Nejlepší hlášky
<a> Kruci, hlásí mi to u Mafie nějaký internal error
<b> Asi zaplatils malé výpalné
<a> U and me outside
<b> fu
<a> tell me when and where and you know I would be there
<b> pis cesky nemam zaple titulky
-!- a is away: v pánvi díra a v ruce navždy krásnej kus titanu... no nebrali by jste to?
<b> boha, cos dělal?
<b> a pánev nesmíš nechat moc dlouho na plotně, jinak je v ní díra, no
<a> omg, co jeden culík nezvládne
<a> že nade mnou slintá <c>, to je milé a ego povzbuzující
<a> že nade mnou slintá matka už méně...
<a> hey dneska učitel perlil :-D
<b> jakto? :-)
<a> kreslíme do sešitu a on at nekecám a radši kreslím, tak mu říkám že už to mám a on tak mi to ukaž, tak sem vzal sešit moji spolusedíci a ukázal mu to a on no vidíš máš to hnusné,ale víte pane učiteli, to je sešit Kristýny :-D
<b> dobrý :-D chudák kamarádka :D schytala to za tebe :-D
Komentář: Když chce být pan učitel přísný
<a> když ti pošlu odkaz na tu stránku staneš se fanouškem?
<b> když mi políbíš prdel proměnim se v princeznu?
Komentář: Rozesílání FB stránky kvůli počtu členů!
<on> Tak co uz se tesis na naše rande s nejlepsim klukem z cele skoly
<ona> hmm... Raději bych šla s tebou :-D
<a> Čau, tak co, jak ses včera měl ?
<b> Ahoj, včera to bylo suprový !
<a> Jakto ?
<b> Včera jsem byl v Egyptě a ...
<a> A ???
<b> ... a pak mě vzbudil táta abych vstával do školy..
<a> no..maturita..tak angličtinu se neučím, to je klídek. Dějepis..mno...pamatuju si nějakýho chlodvíka. A..sociální vědy...to je vpodstatě všechno - psychologie, sociologie, ekonomie, ......atd atd atd. Prostě naprd no.
<b> a z tebe bude pak co vlastne?...
<a> debil
<a> Ze mě asi IT-technik nikdy nebude...
<b> Proč prosimtě? Vždyť studuješ :-D
<a> Nestěžuju si na Windows...