Nejlepší hlášky

<a> Jak vypadá tvůj /boot/grub/menu.lsd?
<a> Teda, /boot/grub/menu.lst... už mi to leze na mozek. xD

Komentář: lsd

<xzelenepivox> asi prva miestnost de nejsu spameri
<zarabaj_eu> all: www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.za rabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajo nline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline. eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--ww w.zarabajonline.eu--

Komentář: :)

<a> Tak už viem načo sa ľuďom v evolúcii vyvinuli zuby!
<b> Ľudia myslím mali zuby už od začiatku evolúcie, nie?

Komentář: Som otváral kinder čokoládu zubami, lebo som mal na rukách hrubé rukavice... :)

<a> pls máš doma systemy?
<b> jako operacni?
<a> system of a Down :-D
<b> nn

Komentář: icq...

<a> Ahooj...
<b> ahojky
<a> xDDkukej
<b> kuku, kuku

<Waffen> hej si tu?
<har> hej
<har> jo
<har> (link) opis kod a klikni na to hned prvni pod kodem! diky
<Waffen> pls nws jak se menuje to kdys lezis na zadech a vymrstis se na nohy...
<Waffen> jak das ruky zahlavu a sum na nohy?
<har> nevim podivej se do kamasutry

Komentář: xD vubec sem nepochopil co myslel

<a> ty ses narodil na vitezny unorovy den :-D
<a> to je krásné
<a> Kupredu leva, zpatky ni krok
<a> dam ti vlajku SSSR

Komentář: i takhle se dá popřát...

<a> mi nějak začal rachtat komp :/
<a> jako by se o něco zasekával větráček nebo tak
<a> Aha
<a> To mi jen začali hrát Pink Floydi :-D

Komentář: U notebooků člověk nikdy neví

<CZMedia> Medialni komise senatu ma tri mistopredsedy :: http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=146781'rss_from
<CTK> Bily dum na chvili vyhlasil poplach, Bush se schoval do podzemi :: http://www.ceskenoviny.cz/svet/index_view.php?id=127295
<CZMedia> Medialni komise senatu zacala pracovat :: http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=146782'rss_from

Komentář: #news.cz@IRCnet

<a> víte co je největší ironie? když si jdete nakoupit do Alberta, cestou vás přepadne neskutečná průtrž mračen, takže domu musíte defacto doplavat a doma zjistíte, že všechny vaše použitelné ručníky, včetně většiny použitelného oblečení, se "suší" na balkóně :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.