Nejlepší hlášky
<a> Včera jsem měl v peněžence tisíce dva, dnes mám jen jeden. Co jsem zase dělal jako?
<b> To je nepřímá úměra - čím víc, tím míň.
<c> Páč jste všem platil jak Onasis jako. Tedy krom poslední fotograficky dokumentované zastávky.
<a> Já su piča.
<c> Ale sympatická.
<a> Hňupe! :D
Komentář: Rekapitulace po tahu... :)
<a> ty zmrde zasranej! až tě příště uvidím tag tě roztrhám!
<a> ještě jednou něco <c> vykecáš ty ubožáku a dojdz si hned pro tebe!
<a> stejně seš <c> ukradanej tag se nesnaž! taky co by na takovým debílkoj vyděla! XD
<a> narozdíl od tebe sem hezkej, bohatej a skiler v sexu!
<a> ty si jen myslýš jak seš vtipnej a chytrej a při tom seš jen ČURÁK!!!
<b> Upřímně ti děkuji. Mám strašnou kocovinu, ale poznání, že já se z toho můžu vyspat, je najednou tak osvobozující...
<b> P.S. Když to tak po tobě čtu, tak si znova gratuluji, že jsem nedůvěřoval tvé sestře, že bere prášky. ;-)
<A> Přidal video "Jak začít boj s prokrastinací"
<A> Rozhodně mrkněte.
<B> Jojo, zejtra na to kouknu :)
Komentář: To bys měl :D
<a> mam teplotu, vcera jsem nemel prednaset, pekne me to dorazilo :(
<b> nemel jsi tam chodit
<b> stejne z tech lumpu nic nebude
<b> je to sypani perel... vis komu
<b> nemaji zajem, talent, motivaci - nic
<b> nekam do lomu nebo dolu s nimi a hotovo
<a> mel jsem do nich nasypat olovo, co? :)
<b> granat je lepsi
<b> nebo eventualne plyn
<b> predstav si tu situaci: studenti rusi, neposlouchaji - tak si prednasejici nasadi masku a otevre plechovku s kyanovodikem
<b> slastna predstava!
Komentář: Jak to vidi vyucujici na vysoke skole ...
<a> Ahojky :) ty jeste nespinkas?
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 2
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> co to je za blbost?
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :(
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 2
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :( to nei sranda
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 5
<b> Litujeme ale příkaz neexistuje.
<a> to je smula..
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 3..
<b> Litujeme ale příkaz neexistuje
<a> 1
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 1
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> Domčo...
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :'( štveš mě tím
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> ignor
<b> Příkaz proveden.
-!- <a> has left #fb_chat [add to ignor list]
-!- <a> has joined #Email
<a> Néé Domcoo proc? :'(
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
Komentář: Není nutné vysvětlovat :) Jinak <a> je nějaká naivní holčička co mi psala furt dokola..
<ona> jak dlouho mi tu vydržíš?
<on> nejdýl do dvou do rána. ale ne v kuse. tak za dve hodky je tu mama a bude mne jebat za znamky
<on> tys bys mne taky mohla za znamky... xD
<ona> no tak kdyby se ti povedla jednička z matiky ;-) no ale tak budeš dělat komisky bo si necháš dát tu pětku?
<on> stačí s tebou xD
<on> jo známky...
<on> já koulal na to "chceš dát pětku?" xD
<ona> no záleží jak moc dobře by ses učil ;-)
Komentář: Motivace k učení. ..
<ona> chod ty radsej na to svoje porno...:P
<on> sak uz kukam
<ona> uuuz? no toto
<on> multitasking
Komentář: IT
<a> jo a vis co rek bracha? prej: ja nevim, proc by ses mela zamilovavat do nekoho tak vysokyho...k cemu ti to bude, dyt bys mu mohla libat tak akorat bricho...:-D
<b> :-D ten je uzasnej, to je fakt cislo
Komentář: brácha teoretik :-D (11let :-)))
<a> Dobrý den, prosím z PC manželka při luxování vytrhla omylem drát, tak prosím, pošlete někoho aby ho zapojil.
<Ajťák> A jak vypadá?
<a> No, tak 178 cm, 80 kilo, blond vlasy, lehce nazelenalý pči, vrásky v ksichtě...
<Ajťák> Myslim ten drát...
<a> Aha, černej
Komentář: Stává se