Nejlepší hlášky
<a> Tak jsem četl, že Američani povolali na tu ropnou skvrnu Costnera.
<b> Fakt? Já myslel, že na to zavolají Chucka, ten by tu ropu vypil brčkem.
<a> Né, on by ji nevypil. Napumpoval by ji zpátky do ložiska...
<a> poslem ti to slovenskou postou
<a> ale to by som mal uz zajtra
<a> nech to dojde nacas
<a> kam teda ides? :D
<b> nemam tusenia:D...zapadakov :D
<a> pockaj, hodim do google earth..
<a> helsinki? :D:D:D
Komentář: prvy vysledok vyhladavania :D
<a> Vzdy ked odchadzam z izby a brat pozera serial,tak po mne krici : Zavri !
<a> Dnes ma to uz nasralo a povedal som mu : Raz pride den ked budes prosit Otvor !
<a> americká raketa ARES vynese na orbitu 25tun, 20 let stará ruská Energia až 200tun, hold rusáci se s tim nesrali;-)
<b> nj, tak taky musíš brát, kolik to sežere paliva, kolik je třeba motorů a jaká je jejich velikost => efektivnost :)
<a> njn, tak rusové na to měli, ale zatim nebylo potřeba na orbitu vynést takhle velkej náklad, nicméně to se časem změní;-)
<b> za cenu, že obyvatelé papali kořínky :D
<a> tak ty žerou ještě teď, to s tim nesouvisí:-D
<b> jo, protože do toho nacpali tolik prachů, že to má nasledky i dnes :D
<a> houbelec, takhle je to na sibiři už od věků carství, hold infrastruktura na prd:-P
<b> ale já nemluvim o sibiři :D
<a> zajeď si do chánova a mrkni co žerou tam
<a> a to prosim jsme v EU:-D
<b> to by ses divil, ty berou tolik sociálních dávek, že jsou tlustý jak prasata
<a> jo, v okolí se ztrácí psy a kočky, ale romové každej večer pečou prase:-D
<b> holoubky na grilu, krocánky a tak no :D
<a> tak, tak
<b> tak nevim, proč mi sem cpeš chánov, když se bavíme o kořínkách :D
<a> protože v rusku všechny psy sežrali už za revoluce:-D
<b> :D
<a> tag já si zítra pudu pro novýho founa!
<b> Proč? Vždyť ho máš ani ne pět měsíců...
<a> mno na tom starým mam moc drahej internet tak koupim radši novej, tam to bude zdarma jako na kompu
<b> ...
<a> jdu srát
<b> ooo to bude dobrodružná výprava plná válek a magie :)
Komentář: 24 hodin před závěrečnou zkouškou :)
<onolder> Nějaké ženské pohlaví na pokec nebo více??? :o)
<b> to si budes povidat s pipinkou???
<a> to nevim co je hq
<b> high-quality
<a> a jak se to snizi?
Komentář: Ach ta IT :D