Nejlepší hlášky
<a> Tak u nás byl dneska kominík.
<a> Otevřela jsem a on na mě vybafl: " paní, přišel jsem vám protáhnout komín!"
<b> LOL a co ty na to?
<a> Nezmohla jsem se na víc než: " Tak na to Vám radši zavolám maminku..."
Komentář: A na knoflík se v tom fofru nějak zapomnělo =/
<Nay> Nezobrazil se mi tvůj koment na facebooku :/
<Fabi> No musíš počkat ... ono to trvá zuckerberk má puštěný torrenty :D
<Xerom> Máme napsat interpretaci, nevíš co to znamená?
<Já> Interpretace je něco jak tvůj výklad, jak ty tomu rozumíš a chápeš to
<Xerom> Máme to udělat o nějakém milostném sonetu
<Já> No tak v čem je problém?
<Xerom> Když si to čtu tak se mi chce zvracet, mam to tam napsat?
<Já> skus to :)
<a> čau
<a> jsem byl dneska v pojišťovně
<a> byla tam ta stará čubka
<a> řekla že nemaj úřední den
<b> ja tam jdu zitra
<a> a já že jen nesu potvrzení o studiu
<a> že ho teda mám hodit do schránky přededveřma
<a> zavřu dveře a házím to tam
<a> a najednou se spoza dveří ozve "Teda ty lidi jsou dneska fakt hrozný jak jsem pořád lezou"
<a> tak na celou chodbu zařvu "mohla byste alespoň počkat než odejdu"
Komentář: Minule tam byla taková sexy slečna :(
<a> dneska v zemáku nám dal málem důtku :D
<b> jak to? co jste dělali?
<a> no kalil jsem s Pavlem lodě, 2 minuty před koncem hodiny přišel profesor, sebral nám to a prej ať mu vysvětlíme, co to tady jako děláme, místo abychom poslouchali jeho odborný výklad
<b> :D :D a co jste mu řekli?
<a> že chystáme rozložení lodí na 3. světovou
<a> nasral se, vyhodil nám lodě, a řekl, že si to vyřídí s třídní
<a> jenom mě mrzí, že sem zrovna vyhrával :(
<a> sem šel s kamošem po městě a naučil mě novej matematickej vzorec, kterej ještě neznám
<b> jo, jakej? takovej matematik jak ty by měl znat všechny ne - ještě k tomu, když seš na MatFyzu...
<a> no ale tenhle je z praktickýho života - potkali jsme naše spoluobčany tmavší pleti (2 holky a 3 kluky) a kamoš hned na mě bacha: 2a + 3b = c bez peněženky :-)
<b> tak to jo, to ten vzorec docela sedí..
<a> a jak prošli kolem nás, tak určil podmínky, aby ta rovnice byla platná: c < 2 a zároveň c > 0 v oboru celých čísel, 2a > c, 3b > c. A pokud je c > 1, rovnice se stává obtížnější na vyřešení xD
<b> konečně se matematika uplatňuje v reálném životě, co?
<a> už to tak vypadá...
Komentář: tohle vás ve škole nenaučí
<a> další, co mě tam štve, je že místo desetinný tečky se používá čárka, ve funkcích pak argumenty odděluje středník
<b> ajo, no vidíš to
<a> no a funkce jako "svyhledat"... ach jo
<b> v AJ?
<a> vlookup
<a> no furt je to lepší než u Poláků, těm se to jmenuje "wyszukaj.pionowo"
<a> Idem si robiť testy na FB
...
<a> Zistil som že skapem v 70tke
<b> cg
<a> A teraz test kedy sa ožením
<b> :-D never
<a> To mi vyšlo v teste kedy prídem o panictvo :-D
Komentář: FB testy
<a> Ty vole dneska jsem dostal dvojku z dějepisu... Víš jak máme tu novou učitelku.
<b> Jo tos mi říkal. A co to že za dvě? Já měl pocit, že ty děják zvládáš jedna báseň.
<a> No... Zvládám. Ona prej "Davide, jsem s tebou nadmíru spokojená. Takže to bude za dvě..." Asi jsem jí nedal před zkoušením kytku :-)