Nejlepší hlášky

<a> no.. ja to potřebuju na projekt na ajinu - nejoblíbenější zvíře..
<a> přemejšlela sem že udělám prase - když seš tu ty :D
<b> dik..

<Darkmann> twe mě zas nejde chrome...
<Venda> tak zkus pozink

Komentář: Google Chrome

<a> Já už si ale fakt nevím rady, tak poraď.
<b> Cokoliv, jenom ji nekupuj Barbie. K nim přijdeš, jedna tam leží bez ruky, druhá nemá hlavu.
<b> Tam to vypadá jak masovej hrob.

Komentář: Strýc a děda se baví o tom, co koupit vnučce k vánocům

<a> jsem si kdysi říkal že už si z holek nebudu délat prdel a budu se k nim chovat slušně dneska mi napsala jedna holka vypatlátorem a jenom jsem ji řekl . . "sorry ty sračky mě už nebaví číst"
<b> :D
<a> pak mi napsala pár sprostých slov a mám zase o jednu spamerku míň
<b> :D
<a> s mým přístupem si holku najdu tak za 100let
<b> ... jeste ze mame acc na rapidshare a rychlej net
<a> jo no .. to je naše spása !
<a> tvl my jednou u toho kompu zdechneme

Komentář: IT Forever !

<a> Hej,dneska sem byl v New Yorkeru a měli tam tričko s Fredym Krugerem!!
<b> hustý já ho chci
<a> Já bych si ho koupil,kdyby nebylo růžové

Komentář: :(

<a> co děláš?
<b> poslouchm metllicu
<a> cože?
<b> nepiše mi pismeno A
<a> teď jsi ho napsal
<b> a joo :-D

<a> čau
<b> NE, NECH MĚ BÝT, JÁ SE CHCI UČIT
<b> PROSÍM ZÍTRA PÍŠU TEST
<b> Dobře už zapínám launcher.
<a> no ještě aby ne...

Komentář: těžký to život nás gymnazistů...

<a> Bylo by zajímavé znovu najít a vidět všechny mé bývalé...
<b> Ty vole, To by bylo zajímavější, jak geocatching

<a> konecne viem povedat na co mi boli vsetky frajerky. myslel som si, ze prinasaju len bolest, prazdnotu a nic pozitivne. ale chem im vsetkym podakovat.nasiel som jednu pozitivnu vec, ktoru mi priniesli. dakujem vam za to, ze viem pouzivat TRACKPOINT !!!

<a> Ty, zas kouříš? Umřeš
<b> čim líp, tim dřív
<a> to je zas jiný kouření

Komentář: není kouření jako kouření

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.