Nejlepší hlášky

<ona> Miláčik čo by si chcel na meniny?
<on> Nič mi netreba netráp sa
<ona> Ale ja ti chcem dať niečo, čo by si si nikdy sám nekúpil a ťa to poteší :)
<on> Tak mi kúp ku*vu...

<a> Nevíš co bych jí mohl koupit k narozeninám, aby měla radost??
<b> kup jí koně...
<a> Koně za 500 jo? :D
<b> No nějakýho ojetýho :D :D

11:22:33 <a> kde si ? :D
11:29:13 <b> 217.11.249.92:27753
11:29:48 <a> aha :D :D lebo volala mi tvoja mama ze si zabudla kluce doma a uz polhodinu jej nikto neotvara :D

Komentář: Steel Series 5H v2

<a> Hele<b>, máš ségru?
<b> Jo..
<a> A je pěkná?
<b> Dřív byla..

<ona> sem myslela ze diety resi jen holky
<on> no resi, ale kdyz chce chlap zhubnout tak proste prestane zrat. zadna delana strava a tak.
<ona> jj delena strava je dobra knedliky v kuchyni a maso v pokoju.

<Ladislav> pato co znamena smajlik 3*
<Patrik> ?????
<Patrik> rit a prd?

<a> mno
<m> mikroskopická nutrie onanuje
<j> mimochodem není obezní? :D
<a> moje nervy ogaři
<m> mýval nasává okenu
<a> možná nás opije
<j> michal nepije olej?
<a> mám nádhernou ondatru
<m> mrdám norky obden
<a> možná nejsi obdařen?
<m> můj nástroj odumřel
<a> majestátně nechť odpočívá
<m> mrtvola nástroje obživla
<a> máš náš obdiv
<j> mam naruby ocas
<m> mě nastává onanie
<j> maminka nesnaši onanii
<j> martin neji olihně
<m> mrdám nějaké olihně
<a> mám naruby olana
<m> mikroby napadly ocas
<a> možná nejsou obojetné
<m> maximálně nasrané ojetiny...

Komentář: jednou sem si napsal status "mno" a jak to dopadlo...

<a> zdravím
<a> gratuluju k titulu :)
<b> tyvoe... otevřu ledničku... a čumi na mě moucha... wtf?
<b> čumim na ni... šprtnu do ní..
<b> ..a uletí

Komentář: <b> dnes dostal bakalářský titul

<a> Tak jsem byla přinucena přečíst školní celej řád.
<b> Tys to fakt četla?
<a> jo
<b> A je tam něco o sexu na záchodech ?

<a> hele já ti pošlu objednávku jo. nám se rozbila tiskárna
<Werscajk> Eh... ok we woknowym wordu jo?
<a> a ve ctvrtek ti do zacaluju nebo kdy
<a> ne v poznámkovim bloku  
<Werscajk> čtvrtek
DCC SEND request sent to Werscajk: s.txt
<Werscajk> děšláš si p**el?
<a> proc ?  
<Werscajk> to tam mám napochodovat a spustit na prodavače: ,,Dobrý den chci wé wé wé tečka stránka tečka cé zet lomeno detail tečka pé há pé otazník í dé rovná se 2085." ?!?!?
<a> :-D:-D:-D

Komentář: Zachvíli v binárce :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.