Nejlepší hlášky

<a> Čau hele kdo všechno bude na te akci?
<b> Ja, ty, Tomáš a Lucka.
<a> Ježiš tomáš taky? To snad raději ani nepůjdu...
<b> Co proti němu máš?
<a> kudlu...

Komentář: láska nadevše :D

<a> Jo a Lukáši, drž mi tam místo, přijdu pozdě.
<a> A taky mi prosím kup popcorn… :)
<b> A co k němu?
<a> Jak co k němu, jenom ten popcorn…
<b> V tom případě je mi líto, na samostatný popcorn nemám kalkulaci…
<a> Ty si debil :D

<a> topíte teď v kotlu?
<b> jj
<a> tak běž přiložit

Komentář: <b> se musí připomínat, že má topit:-)

<SoundSystemBobMarley> zakladame s kamosem getto jak je to v americkych filmech... tak hledame nejaky kundy... :) jen piste nebojte sex, drogy, blackjack... atd...

Komentář: chat...

<a> Já mám Fedoru 14, co máš ty?
<b> Co mám? Windows mám... nebo Ubuntu...
<c> Já mám radost... co má Béda?
<beda> Béda... ten má dost...

Komentář: Takhle nějak jsme na tom byli.

<ona> musím jít, tak pp :-*
<on> pp :-)
<ona> a já pusinku nedostanu? :-(
<on> nefunguje mi na klávesnici hvězdička, pošlu ti jí smskou ;-)

<a> Sakra, pořád umíráme...
<b> No jo, to je život...

Komentář: Counter Strike

<a> je ti zima?
<b> no už sem doma ale byla kosa jak cip v praci
<a> si málo robil, když ti byla kosa
<b> sem mohl robit na 110% a byla kosa pořád :-D
<a> tak to bylo málo! musíš na 120%! :-D
<b> ty tlamo,ty bys nedala ani 15% :-D
<a> ale aspoň bych se pořádně oblíkla :-D

<Tucik> zejtra pisem z matiky vid
<Rosta> Zdar.
<Rosta> Jo.
<Tucik> cus kurna me se tak nechce ucit a zrovna mi dorazil notas :D
<Rosta> Těžká volba.
<Tucik> ani ne hele :D

<a> jdes dneska na pivo?
<b> zitra pisu matiku,takze nejdu.Navic jsem se na to posledni dva dny ucil takze si to nechci vylejt z hlavy pivem.
<a> no ja se neucil,tak si do ty hlavy aspon naleju to pivo

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.