Nejlepší hlášky

<Mohawk> hej sem v novinach cetl, ze nekdo prodava ziva prasata aj po pulkach
<Mohawk> se ho zeptam jestli mi proda zivou nohu...

Komentář: :D

<a> hele nevíš jak se dá změřit rychlost zápisu a čtení flash disku???
<b> máš USB 2.0?
<a> no to by bylo dost zlí kdyby ne jasně že jo
<b> tak to asi nijak neovlivníš
<a> ale já to chci zjistit tu rychlost né zlepšit
<a> nevíš teda jak to de změřit???
<b> vem si stopky :-D

Komentář: Ještě, že jsou kamarádi, kteří poraděj :-D

<a> zblaznil ses uz uplne???
<b> proc jako?
<a> tys napsal monci ze vypada jako camilla parker bowlesová?
<b> jj
<a> a muzes mi laskve vysvetlit proc ji jako urazis???!!!
<b> promin, nevedel jsem ze mas nejakej citovej vztah ke camille parker bowles

<Veruska> Díval ses na xfaktor?
<Connor> Viděl jsem ukázky... blbost jen kvete
<Veruska> jj :)
<Connor> a přitom by stačil takový malý... docela malý koncentrační tábor

<a> ...ale docela jsi od posledne co jsme se videli pribral
<b> no a?
<a> docela dost ale, sem te skoro nepoznal
<b> kua, tak ja ti neco reknu
<b> vis co se rika u nas na vesnici?
<a> ?
<b> silnejsi pes mrda :D

<Petrod> Usage: /sbin/insmod filename [args]
<Petrod> :)
<swamper> cat /sbin/insmod
<swamper> schvalne co to udela
<Petrod> takovej jetej text.. hodne jetyho textu :))

Komentář: #sg.cz

<maj> proč máš zapnutý private browsing?
<clare> asi jsem hledala něco, co nechci, aby někdo věděl
<maj> ?
<clare> třeba vánoční dárky, ne? :P :D

Komentář: v červnu....

<Kubas> pojedeš po starý ?
<Jocker> ne 100% ne
<Jocker> stejně jako když tedka přijela na ten ples
<Jocker> prostě jí budu ignorovat
<Kubas> debile :D :D :D
<Kubas> jako jestli pojedeš po starý do prahy ? :D

<a> Co mam dat pritelkyni, kdyz jsem ji zapomel dat darek?
<b> romantickou veceri
<c> robertka, at si nepripada tak sama, kdyz na ni zapomenes
<d> rekni ji ze si nezaslouzi darek a at nevyliza z kuchyne
<e> dej ji prasky na spani
<f> fisting

Komentář: WoW Darkmoon Faire EU chat, prelozeno z AJ

<Marcela> pořád mě bolí hlava :(
<Jirka> Holka, chudák tvůj kluk. Ten si neza*uká

Komentář: U statusu na FB

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.