Nejlepší hlášky

<a> Včera jsem měl v peněžence tisíce dva, dnes mám jen jeden. Co jsem zase dělal jako?
<b> To je nepřímá úměra - čím víc, tím míň.
<c> Páč jste všem platil jak Onasis jako. Tedy krom poslední fotograficky dokumentované zastávky.
<a> Já su piča.
<c> Ale sympatická.
<a> Hňupe! :D

Komentář: Rekapitulace po tahu... :)

<a> ty zmrde zasranej! až tě příště uvidím tag tě roztrhám!
<a> ještě jednou něco <c> vykecáš ty ubožáku a dojdz si hned pro tebe!
<a> stejně seš <c> ukradanej tag se nesnaž! taky co by na takovým debílkoj vyděla! XD
<a> narozdíl od tebe sem hezkej, bohatej a skiler v sexu!
<a> ty si jen myslýš jak seš vtipnej a chytrej a při tom seš jen ČURÁK!!!
<b> Upřímně ti děkuji. Mám strašnou kocovinu, ale poznání, že já se z toho můžu vyspat, je najednou tak osvobozující...
<b> P.S. Když to tak po tobě čtu, tak si znova gratuluji, že jsem nedůvěřoval tvé sestře, že bere prášky. ;-)

<A> Přidal video "Jak začít boj s prokrastinací"
<A> Rozhodně mrkněte.
<B> Jojo, zejtra na to kouknu :)

Komentář: To bys měl :D

<a> mam teplotu, vcera jsem nemel prednaset, pekne me to dorazilo :(
<b> nemel jsi tam chodit
<b> stejne z tech lumpu nic nebude
<b> je to sypani perel... vis komu
<b> nemaji zajem, talent, motivaci - nic
<b> nekam do lomu nebo dolu s nimi a hotovo
<a> mel jsem do nich nasypat olovo, co? :)
<b> granat je lepsi
<b> nebo eventualne plyn
<b> predstav si tu situaci: studenti rusi, neposlouchaji - tak si prednasejici nasadi masku a otevre plechovku s kyanovodikem
<b> slastna predstava!

Komentář: Jak to vidi vyucujici na vysoke skole ...

<Tom> Ty jseš šampón ?..
<Maty> Né, já jsem kondicionér :D

<a> Ahojky :) ty jeste nespinkas?
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 2
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> co to je za blbost?
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :(
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 2
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :( to nei sranda
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 5
<b> Litujeme ale příkaz neexistuje.
<a> to je smula..
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 3..
<b> Litujeme ale příkaz neexistuje
<a> 1
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> 1
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> Domčo...
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> :'( štveš mě tím
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])
<a> ignor
<b> Příkaz proveden.
-!- <a> has left #fb_chat [add to ignor list]
-!- <a> has joined #Email
<a> Néé Domcoo proc? :'(
<b> Pokud si děláte srandu, napište jedničku. (1)
<b> Pokud to myslíte vážně, napište dvojku. (2)
<b> Pokud nevíte, zmáčkněte ESCape. (ESC [Najdete v levém horním rohu])

Komentář: Není nutné vysvětlovat :) Jinak <a> je nějaká naivní holčička co mi psala furt dokola..

<ona> jak dlouho mi tu vydržíš?
<on> nejdýl do dvou do rána. ale ne v kuse. tak za dve hodky je tu mama a bude mne jebat za znamky
<on> tys bys mne taky mohla za znamky... xD
<ona> no tak kdyby se ti povedla jednička z matiky ;-) no ale tak budeš dělat komisky bo si necháš dát tu pětku?
<on> stačí s tebou xD
<on> jo známky...
<on> já koulal na to "chceš dát pětku?" xD
<ona> no záleží jak moc dobře by ses učil ;-)

Komentář: Motivace k učení. ..

<ona> chod ty radsej na to svoje porno...:P
<on> sak uz kukam
<ona> uuuz? no toto
<on> multitasking

Komentář: IT

<a> jo a vis co rek bracha? prej: ja nevim, proc by ses mela zamilovavat do nekoho tak vysokyho...k cemu ti to bude, dyt bys mu mohla libat tak akorat bricho...:-D
<b> :-D ten je uzasnej, to je fakt cislo

Komentář: brácha teoretik :-D (11let :-)))

<a> Dobrý den, prosím z PC manželka při luxování vytrhla omylem drát, tak prosím, pošlete někoho aby ho zapojil.
<Ajťák> A jak vypadá?
<a> No, tak 178 cm, 80 kilo, blond vlasy, lehce nazelenalý pči, vrásky v ksichtě...
<Ajťák> Myslim ten drát...
<a> Aha, černej

Komentář: Stává se

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.