Nejlepší hlášky
<Mohawk> hej sem v novinach cetl, ze nekdo prodava ziva prasata aj po pulkach
<Mohawk> se ho zeptam jestli mi proda zivou nohu...
Komentář: :D
<a> hele nevíš jak se dá změřit rychlost zápisu a čtení flash disku???
<b> máš USB 2.0?
<a> no to by bylo dost zlí kdyby ne jasně že jo
<b> tak to asi nijak neovlivníš
<a> ale já to chci zjistit tu rychlost né zlepšit
<a> nevíš teda jak to de změřit???
<b> vem si stopky :-D
Komentář: Ještě, že jsou kamarádi, kteří poraděj :-D
<a> zblaznil ses uz uplne???
<b> proc jako?
<a> tys napsal monci ze vypada jako camilla parker bowlesová?
<b> jj
<a> a muzes mi laskve vysvetlit proc ji jako urazis???!!!
<b> promin, nevedel jsem ze mas nejakej citovej vztah ke camille parker bowles
<Veruska> Díval ses na xfaktor?
<Connor> Viděl jsem ukázky... blbost jen kvete
<Veruska> jj :)
<Connor> a přitom by stačil takový malý... docela malý koncentrační tábor
<a> ...ale docela jsi od posledne co jsme se videli pribral
<b> no a?
<a> docela dost ale, sem te skoro nepoznal
<b> kua, tak ja ti neco reknu
<b> vis co se rika u nas na vesnici?
<a> ?
<b> silnejsi pes mrda :D
<Petrod> Usage: /sbin/insmod filename [args]
<Petrod> :)
<swamper> cat /sbin/insmod
<swamper> schvalne co to udela
<Petrod> takovej jetej text.. hodne jetyho textu :))
Komentář: #sg.cz
<maj> proč máš zapnutý private browsing?
<clare> asi jsem hledala něco, co nechci, aby někdo věděl
<maj> ?
<clare> třeba vánoční dárky, ne? :P :D
Komentář: v červnu....
<Kubas> pojedeš po starý ?
<Jocker> ne 100% ne
<Jocker> stejně jako když tedka přijela na ten ples
<Jocker> prostě jí budu ignorovat
<Kubas> debile :D :D :D
<Kubas> jako jestli pojedeš po starý do prahy ? :D
<a> Co mam dat pritelkyni, kdyz jsem ji zapomel dat darek?
<b> romantickou veceri
<c> robertka, at si nepripada tak sama, kdyz na ni zapomenes
<d> rekni ji ze si nezaslouzi darek a at nevyliza z kuchyne
<e> dej ji prasky na spani
<f> fisting
Komentář: WoW Darkmoon Faire EU chat, prelozeno z AJ
<Marcela> pořád mě bolí hlava :(
<Jirka> Holka, chudák tvůj kluk. Ten si neza*uká
Komentář: U statusu na FB