Nejlepší hlášky

<Pali> Brat ti odkazuje, že si krásna...
<Domča> oooo dakujeem :)))
<Pali> ale z toho si nič nerob, on furt klame

<a> Kdo nemiloval, neví jak chutnají slzy..
<b> ale jo!!! vcera jsem krajel cibuli :-D

<a> btw a jaký tam budete mít pivo?
<b> plzeň
<a> plzeň jako gambrinus nebo plzeň jako plzeň?
<b> jako plzeň
<a> muzu prijet ted??
<a> pritulim se k sudu
<a> a budu ho hladit

Komentář: někteří přátelé prostě nezklamou

<ona> ale nejlepsi byla jeho segra... nas kamoska seznamila a ona. tyjo,seš hezka,divny je,že sem te u nas doma jeste nevidela

Komentář: bracha zaletnik

<Seeker> dnes som si utvrdil nazor, ze som zavisly na informacnej technologii
<Randy> :D dost skoro nie?
<Seeker> ty vole, dnes sme mali na literature vyhladat jedno specificke slovo v nasej knihe. a tak ja automaticky, asi len v priebehu mikro sekundy, hladam podvedome na lavici ctrl+f. az som sa zarazil ptm
<Randy> :DD ty si ciste psycho
<Seeker> pravdepodobne...

<a> dival ses na dnes slovenskou televizi?
<b> ja se na slovaky nedivam, proč?
<a> prej nějakej vodič zavinil srážku vlaku a autobusu na slovensku
<b> zase blbá nehoda
<a> jak mohl vodič způsopit nehodu, nebo co? Nechapu to

Komentář: :-D neví že vodič je česky řidič

<a> a kde si vzal ten crack?
<b> Stáhnul na warezforu
<a> tak ho stahni a pošli mi ho
<b> Kam?
<a> co kam?
<b> Kam to chceš poslat?
<a> dej mi to na cd a já ti ho zejtra dam
<b> Wtf???
<a> tak na dvd

Komentář: 34 KB

<a> kompilujem nove jadro :)
<b> okej dufam, ze nebudes nadavat :D
<a> dufaj :D :D
...
<a> reboot
...
<b> nejako dlho :D
<a> KURVA KURVA KURVA KURVA

Komentář: gentoo sux :) aj tak ho milujem :P aspon ma nauci ucit sa na chybach :D

<a> dneska bylo moc veselo u nas doma... xD
<b> jakto?
<a> no nejdriv otec zabijel kapra... po pul hodine dosel k zaveru, ze kapra asi neutopi... tak vzal palici... no... ma zlomenej palec a kapra musel zabit soused... nez zabijel kapra... nebo spis, nez kapr zabijel otce... tak jel do Rozdelova za babkou pro nejakej darek... mati mi rika... "hele, tata uz jede... jdete se segrou do pokoje a tam zustante, nez vam reknu... tata veze top secret surprise"... rikam "hmm ok"... no... mati mu sla otevrit... slysim ranu a otec na celej barak zarval "do prdele, zasranej pocitac!"... takze mam jistotu, ze kompik bude, ale musel sem ho ujistit, ze sem nic neslysel... xDDD... jako... paradni den...

Komentář: nakonec mi bylo tatky lito... tak si zakladal, abych se o tom kompu nedovedel... :-))

<a> ten kod je dost doprasenej ale jsem toho nazoru, ze bychom to meli prejet parnim valcem a srat na to.

Komentář: Deadline projektu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.