Nejlepší hlášky

<Kámoš> Kámo co jako Elektrikář víš o baterkách v mobilech? Podle mě by 50°C neměla mít, ne? :D
<> Jako Elektrikář z Hluboký ti můžu poměrně profesionálně srovnat terén, ale s baterkou ti fakt neporadím. :D

Komentář: Ne vždy ( málokdy ) se na praxích venku dělala činnost odpovídající oboru.

23:15:08 <a> čus, hele poslední, k těm logaritmům, nějak se nevyznám v těh šipkách tady,. Moh bys nějak stručně?
23:16:32 <b> No prostě: to malý číslíčko Na to číslo za rovná se rovná se to číslo před rovná se. A pokud tam to malý neni, tak je to desítka. A pokud tam místo log je ln, tak to malý je e
23:16:54 <a> no ty vole
23:19:11 <a> serem na to

<on> holky a fotbal jde hodně těžce dohromady...xD
<ona> aaaale...to není vůbec pravda
<on> tak schválně...si tě vyzkouším ze základů...;-)
<ona> noooo...tak dobře
<on> ...základní dotaz: co je to ofsajd?
<ona> To je, když hráč kopne do míče levou nohou

Komentář: from FB... no prostě člověk si myslí, že slyšel všechny plesky, ale on ho stejně někdo překvapí...:D:D

<Firion> Když on je chudáček ještě takoven nevinnej... A jestli nehoní, tak asi moc se sexem počítat nemůžu. Nemohla bys mi poradit nějakou INTELIGENTNÍ a DUCHOVNÍ frázi, jakou bych mu to mohla doporučit?
<Kajička> Nepřemýšlel jsi někdy nad slastným opojením, které ti může přinést kouzelná onanie?... Budeš se rozplývat ve vírů chutí, barev a tvarů... tvůj svět se přemnění v jednu velkou nádhernou mandalu.
<Firion> ROFL... na to mi určitě skočí...

Komentář: nutit kluka k onanii je někdy těžší než se zdá...

<a> asi jdu
<b> sukat? :-D
<a> jiste... s plysakem... mozna grupac s polstarem a perinou

Komentář: Vecer na ICQ

<b> Cus
<b> Kamo sem dneska dostal kladivem do hlavy
<a> cus
<a> heh myslim si ze na tvem vzdelavani se to neprojevi nijak :D takze se nic nedeje
<b> sme meli dilny a jeden kokol chtel jednou ranou zabit hrebik a mu vyletel ten nastavec a me to jeblo do hlavy vis jakou mam bouli na hlave???

<a> pocuj
<a> nemas nejaky referat o c a metodovi?
<b> metod je aký jazyk?
<a> cyril a metod!!!

<samjuel> mno nic no
<samjuel> asi sa idem ulozit
<pitok> tak dobru
<samjuel> alebo ulozit ako...?

<on> tim, ze jsem psal ze na googlu najdes vse jsem nemyslel ze tam najdes email ve schrance na Seznamu
<ona> nejsem blba, ja zkusila i tu www.googlu.com a nefunguje taky

<ona> Sakra, jsem si nechala doma tampón.
<on> Dám ti matky, třeba ti bude.
<ona> Na oči ty vole !

Komentář: moc do toho ženskýho světa nevidim

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.