Nejlepší hlášky
<a> no.. ja to potřebuju na projekt na ajinu - nejoblíbenější zvíře..
<a> přemejšlela sem že udělám prase - když seš tu ty :D
<b> dik..
<Darkmann> twe mě zas nejde chrome...
<Venda> tak zkus pozink
Komentář: Google Chrome
<a> Já už si ale fakt nevím rady, tak poraď.
<b> Cokoliv, jenom ji nekupuj Barbie. K nim přijdeš, jedna tam leží bez ruky, druhá nemá hlavu.
<b> Tam to vypadá jak masovej hrob.
Komentář: Strýc a děda se baví o tom, co koupit vnučce k vánocům
<a> jsem si kdysi říkal že už si z holek nebudu délat prdel a budu se k nim chovat slušně dneska mi napsala jedna holka vypatlátorem a jenom jsem ji řekl . . "sorry ty sračky mě už nebaví číst"
<b> :D
<a> pak mi napsala pár sprostých slov a mám zase o jednu spamerku míň
<b> :D
<a> s mým přístupem si holku najdu tak za 100let
<b> ... jeste ze mame acc na rapidshare a rychlej net
<a> jo no .. to je naše spása !
<a> tvl my jednou u toho kompu zdechneme
Komentář: IT Forever !
<a> Hej,dneska sem byl v New Yorkeru a měli tam tričko s Fredym Krugerem!!
<b> hustý já ho chci
<a> Já bych si ho koupil,kdyby nebylo růžové
Komentář: :(
<a> co děláš?
<b> poslouchm metllicu
<a> cože?
<b> nepiše mi pismeno A
<a> teď jsi ho napsal
<b> a joo :-D
<a> čau
<b> NE, NECH MĚ BÝT, JÁ SE CHCI UČIT
<b> PROSÍM ZÍTRA PÍŠU TEST
<b> Dobře už zapínám launcher.
<a> no ještě aby ne...
Komentář: těžký to život nás gymnazistů...
<a> Bylo by zajímavé znovu najít a vidět všechny mé bývalé...
<b> Ty vole, To by bylo zajímavější, jak geocatching
<a> konecne viem povedat na co mi boli vsetky frajerky. myslel som si, ze prinasaju len bolest, prazdnotu a nic pozitivne. ale chem im vsetkym podakovat.nasiel som jednu pozitivnu vec, ktoru mi priniesli. dakujem vam za to, ze viem pouzivat TRACKPOINT !!!
<a> Ty, zas kouříš? Umřeš
<b> čim líp, tim dřív
<a> to je zas jiný kouření
Komentář: není kouření jako kouření