Nejlepší hlášky
<a> Tohle si koupím...
<a> Roadrunner je umístěn ve 296 rackových skříních a zabírá plochu kolem 100m2. Jako operační systém byl zvolen Red Hat Enterprise Linux. Postaven je na hybridním systému a používá více jak dvacet tisíc procesorů. Obsahuje 6 480 dvoujádrových procesorů s 51,8 TB RAM pamětí a 12 960 osmijádrových procesorů s 51,8 TB RAM.
<a> A budu na tom psát texty do wordu
<J_bob> chcel by som puddle jumper...
<J_bob> alebo zensku....
<J_bob> co pride skorej...
Komentář: scifisti
-!- fast4shoot is away: Beat či nebeat...
<Vejce> beatbox?
<fast4shoot> jestli reaguješ na můj status, tak žádnej beatbox, ale prostě beat
<Vejce> :D jak beat? :dD
<Vejce> jako beat? :D
<fast4shoot> jo, beat jako beat
<Vejce> a jak jako beat???
<fast4shoot> jako jedna doba :-)
<Vejce> beatuje?
<fast4shoot> nechme to být, ano?
<Vejce> myslis beat :D
<fast4shoot> ne, myslím být
<Vejce> :D njn :D si z tebe delam soufky :D
<fast4shoot> zítra tě pudu bít
<Vejce> proc?
<Vejce> nebyme :D
<fast4shoot> protože si myslíš že být je beat, proto tě budu beat
<fast4shoot> vlastně být
<fast4shoot> teda bít
<Vejce> to tak :D
<Vejce> tak to abych zacal posilovat vice :D
<fast4shoot> tak to musíš být v posilovně
<Vejce> proc staci cinky :D
<Vejce> aqjo... na takoveho namakance cinky nestaci
<fast4shoot> no, ale musíš činky meat :-)
<Vejce> :D ja meam cinky :D
<fast4shoot> dobře, tak zítra se mě pokusíš zbeat :-)
<Vejce> tak jo...ale ne vedomostma :D :D to bys me dobil jak dobytka :D
<fast4shoot> ne, to bych tě dobeal
<fast4shoot> jak dobeatka
<fast4shoot> ale teď už mě nech beat
<misulla1301> jaaaj tak to je riadne lacnee... to tu v LM, je drahe strasne... teraz uz ani neviem kolko to stoji
<haihachi> aj tak neviem kolko je dnes kurz z ceskych dolarov na slovenske ruble :)))
<misulla1301> :D no to si tomu dal :D
Komentář: ty přepočty měn :)))
<a> ty vole v sobotu sem se ozral tak ze jsem to neustal
<b> kurva drz hubu ja nemuzu chlastat vis jak me to sere
<a> no ty vole ale ja si to neustani nepamatuju az rano sem to videl :D
<b> kamos mi vypravel... ze se v sobotu taky opil... a balil nakou holku... ale nepovedlo se... ptz ji nablil do kabelky
<a> prosim ta... co znamena anglictiny I´M GREAT???
<b> som skvely :)
<a> dakujem... :)
<b> neprekladam :) chvastam sa :P
Komentář: s kamoskou na icq...
<Ferko 2> sewas počuj mam hru flatout 2 a chcem to hrať bez CD čo mam stiahnuť
<Šimike> predkozku na penise
Komentář: :)
<vetrik> no stara lampa sa rozbila
<vetrik> SAMA!
<vetrik> sa ozrala a spadla
<osiris> naco to pije ked nezna
<vetrik> tiez vravim
-!- Cat-de-luxe has joined
<hawkei> ahoj Cat-de-luxe! přeji vše nejlepší k tvým 15
<golden> blahopřeji už má papíry na kachnu co?
<hawkei> LoL
<Cat-de-luxe> nechápu Váš humor, ale děkuji Hawkei
<golden> počky na 18 :-D
Komentář: papíry jsou na všechno