Nejlepší hlášky

<a> ale asi tady budu ještě chvilku, nějak se mi nechce nic dělat!
<b> Tak to jsme na tom stejně!
<b> Taky se mi nic nechtělo dělat, tak jsem zaparkovala u počítače
<a> pač je to droga!
<b> myslíš? :-)
<a> vím
<b> Já myslím, že pokud člověk nepropadne počítačovejm hrám, což se konkrétně mě stát nemůže, tak to není nebezpečný... a navíc je tohleto spojení se světem... a to je fajn ne?
<a> Když myslíš?
<b> Ty máš jinej názor?
<b> Ale jinak... nějak si to, že tu vysedávám místo velikonočního bláznění a uklízení musím obhájit né? :-D
<a> Já si už dlouho nic nemyslím!!!
<b> pán je opatrný jo?
<a> jj... Zásadně neprdím, když mám podezření na průjem!

Komentář: "opatrnost - matka moudrosti" ;-)

<a> juj ale by som zastrcil
<a> ale ze nemozme bo lenka na spovedi bola
<b> tak tak
<b> ziadne maso :D

Komentář: nie je maso ako maso

<Rafaello> ne alkohol za volant nepatri
<Rafaello> proto jezdim na motorce

Komentář: ha, Ivan...

<Ludivitto> ty vole na ct2 je hodne hnusnej film - Romper stomper nebo tak nejak
<Wassha> jj znam
<Ludivitto> co na to rikas? Docela se s tim neserou - Kult hakoveho krize je oproti tomu cajicek
<Wassha> jj, bo crowe zustane zmrd az do te doby nez ho nekdo kuchne, ale nortona naprca jeden nacek do zadku a je konec s treti risi

Komentář: kamarad by se mel zivit psanim recenzi

<a> hlad je sviňa
<b> teď dlabu sýrové tyčinky :-)
<a> dch :-D­
<b> děkuju
<a> nz­
<b> aj
<a> jmt :-D
<b> tak si otevři okno :-D
<a> htmdo :-D
<b> njn dvakrát měř, jednou řeš
<a> co? :-D
<b> tak psalas: je mi teplo.
<b> já: tak si otevři okno.
<b> ty: hlavně to musím dobře odhadnout
<b> já: njn dvakrát měř...
<a> já psala: hej ty máš dobrej odhad :-D

Komentář: zkratky

<a> Náhodou jsem na to už skoro přišel
<a> Už mi to píše jinou chybovou hlášku

<ona> need a deck
<on> nemáš tam nahodou překlep?
<ona> vole!

<ona> myslíš nato samé co já ? :) :*
<on> a na copak myslíš? :)
<ona> na sex..tak co? :)
<on> tak na to já nemyslím
<ona> a na copak tedy?
<on> no.. nevíš jak dostat meloun do střev aniž bych ho krájel nebo kousal?

Komentář: takové myšlenky jako tady gurmán bychchtě mít :D

<a> Asi to chce víc pohybu, sport chápeš..
<b> sport by to asi chtělo no
<a> Tak jo hele, jdu na inlajny..
<b> okey, já jdu na onlajny

Komentář: každý sportuje jinak :)

<spolužák> Zlatko doufam ze jsi mi to poslala. Tet sem dojel domu. V trosku jinem stavu. Tak spoleham na tebe. Kuju. Dobrou krasne sny.
<odpověď> Zlatko ja jsem domu jeste nedorazila a doufam ze nebudu v jinam stavu zitra. Hodne stesti.

Komentář: Když někdo čeká, že za něj uděláte všechnu práci...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.