Nejlepší hlášky

<monicka> martas?
<martin> ano?
<monicka> co mam delat, kdyz me nejde flash?
<martin> zkusilas to restartovat?
<monicka> pc?
<martin> ne, mikrovlnku :)

<Anik> Ale chlapi, ujasněte si, že dneska není problém jen takové ty cool výrazy typu v=w, š=sh atd., ale i ty gamersko-programátorské... to mě štvě snad ještě víc
<Vahisht> Wtf omg? lol...

<a> jenom ja su taky chuj ze se smeju vlastnim vtipum
<b> nech toho... nejsi zadny chuj
<a> asi ne ale chybi mi ty doby kde jsem k nemu mela zatracene blizko

Komentář: :)

<Deny> si jeden ze sedmi
<wolda> sedmi statecnejch?
<wolda> mne se dycky libil ten, co vrhal ty noze
<Deiny.Gee> ne jeden ze sedmi čechu co si stahovali detskou pornografii
<wolda> ja vrham savle, cas od casu

<a> zdrc... si tuc?
<b> Zdravim :-) Nikdo tady není. Hledej na #lamer.cz@irc.lamer.cz
<a> nedělej si ze mě zas prdel :D
<b> Zdravim :-) Nikdo tady není. Hledej na #lamer.cz@irc.lamer.cz
<a> chjo
<b> Zdravim :-) Nikdo tady není. Hledej na #lamer.cz@irc.lamer.cz
<a> jasnš
<b> Zdravim :-) Nikdo tady není. Hledej na #lamer.cz@irc.lamer.cz
<a> :P
-!- a has quit
<b> Ty vole, <a>, já Tě fakt zblbnul :-) To jsem ani nechtěl :-)

Komentář: Na blbou otázku...

<ona> A ku**a... zítra jdu na odběry krve
<ona> to není k smíchu...
<ona> I hate doctor!
<on> I love nurse porno!
<ona> No jo... jak jinak...

<darth.slayer> HA po 8.5 hodinach mi funguje KDE na Gentoo :))
<xe23> darth.slayer: Kompilovat cestu na zachod si pochcanej.

Komentář: :DD

<a> teda takhle ten notebook nehřál ani kdyz jsem objevil tu stranku s tema torrentama plnejch péčka a zrovna ten den nam k tomu zrusili FUP :D

Komentář: Tak to uz musi propalovat podlahu :D

<a> ty vole ted jsem malem odeslal tenhle mail s touhle vetou:
<a> O ukonceni prenosu jsem informoval sveho nadrzeneho Ing. <c>
<a> samozrejme v kopii <c>
<a> chybel posledni klik :-)))
<b> :-) to dam na lamera - souhlasis
<a> jo me to je jedno kdyz tam nebude jmeno <c> a moje
<b> to je jasny. ja ty dve jmena prohodim a tim to kazdyho zmate
<a> no, a navic by to byla pravda

<honziK> 17:16:17: Uživatel janek.pavelek opustil místnost ---> 17:16:24: Uživatel janek.pavelek vstoupil do místnosti
<Brian> :-P :-D
<honziK> a to jsem mel mezi tim vyply PC
<Brian> jasne
<honziK> sem, vyndaval HDD
<Brian> 7 sekund vis co to je? za to ubehne borec 60 metru udelas se nad krasnou baboou ale nerestartujes pocitac

Komentář: co se da stihnout za 7 sekund

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.