Nejlepší hlášky
<ona> Miláčik čo by si chcel na meniny?
<on> Nič mi netreba netráp sa
<ona> Ale ja ti chcem dať niečo, čo by si si nikdy sám nekúpil a ťa to poteší :)
<on> Tak mi kúp ku*vu...
<a> Nevíš co bych jí mohl koupit k narozeninám, aby měla radost??
<b> kup jí koně...
<a> Koně za 500 jo? :D
<b> No nějakýho ojetýho :D :D
11:22:33 <a> kde si ? :D
11:29:13 <b> 217.11.249.92:27753
11:29:48 <a> aha :D :D lebo volala mi tvoja mama ze si zabudla kluce doma a uz polhodinu jej nikto neotvara :D
Komentář: Steel Series 5H v2
<ona> sem myslela ze diety resi jen holky
<on> no resi, ale kdyz chce chlap zhubnout tak proste prestane zrat. zadna delana strava a tak.
<ona> jj delena strava je dobra knedliky v kuchyni a maso v pokoju.
<Ladislav> pato co znamena smajlik 3*
<Patrik> ?????
<Patrik> rit a prd?
<a> mno
<m> mikroskopická nutrie onanuje
<j> mimochodem není obezní? :D
<a> moje nervy ogaři
<m> mýval nasává okenu
<a> možná nás opije
<j> michal nepije olej?
<a> mám nádhernou ondatru
<m> mrdám norky obden
<a> možná nejsi obdařen?
<m> můj nástroj odumřel
<a> majestátně nechť odpočívá
<m> mrtvola nástroje obživla
<a> máš náš obdiv
<j> mam naruby ocas
<m> mě nastává onanie
<j> maminka nesnaši onanii
<j> martin neji olihně
<m> mrdám nějaké olihně
<a> mám naruby olana
<m> mikroby napadly ocas
<a> možná nejsou obojetné
<m> maximálně nasrané ojetiny...
Komentář: jednou sem si napsal status "mno" a jak to dopadlo...
<a> zdravím
<a> gratuluju k titulu :)
<b> tyvoe... otevřu ledničku... a čumi na mě moucha... wtf?
<b> čumim na ni... šprtnu do ní..
<b> ..a uletí
Komentář: <b> dnes dostal bakalářský titul
<a> Tak jsem byla přinucena přečíst školní celej řád.
<b> Tys to fakt četla?
<a> jo
<b> A je tam něco o sexu na záchodech ?
<a> hele já ti pošlu objednávku jo. nám se rozbila tiskárna
<Werscajk> Eh... ok we woknowym wordu jo?
<a> a ve ctvrtek ti do zacaluju nebo kdy
<a> ne v poznámkovim bloku
<Werscajk> čtvrtek
DCC SEND request sent to Werscajk: s.txt
<Werscajk> děšláš si p**el?
<a> proc ?
<Werscajk> to tam mám napochodovat a spustit na prodavače: ,,Dobrý den chci wé wé wé tečka stránka tečka cé zet lomeno detail tečka pé há pé otazník í dé rovná se 2085." ?!?!?
<a> :-D:-D:-D
Komentář: Zachvíli v binárce :-D