Nejlepší hlášky

<a> včely záchranářky :D
<b> já bych rači bernardýna záchranáře se soudkem rumu :D
<c> já bych radši nějakou záchranářku s 4kama kozama :D

Komentář: o fčelách...

<a> jak se znaci tekuty dusik
<b> N (l)
<b> nejspíš
<b> proč?
<b> dusík je furt N a ta tekutost není důležitá
<a> nic sem si chtel par litru koupit
<b> tak si kup :D
<a> je to drahy
<b> wie viele?
<a> tak ta pixla co se to vni prechovava tak nejmenci ma 4-5litru uz nevim ale stoji kolem trinacti tisic
<b> =-O
<a> a do petek to necepujou :D
<b> :D dejte mi jeden velkej tekutej dusík do papírovýho kelímku :))
<a> pod paze misto oldspice :D
<b> :D nebo jako redbull...dává křídla :D

<meky> ja tu slavim narozky ted s rodinou.. :)
<the_pest> ted s rodinou :) a s kym to bylo lepsi? D:
<the_pest> klidne bych se na ty tvoje narozky napil, ale nic tu nemam :)
<meky> tak s tou rodinou je to pohoda :)
<meky> s pivem u pocitace.. :)
<the_pest> a jak si to myslel s tou rodinou teda? :D u pocitace s pivem... tzn s rodinou :D

<a> zdar
<a> jdes na zabavu?
<b> zdar
<b> copak jsem alkoholik?
<a> jo
<b> tak jo
<b> v 8 jsem tam

Komentář: domluva s kamaradem po icq...

<a> Musím si nainstalovat Windowsy :(
<b> Ježiši, ty už to nehul!

<Marek> janka? :)
<Janulka> ano majus
<Marek> povedzme si ešte dačo krásne :)
-!- Janulka has quit

Komentář: No čo môže byť krajšie?

<a> normálně přijede kámoš na nový mašeně, jak tam vedou od čehosi takový ty trubky myslím, že je to od chlazení on se mě zeptá jestli vím co to je
<b> co jsi mu řekl?
<a> Headpipe!

Komentář: IT

<Hawk> omg kde sou na ty strance clanky?
<BlastFX> google knows

Komentář: Bůh je pro pamětníky - dnešní generace uctívá google

<a> ide ti to uz???
<b> nn stale to nejde
<a> tak skus zatvorit a otvorit to okno... a nechaj ho otvorene... ci to pojde
...
<a> tak co?
<b> ne stale to nejde neviem preco
<a> pocky nieco skusim
...
<b> si tu?
<b> lol mne uz je nejako zima pritom otvorenom okne...
<a> lol ty si blby si mal na pc ten priecinok zatvorit a nie normalne okno vole

Komentář: ked niekto nevie...

<a> zkus se behem tohodle tydne stavit s tim bicikem a poutama
<b> sedim tu s mamou a koukame na kotata
-!- b has quit

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.