Nejlepší hlášky
<A> Koukni na to http://localhost:62926/Sleva.aspx?ID_Detail=21#.UadFZlg8dJU
<B> Jak se mám asi dostat do tvého lokálu? :D
<A> Aha... zkus tam dát ještě www
<ona> joooo sednu si mezi poláky a budu řvat banik pi*o, banik pi*o KFC :D :D
<on> KFC? :D
<on> nemyslela si FCB? :D :D :D :D
Komentář: FC Baník :)
<lada> Hele Kubo ja nevim co mamdelat kdzy sem si vymazal kos ???
<tom> Lado bud v klidu najdes ho v kosi..
18:46:23 <a> tak co, jdem ven ?
18:46:31 <b> teď jsem zrovna začal turnaj
18:47:05 <b> a teď jsem skončil..
Komentář: all-in
<ona> Neuvěříš co se mi dnes stalo.
<on> Co?
<ona> Prej se mě jeden kluk ze třídy vyptával na něco na fb.
<on> No?
<ona> Tak jsem mu řekla, že mu to řeknu do očí.
<on> No a?
<ona> Tak mi potom poslal fortku svých očí
<on> Lol :D
<a> Dneska jsem dohral mafii a zacal hrat Vietcong a prisel jsem na jednu vec...Vis jak poznas ceskou PC hru?
<b> No...?
<a> V kazdy vete co tam kdo rekne je kurva nebo prdel
<a> Viděl jsi "Jak vycvičit draka"?
<b> Jo, viděl, dobré to bylo, až na ten konec, kdy zjistil, že přišel o nohu
<a> Jo no, to bylo smutné..
<a> Právě proto se raději dívám na porno, tam to vždycky všechno dobře dopadne:D
<b> :D
<a> sem zase v patek lital pod lipou (diskotéka) jak letadlo :D
<a> OP sem ztratil :D
<b> Opilecký průkaz? :D
<a> ten mam, ten se mě drží jak vopice
<kamarád> Je vážně skvělý, že už je jaro.
<kamarádka> Jo, krása. Je teplo, ptáci svítí.
<a> čau, <c> mi říkal, že máš novoroční předsevzetí - žeprý nebudeš prokrastinovat
<b> Nakonec sem to odložil na příští rok...