Nejlepší hlášky
<Melkor_Nemesis> muzu ti ted dat par otazek?
<olsenkatwins> ano..
<Melkor_Nemesis> vis co je kramlik?
<olsenkatwins> nevim..:))
<Melkor_Nemesis> vasilek?
<olsenkatwins> nee:))
<Melkor_Nemesis> perinka?
<olsenkatwins> peřina:))
<Melkor_Nemesis> ne .. polstarek :-)
Komentář: jeste nekdo nevi co je kramlik?
<honny> oO
<honny> Oo
<honny> OO
<honny> hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
<honny> mrd vlakem pres drzku
<thool> lol :D
<thool> co to meles :D
<honny> meheles
<honny> :D
<thool> nehul to, potom mehelis :)
<Hollister> :-)
<honny> to be meheled™ or not to be meheled™?
<honny> mehele yourself!
<honny> rofl, yebe mi
<honny> tim lip :)
Komentář: takto dopadají lidé, sedící příliš dlouho u počítačů. Pozor na ně!!!!
<a> to je moooooooooc!:-D
<b> vcoo?
<a> sedim za pc, pohodaaaa.... chatujem... zatvorene dvere na izbe, doma len mama.. pocujem jak niekdo beha... mama sla na wc a tak.. zvuky z kupelne, pocut vodu.. potom uz len ticho... tak chatujem dalej... po minute mobil ze bzzzzzzz.... kukam.. a ze tahaj spat, bolo pol druhej!:-D:-D:-D:-D mama mi poslala sms z druhej strany bytu:-D
<b> :-D jo, na to je tvoja mama specialista :-D
<a> chapes to? bola pol metra od mojich dveri a ona sa radsej odsuchta do spalne a posle mi sms :-D
Komentář: co dodat?
<J> to je zas kto?
<M> matrj bucak, moj idol
<M> *matej ... picee
<J> :D
<M> *buncak
<M> piceeee
<J> looooooooool
<M> newem si prist na meno
Komentář: rofl
<Shai> http://127.0.0.1/cmd?del+%systemdrive%+F+S+Q+A
<Shai> :)
<OSKiller> do pici bez s timto :P
<Shai> proc?:-D
<OSKiller> Nejsu krypl
<OSKiller> Abych to otevrel:D
<Shai> proc
<Shai> se nic nestane
<Shai> :-P
<OSKiller> cmd?del+%systemdrive%+F+S+Q+A
<OSKiller> jasny
<Shai> no
<Shai> nic to nedela :-P
<OSKiller> Nemam naladu instalovat novy WIN:D
Komentář: l4m4 :-)
<a> ztratil jsem cislo na dannyho nechces se mu ozvat?
<b> danny: 605 *** ***
<b> sakra, na numericke klavesnici mam sperma.
<a> !!!!!!!!
Komentář: Uskali porna v 21. stoleti...
<a> ententíky, dva špalíky... jdu se nažrat....
<a> myslíš že tam něco najdu,
<a> ?
<a> já myslím že ne....
<a> já nemyslim
<a> jo ale teď tam je máma
<a> tak musim počkat
<a> to by bylo
<a> "ty už zase piješ pivo, ty už jsi jak alkoholik":))
<a> a já řeknu TO NENÍ PRAVDA
<a> podívej se na ty ladné křivky
<a> a ta vůně
<a> ta se vyrovná nejdražším parfémům
<a> je tak žhavý
<a> oh
<a> :D
<a> je tak žhavý
<a> ten si prostě říká o otevření
<a> a když ho ochutnáš
<a> tak se ti to hezky rozteče po jazyku
<a> a pak ho tam pomalu vsouváš
<a> až je tam celý
<a> tak se ti hezky rozteče jazyk :D
<a> celý jazyk
<a> v hrdle lahve
<a> :D
<a> ho nemáš moc velkej
<a> :))))))))))
<a> hele nenarušuj můj monolog
<a> a pak když ho celý vypiješ
<a> tak otevřeš okno
<a> a zařveš na sousedku
<a> DĚĚĚĚĚĚVKOOOOOO, POSÉÉÉÉRUUUUU TÍÍÍÍ KOOOOOOZÝÝÝÝÝÝÝ
<a> :-D
<a> hele já jdu pro to jídlo
<a> j, to bude nej
<a> Hele,to ze hodne lidi na IRC,chatech a hubech huli je tim ze hodne lidi co huli ma net nebo je to tim ze hodne lidi hodne huli bez ohledu na net?
<b> neres a uz to nehul :)
Komentář: ;-X
<MiK> triceo: okamžitě vrať TheZerovi jeho fialovou barvu a nemluvte přez sebe, když máte oba stejný odstín! :o
<MiK> kdo se v tom má vyznat? ;)
<triceo> MiK, proč jsem pořád fialovej? :(
<triceo> i včera jsem byl fialovej. ale to jsem navíc byl ještě blbec .)
<MiK> triceo: málo jíš citróny :P
<triceo> MiK, o to víc rajčata .)
<MiK> heh
<churchyard> TheZero je zelenej
<triceo> churchyard, mlč, barvy tu určuje MiK )
<triceo> :)
<MiK> tak, karty jsou znovu rozdány, TheZero je blede modrý a triceo zelený
* triceo je zelený!
* TheZero je fialový!
* triceo chtěl vždy být zelený.
* TheZero chce být oranžový
* triceo je šťastný, že je zelený.
<MiK> triceo: tak to Ti přeju, to je vůbec nejošklivější barva v Psi :P
<churchyard> http://disk.jabbim.cz/churchyard@njs.netlab.cz/barvy.gif
<TheZero> churchyard: LOOOOL, ROFL!
<triceo> churchyard, lol :)
Komentář: CZilla na Jabberu | jak to bylo vidět u mě: http://disk.jabbim.cz/churchyard@njs.netlab.cz/barvy.gif