Nejlepší hlášky

<a> Tohle si koupím...
<a> Roadrunner je umístěn ve 296 rackových skříních a zabírá plochu kolem 100m2. Jako operační systém byl zvolen Red Hat Enterprise Linux. Postaven je na hybridním systému a používá více jak dvacet tisíc procesorů. Obsahuje 6 480 dvoujádrových procesorů s 51,8 TB RAM pamětí a 12 960 osmijádrových procesorů s 51,8 TB RAM.
<a> A budu na tom psát texty do wordu

<J_bob> chcel by som puddle jumper...
<J_bob> alebo zensku....
<J_bob> co pride skorej...

Komentář: scifisti

-!- fast4shoot is away: Beat či nebeat...
<Vejce> beatbox?
<fast4shoot> jestli reaguješ na můj status, tak žádnej beatbox, ale prostě beat
<Vejce> :D jak beat? :dD
<Vejce> jako beat? :D
<fast4shoot> jo, beat jako beat
<Vejce> a jak jako beat???
<fast4shoot> jako jedna doba :-)
<Vejce> beatuje?
<fast4shoot> nechme to být, ano?
<Vejce> myslis beat :D
<fast4shoot> ne, myslím být
<Vejce> :D njn :D si z tebe delam soufky :D
<fast4shoot> zítra tě pudu bít
<Vejce> proc?
<Vejce> nebyme :D
<fast4shoot> protože si myslíš že být je beat, proto tě budu beat
<fast4shoot> vlastně být
<fast4shoot> teda bít
<Vejce> to tak :D
<Vejce> tak to abych zacal posilovat vice :D
<fast4shoot> tak to musíš být v posilovně
<Vejce> proc staci cinky :D
<Vejce> aqjo... na takoveho namakance cinky nestaci
<fast4shoot> no, ale musíš činky meat :-)
<Vejce> :D ja meam cinky :D
<fast4shoot> dobře, tak zítra se mě pokusíš zbeat :-)
<Vejce> tak jo...ale ne vedomostma :D :D to bys me dobil jak dobytka :D
<fast4shoot> ne, to bych tě dobeal
<fast4shoot> jak dobeatka
<fast4shoot> ale teď už mě nech beat

<misulla1301> jaaaj tak to je riadne lacnee... to tu v LM, je drahe strasne... teraz uz ani neviem kolko to stoji
<haihachi> aj tak neviem kolko je dnes kurz z ceskych dolarov na slovenske ruble :)))
<misulla1301> :D no to si tomu dal :D

Komentář: ty přepočty měn :)))

<a> ty vole v sobotu sem se ozral tak ze jsem to neustal
<b> kurva drz hubu ja nemuzu chlastat vis jak me to sere
<a> no ty vole ale ja si to neustani nepamatuju az rano sem to videl :D
<b> kamos mi vypravel... ze se v sobotu taky opil... a balil nakou holku... ale nepovedlo se... ptz ji nablil do kabelky

<a> prosim ta... co znamena anglictiny I´M GREAT???
<b> som skvely :)
<a> dakujem... :)
<b> neprekladam :) chvastam sa :P

Komentář: s kamoskou na icq...

<Ferko 2> sewas počuj mam hru flatout 2 a chcem to hrať bez CD čo mam stiahnuť
<Šimike> predkozku na penise

Komentář: :)

<vetrik> no stara lampa sa rozbila
<vetrik> SAMA!
<vetrik> sa ozrala a spadla
<osiris> naco to pije ked nezna
<vetrik> tiez vravim

DCC SEND request sent to b: Stopa 01.wma
<a> to je klasika znas

-!- Cat-de-luxe has joined
<hawkei> ahoj Cat-de-luxe! přeji vše nejlepší k tvým 15
<golden> blahopřeji už má papíry na kachnu co?
<hawkei> LoL
<Cat-de-luxe> nechápu Váš humor, ale děkuji Hawkei
<golden> počky na 18 :-D

Komentář: papíry jsou na všechno

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.