Nejlepší hlášky
<a> otvoríš ten program a máš pocit, že ti padol systém...ooo bože modrá obrazovka čo teraz?! čo teraz?!
<b> PASCAL TIME!!!
<a> zjíamvaý jak thlae motdea fnujuge.. pchylsooige...
<b> jo no.. bez prbomléu..nveíš, na jkýam pcirinpu to fgnuuje?
<a> ty vloe, nviem.. ale u mrutatiy s tim onislm..
<b> no nveim.. jsteli to bdue uičlete tak úlnpě zjaíamt..
<a> thoo zíjamaj jonem tovahýkle kavirny pecře..
<b> je to iiodt.
<a> thloe by učirtě nozrešlutil...
<b> tak svchlnáě, zuks npasat do pšítří psíekmy "Jtse ioidt".
<on> cest, tak co jak to máš stím svojím?
<ona> mno ani se neptej, už mě to sním nebavilo tak jsem ho podvedla ..
<on> jezis a prisel nato?
<ona> jo, ale odpustil mi...tak jsem mu zahla podruhé :)
<on> to si děláš srandu? a to taky ví?..
<ona> jo ví. a zase mi odpustil
<ona> tak si musím najít něco jiného jak se ho zbavit ..
Komentář: no je to sice hnus, ale ukazuje to jakou jsou baby svině :D
<a> a co jak se Ti tam daří?
<b> uz druhej den se snazim nainstalovat program, v kterym mam programovat a porad mi to nejde :D
<a> Tak napiš do googlu: Dárek profesorce, která mě nevyhodila od maturity, i když klidně mohla a nikdo by se ji nemohl divit.
<b> A vyleze mi freevideo.cz...
<dan> Hey zalda co musím udělat proto, abych dostal cígo? ;)
<zalda> Koupit si svoje....
<a> Kolik ti je?
<b> 7
<a> nemyslím si
<b> máš pravdu, teprv mi bude :)
<a> No nic, já mizím.
<b> ty vole ja sem asi kouzelnik
<a> XD
<a> proc?
<b> no ja ted mamvnul rukou nad FB a ty napises ja mizim
<b> sem na sebe pysny :D
<b> tk teda *mavne rukou* dobrou noc
-!- a has quit
Komentář: Copperfield hadra :D
<a> Čau...tk co jk se zabydlel můj novej nadsoused ?
<b> Ahoj...Jo byt je skvělej...Je tu spoustu místa a můžu trenovat breakdance :)
<a> Jo jo...to vidim :D třese se mi tu celej byt...
<b> :D Aha...sorry :D
<a> Sakra!! co tam děláš!? Spadnul mi lustr!!! A málem na hlavu!
<b> Ježiš sorry...Já spadnul z palandy
<a> Super :D jak dlouho že tu hodláš zůstat ? :D
Komentář: :D Kámoš se přistěhoval/zabydloval :D