Nejlepší hlášky
<a> twe ze prej "Vyhovujete jim dle jejich pozadavku" a tam seznam a jejich vek ze 16, 28, 36, 54, 64 :D
<b> 64... hmm... tak vis co, esli jsi tam psal že jsi IT ;)
<b> mimochodem... to by se s tebou nejspis za rok rozesla :D
<a> IT vola domu :D
<b> a pak by s tebou treba zase zacala az by ji bylo 128 :)
<a> takovy kulatiny! :D
Komentář: njn, profesionální deformace někdy zatemňuje mozek ;)
<a> tvl, včera na csku zase taková morda xD borec psal: "tak buď máš postřeh jak hašek nebo wh jak šašek" xD jsme z toho nemohli xD nebo další věc xD admin, jeden z nejzkušenějších dal perma borcovi s a dal k tomu drsnej reason xD "takové to jak mu to střílí samo nvm teď jak se tomu říká" xD
<b> lol :D
Komentář: njn co se v csku nevypotí xD
<a> tý vado na nově právě dávají strašný béčko, už ten název: predátor z hlubin, to mluví za všecko
<b> a co bys chtěl v úterý v noci
<a> třeba penetrátora do hlubin
<a> to si este nezistila jak dela zebra? :D
<b> ne :D
<b> každej tvrdí něco jinýho :D
<a> ja rikam ze dela zeb zeb zeb
<a> renča řikala že dělá pruh pruh pruh
<b> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
<b> no někdo říká zeb zeb zeb další že frká :D jiný zíb zíb :D a pak si vyber :D
<a> třeba to kombinuje
<a> nebo to je podle druhu
<b> jo bílá s černýma pruhama :D dělá zeb zeb :D a černá z bílýma pruhama frk frk :D
<a> nn :D dělá pfrrrr
<a> jako kůň :D
<b> :D :D
<b> joo
<b> nejlepší byla jedna holka
<b> co mi řekla
<b> že dělá chrrr protože je v pyžamu :D
<b> a další holka se na to ptala prof. biologie
<b> bohužel si nepamatuju odpověď
<b> :D
<a> :D :D :D :D :D to pyžamo je dost dobrý :D
<b> tj :D
<a> ale zajímalo by mě čim se zebry provinily že musej nosit vězeňský obleky
<b> nevím :D třeba sou emo a myslely si že pruhy sou in
<b> :D
<a> :D :D emo zebry
<a> to by měli hřívu učesanou na patku
<b> ale chybí jim lebky a patky
Komentář: status "Nevíte jak dělá zebra?"
<a> zkus z USB portů rychle vyndávat a zandávat nějakej kabel, jestli to to taky shodí pc :-D
<b> ne, on slítne sám
<a> to máš dobrý
<a> já musim pozlobit usbčka aby spadnul
<b> Nemám tě rád den ode dne víc a víc
<a> Dívej jaký sem koumák přes dárky
<a> Mamce žehličku (ať si můžu žehlit vlasy) ségře nějaký sprcháč a tak :-) (ať mam neco aj v koupelce) a tatkovi nějaké malé tričko (ať mi ho pak jak zjistí že je malé dá)
<a> babičci s dědačkami jsou mi volní
<a> Chalani poviem Vam nieco smutne
<b> Co?
<a> Bolo to teraz v spravach
<a> Pes zachranil ludi z horiaceho domu, ale sam uhorel.
<c> Jebat na psa. Hlavne ze je hunter zivy...
<b> Haha taky pravda
Komentář: Wow 4ever (chat pocas raidu)
<Ivana> tak jak mladej, uz jsi s ni spal?
<grog> co tim jako myslis mami?
<Ivana> no... uz jsi s ni soulozil?
<grog> co to je soulozit?
Komentář: student IT s maminou pres MSN
<Moki> Žeru asi 20tou tabletku hroznovýho cukru (Doporučená denní dávka - 3)
<Moki> fuj já budu mít sračku
<kačka> nedivila bych se
<Moki> A chce se mi blít
<Moki> Poběžim na WC a nebudu vědět jestli srát a poblít si kolena nebo blít a posrat podlahu
Komentář: Romantika jako řemen