Nejlepší hlášky
<a> ale asi tady budu ještě chvilku, nějak se mi nechce nic dělat!
<b> Tak to jsme na tom stejně!
<b> Taky se mi nic nechtělo dělat, tak jsem zaparkovala u počítače
<a> pač je to droga!
<b> myslíš? :-)
<a> vím
<b> Já myslím, že pokud člověk nepropadne počítačovejm hrám, což se konkrétně mě stát nemůže, tak to není nebezpečný... a navíc je tohleto spojení se světem... a to je fajn ne?
<a> Když myslíš?
<b> Ty máš jinej názor?
<b> Ale jinak... nějak si to, že tu vysedávám místo velikonočního bláznění a uklízení musím obhájit né? :-D
<a> Já si už dlouho nic nemyslím!!!
<b> pán je opatrný jo?
<a> jj... Zásadně neprdím, když mám podezření na průjem!
Komentář: "opatrnost - matka moudrosti" ;-)
<a> juj ale by som zastrcil
<a> ale ze nemozme bo lenka na spovedi bola
<b> tak tak
<b> ziadne maso :D
Komentář: nie je maso ako maso
<Rafaello> ne alkohol za volant nepatri
<Rafaello> proto jezdim na motorce
Komentář: ha, Ivan...
<Ludivitto> ty vole na ct2 je hodne hnusnej film - Romper stomper nebo tak nejak
<Wassha> jj znam
<Ludivitto> co na to rikas? Docela se s tim neserou - Kult hakoveho krize je oproti tomu cajicek
<Wassha> jj, bo crowe zustane zmrd az do te doby nez ho nekdo kuchne, ale nortona naprca jeden nacek do zadku a je konec s treti risi
Komentář: kamarad by se mel zivit psanim recenzi
<a> hlad je sviňa
<b> teď dlabu sýrové tyčinky :-)
<a> dch :-D
<b> děkuju
<a> nz
<b> aj
<a> jmt :-D
<b> tak si otevři okno :-D
<a> htmdo :-D
<b> njn dvakrát měř, jednou řeš
<a> co? :-D
<b> tak psalas: je mi teplo.
<b> já: tak si otevři okno.
<b> ty: hlavně to musím dobře odhadnout
<b> já: njn dvakrát měř...
<a> já psala: hej ty máš dobrej odhad :-D
Komentář: zkratky
<a> Náhodou jsem na to už skoro přišel
<a> Už mi to píše jinou chybovou hlášku
<ona> myslíš nato samé co já ? :) :*
<on> a na copak myslíš? :)
<ona> na sex..tak co? :)
<on> tak na to já nemyslím
<ona> a na copak tedy?
<on> no.. nevíš jak dostat meloun do střev aniž bych ho krájel nebo kousal?
Komentář: takové myšlenky jako tady gurmán bychchtě mít :D
<a> Asi to chce víc pohybu, sport chápeš..
<b> sport by to asi chtělo no
<a> Tak jo hele, jdu na inlajny..
<b> okey, já jdu na onlajny
Komentář: každý sportuje jinak :)
<spolužák> Zlatko doufam ze jsi mi to poslala. Tet sem dojel domu. V trosku jinem stavu. Tak spoleham na tebe. Kuju. Dobrou krasne sny.
<odpověď> Zlatko ja jsem domu jeste nedorazila a doufam ze nebudu v jinam stavu zitra. Hodne stesti.
Komentář: Když někdo čeká, že za něj uděláte všechnu práci...