Nejlepší hlášky
<a> Víš, kde mají nejdražší zmrzlinu?
<a> V Novém Jičíně na náměstí. Kopeček za 300Kč.
<a> Je tam pěší zóna, ale nějak jsem tu značku přehlédl.
<ona> inac
<ona> uz su vianoce
<ona> :D
<ona> 24
<on> nj... uz je stedry den... mala by si byt stedra a dat mi zajebat
<sibir> vjete co je najvacsi paradox tohto statu a tejto vlady vzhladom na jej vladny program ktory ma eliminovat korupciu?
<backslash> no aky?
<phoeniks> nieee
<sibir> ze mame jeden protimonopolny urad!
<saucepan> :-)
<saucepan> :D
<Gakn> co ten smajl znamena
<Gakn> :-)
<saucepan> jakej
<saucepan> :D
<Gakn> :-)
<saucepan> jakej smajl?
<Gakn> :-) tenhle kurva doprdele uz
<saucepan> ???
<saucepan> jak co znamena???
<Gakn> nechapu jeo vyznam (smich atd.)
<saucepan> emh? kdo je u pocitace?
<saucepan> :-)
<Gakn> DI S TIM DPC KDYZ ANI NEVIS CO TO ZNAMENA
<saucepan> lol to ty tady rikas, ze nevis co to znamena
<Gakn> LOGICKY KDYZ MI neodpovis tak to povazuju za to ze to taky nevis
<saucepan> ja odpovidal, ja se ptal kdo je u PC
<Gakn> jo ja
<Gakn> nebo nechapu
<saucepan> a kluk kerymu je 16 a je permanentne na PC nevi co znamena
<saucepan> tak to ti nesezeru
<Gakn> 1. je mi 15 a za druhy mi to jeste nikdo nerek a kazdej mi to porad pise
<saucepan> tvl nech toho
<Gakn> si myslis ze bych se ptal kdybych to vedel
<saucepan> myslim ze pro prdel klidne
<Gakn> njn
<saucepan> tvl co asi znamena
<Gakn> no ma oci, trochu se usmiva ale tak masle na hlave mi nejde do hlavy
Komentář: co nedokazou smajlici v ICQ 5.1...
<a> ty zmrde
<a> chlupatej
<a> delej
<a> kde ses
<a> delej
<a> tak co je
<a> no tak amigo
<a> delej ty fanatiku
<a> nepar porad to wow
<a> je tam Mirek xxx 16 let
<b> ne je na druhym pc
<a> a kua
Komentář: No to me asi jeho otec nebude mit rad!!!
<cessidy> pumu 1vs1 taky nedas ty wole
<cessidy> ale vlka jo
<represent> proc resis takovy picoviny?
<cessidy> vse ostatni je na pitchu
<represent> hm
<represent> nejvetsim zlocinem je hlasati lasku
<cessidy> ale mozna ze bys tu pumu dal
Komentář: viděli jste to snad někdy? proc bych měl zabijet pumu?
<Zetes> chces caj?
<pavlinka> nechci caj
<Zetes> chces maso?
<pavlinka> jo chci maso :)
<Zetes> maso neni, chces caj? :DDD
Komentář: proste dostanes caj :D
<a> este v skole?
<b> eeee domaaa
<a> ta co ten satatus
<a> satanus
<a> XD
Komentář: mensi prebtik... :-D
<grer> Chce to holku. Ještě tak nějakou sbalit :(
<Mystic> Víš jak zaručeně sbalit holku?
<grer> Jak?
<Mystic> To je jednoduché. Musíš najít klitoris :D
Komentář: :D
<Mirec> jn, ale my to musíme psát, že jsme v nějakém městě a popisujeme památky a vyprávíme nějakou pověst
<Sfiris > Tak si stáhni nějakou pověst =) Památky už popíšeš snadno =) Na netu je všchno! STFG!!! =)
<Mirec> ta stránka je placená?
<Sfiris> Která?
<Mirec> stfg
<Sfiris> lol XD
<Mirec> počky to neni stánka, že?
<Sfiris> Search the fucking Google! =)
<Mirec> :-D
<Sfiris> ...a jdeš na Lamera =)
<Mirec> Lamera?
<Sfiris> ...pak Ti pošlu odkaz :-D
Komentář: Ještě je mladý a nezkušený ;o)