se otázku odpovídat? :-D
<ona> zijes?
<on> ano, dekuji
<ona> tak chcipni
<on> dama prvni
<ona> dyt rikam
<emo> ale treba kdiz jsou to sphravny emari tak jsou to nadherny plisne :-* :-*
<emo> teda pisne
<a> čau, mám takovej blbej dotaz
<b> noo?
<b> musim odpovidat? :-D
<a> jo ale je to intimní celkem
<b> tak rikej
<a> Jeden kámoš mi napsal recept na jeden koktejl, a do toho se rozklepnou vejce, ale já samozřejmě neumím otevřít vejce, a on mi řek že existuje otvírak na vejce elektrickej, no a já se tě chci zeptat jestli si ze mě dělá prdel nebo fakt existuje
<b> myslim ze si z tebe dela prdel :-D
<a> Tak jo no, díky, doufám že to nebyla otázka moc na tělo
Komentář: Ani otevřít vejce neuměj :)