Nejlepší hlášky
<a> Jak vypadá tvůj /boot/grub/menu.lsd?
<a> Teda, /boot/grub/menu.lst... už mi to leze na mozek. xD
Komentář: lsd
<xzelenepivox> asi prva miestnost de nejsu spameri
<zarabaj_eu> all: www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.za rabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajo nline.eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline. eu--www.zarabajonline.eu--www.zarabajonline.eu--ww w.zarabajonline.eu--
Komentář: :)
<a> Tak už viem načo sa ľuďom v evolúcii vyvinuli zuby!
<b> Ľudia myslím mali zuby už od začiatku evolúcie, nie?
Komentář: Som otváral kinder čokoládu zubami, lebo som mal na rukách hrubé rukavice... :)
<a> pls máš doma systemy?
<b> jako operacni?
<a> system of a Down :-D
<b> nn
Komentář: icq...
<Waffen> hej si tu?
<har> hej
<har> jo
<har> (link) opis kod a klikni na to hned prvni pod kodem! diky
<Waffen> pls nws jak se menuje to kdys lezis na zadech a vymrstis se na nohy...
<Waffen> jak das ruky zahlavu a sum na nohy?
<har> nevim podivej se do kamasutry
Komentář: xD vubec sem nepochopil co myslel
<a> ty ses narodil na vitezny unorovy den :-D
<a> to je krásné
<a> Kupredu leva, zpatky ni krok
<a> dam ti vlajku SSSR
Komentář: i takhle se dá popřát...
<a> mi nějak začal rachtat komp :/
<a> jako by se o něco zasekával větráček nebo tak
<a> Aha
<a> To mi jen začali hrát Pink Floydi :-D
Komentář: U notebooků člověk nikdy neví
<CZMedia> Medialni komise senatu ma tri mistopredsedy :: http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=146781'rss_from
<CTK> Bily dum na chvili vyhlasil poplach, Bush se schoval do podzemi :: http://www.ceskenoviny.cz/svet/index_view.php?id=127295
<CZMedia> Medialni komise senatu zacala pracovat :: http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=146782'rss_from
Komentář: #news.cz@IRCnet
<a> víte co je největší ironie? když si jdete nakoupit do Alberta, cestou vás přepadne neskutečná průtrž mračen, takže domu musíte defacto doplavat a doma zjistíte, že všechny vaše použitelné ručníky, včetně většiny použitelného oblečení, se "suší" na balkóně :D