Nejlepší hlášky

<borid> vole taky sem an nekho shanel cislo a ten nejmenovanej hajzl taky ze me ho da a poslal cislo vypadajici jako klasicky cislo na wodafon
<borid> zvoni zvoni a pak zaznamnik s hot gej help linkou
<borid> vole myslel sem ze bduu vrazdit

Komentář: kdzy nekdo na chatu schani na nekoho cislo

<a> Hele a kolik vteřin má minuta? :P
<b> Tak nad tímhle jsem ještě nikdy nepřemýšlela...

Komentář: Studentka MatFyzu :D

<a> a neznas serial Pingu?
<b> hehe, pingu je dobry
<a> jj
<b> takovy linuxacky

22:28:46 <Jouda> *** hosi je tu někdo kdo tu ovládá matlab?
22:38:39 <Jouda> *** moje sestra by to potřebovala pořádně vysvětlit
22:38:45 <barney123> *** jasně, tak jak se domluvíme?
22:39:01 <Alda> *** Určitě, co přesně potřebuje vysvětlit?
22:39:25 <Vasil> *** Ahoj, pošli na ní kontakt :)

Komentář: Asi je lepší být ženská

<a> což mi nahodou připomělo že ja vlastne taky pohřeb nikdy nechci
<b> Mno
<b> Já jo :D
<b> Proč nechceš? :D
<a> protože se nechám spasit :D
<b> Ok :D
<b> Respawn? :D
<a> se nechám spálit a muj prach vysipat an louku a až ze me vyroste trava tak mě spase nějaké zvíře :D
<a> a budu spasený :D

<a> Můžu říct periferie ve smyslu služba?
<b> Není periferie taková ta rozlehlá pláň z kovbojských filmů?
<a> Vole, to je prérie

<a> jaky je to pocit,mit motylky v brisku?
<b> :-Dnechutný svědí to :-D
<a> a <b>,co je to láska?
<b> heeeej
<b> ty si zamilovaná? :-D
<a> neee,jen se nudim:-D
<b> a proc se ptas na lasku?:-D
<a> protoze mi to nikdo nechce rict,maminka me posala pryc se slovy"neptej se me na kraviny":-D

<a> Hádej, co jsem ji koupil k narozeninám, je to fakt roztomilé, bude z toho nadšená... ;)
<b> robertka?
<a> velkého plyšového medvěda ty kokůtku

Komentář: kokůtek =)

<a> to jako to muzu klidne vymazat
<a> myslim celi
<b> jo
<a> ono to hlasi ze je to jen pro cteni
<b> Panbuh rozhodl ze neco bude jen pro cteni
<b> brzdi, co mazes!?

<kocicka> a s kym, ze to chodi?
<lpepsi> shukal bych cely zivot
<lpepsi> dan zavodni s ni chodil nejaky rok :)
<lpepsi> ted s takovym vlasatym
<lpepsi> asi
<lpepsi> prave
<kocicka> bydli v Hucasove vchode?
<lpepsi> ten typek
<kocicka> kua, jak se mu nadava...
<lpepsi> :)
<kocicka> jj
<lpepsi> nevim ma bilou feldu
<kocicka> jojo ;] toe on
<lpepsi> jak se mu nadava
<kocicka> mam brutalni vypadky pameti
<lpepsi> :)
<lpepsi> na to jsem si zvykl u sebe :)
<lpepsi> u tebe mne to jeste mate
<kocicka> ja to vetsinou prepiju, nebo prefetuji, takze to okoli nepozna
<kocicka> to mi pripomelo, ze sem si rano chtel zapnout topeni, bo mi byla zima
<lpepsi> lol
<kocicka> to vysvetluje, proc jsem zabaleny v dece ;/

Komentář: skleroza?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.