Nejlepší hlášky

<a> pche... nejvíc mám kontaktů ve skupině Q2
<a> Nejméně ve skupině "dementi" Tam mám jen jednoho.
<b> diky
<a> ty si to pochopil XD
<b> co :D

Komentář: ICQ...

<ona> Moje nervy!!!
<on> Co, máš nervy v prdeli?
<ona> Ne, v hajzlu...
<on> To máš fajn, z hajzlu se líp loví :D

Komentář: Optimisti...

<a> c, 20000 vědců 24 hodiny denně analyzují tvoje příspěvky, aby zjistili složení drog, které konzumuješ. Zatím bezúspěšně.
<b> nebo on je prostě kretén

<a> Víš jak jsme jeli s kámošema domů z té akce?
<b> No?
<a> Byl jsem ještě asi pod vlivem a začal jsem jíst okurku, která mi nešla ani za nic rozkousat...byla nějaká tuhá. Prej jsem ji žužlal tak půl hodiny. Až dneska ráno jsem zjistil, že byla ještě v tom igelitovém obalu.

<Michael> Zitra budu uz doma
<> no nene
<Michael> fakt
<> a víš ještě adresu?
<Michael> 192.168.1.1

Komentář: Debata se spolubydlícím na gtalk o tom, že už tři dny nebyl doma

<a> Tak jsem byl na tréninku a trenér prej: "Tak si dáme deset koleček na rozcvičení a pak si zaběháme!"

<on> teďka čtu na novinkách, Řidič golfu nedal přednost a já si doprdele říkám, kterej blbec hrál na silnici golf :-D?
<ona> :-D jo no, kurna toe naka haluz, tech kuriozit pribyva :-D

Komentář: není golf jako golf

<a> aky pouzivas browser?
<b> čo?
<a> takze asi internet explorer predpokladam
<b> hej

<TheRipper> to mě dožralo... Logitech Dual Action, stoletej model, stojí kolem 500 Kč... přičemž úplně novej model Logitech pro XBOX s milionem tlačítek, vibracema, dpadem, analgoovejma joystickama a já nevim čim všim eště stojí 3 kila...
<Rudy> Fakt? :-D
<TheRipper> jo, mrdky.
<Rudy> njn... Mrkvosoft prosazuje tu svojí krabičku, kde se dá
<TheRipper> njn jak dyby mrkvosoft nedělal do PC :D
<Rudy> roztahujou se všude, za chvíli budou benzínky Microsoft, bagety, vložky, auta..
<TheRipper> Microsoft Always, Microsoft GasStation, Microsoft Octavia II RS TFSI
<Rudy> Octavia II MS :-D A bagety Crocobill :-D Z obalu se bude zubit Gates
<TheRipper> Crocobill :D Gates uz je mimo hru davno... to bych spis videl na bagety Balmerdile :D
<TheRipper> ty vole to zní blbě :D
<TheRipper> Bálmrdajl :D :D
<TheRipper> kdoví z čeho ten dresing dělaj :D
<Rudy> :D no fuj, už si asi nikdy nedám :-D (ne že bych měl o tatarce v gyrosu od Vietnamců lepší mínění :-D)

Komentář: Dáte si bagetku?

<gala> ok eště něco zkusim a pošlu ti to... ale už mi to skoro fakčí
<gala> no divej mail se odešle ale bez těch vyplněných údajů
<gala> File transfer completed. :)
<Karlos> tohle absolutně nemůže fungovat
<gala> no to já vím taky
<Karlos> proměnný necestují mezi souborama
<gala> tkže jak to mám teda udělat?
<Karlos> ty proměnný naláduj do session
<gala> aha a stačí jedna session na všechny ne?
<Karlos> když do session napereš obsah toho odeslanýho mailu.
<gala> jo tk sem to myslel dik
<gala> kau já sem tu session nějak zapomněl :-(
<Karlos> hledej šmudlo hledej
<gala> už sem našel
<gala> $_SESSION["reserve"]="
<gala> $mai2="****@****.cz";
<gala> $message="Děkujeme...
<Karlos> skoro tak by to mělo bejt, jen nevím jestli to nepotřebuje + mezi textem a proměnýma a dát do session jen $message
<gala> ???
<gala> já eště vymyslím PHP 6 bez proměnejch uvidiš :-)
...
<gala> jj vim... taky sem si zkoušel na wz nastavim SQLko... no když sem tu sr**ku viděl tk sem si řek že bez redakč. systému se asi obejdu
...
<gala> si řikám že kdybych uměl html, css a tu část php co nás učitel naučí (newim, ale za ten rok asi php na eshop atd nestihnem ne? ) tk by se na tom dalo taky trochu vydělat
<Karlos> rok php na eshop stačí
<gala> aha tkže mi chceš říct že třeba po tom roce bych zvládl redakční systém?
<Karlos> to zas netvrdím :D

Komentář: Mistr php, hlavně když udělá to php6.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.