Nejlepší hlášky

<a> tak buď to hraješ, nebo jsi dítě Einsteina :D
<b> ani jedno... :D jsem uplne normalni holka
<c> uplne normalni ne... lepsi... mas linux :D
<a> takovych je treba si vazit, takovych je malo ;]
<c> Takových kluků by to chtělo víc. Já zatím od okolí slyším spíš negativa :-) Zrovna před pár dny mi jeden známej řekl, že linux je pro děcka, ať už se konečně vrátím k windows jako normální lidi
<a>prave naopak, linux pro decka vubec neni... Uz vidim mou 9ti letou segru jak neco emerguje v gentoocku
<c> To je fakt. Ale vysvětli to chlapovi, kterej to neměl nainstalovaný a ejnom slyšel, že mu tam nepojede CSko :-)
<a> ale csko tam jede :)))

<a> je to seriálovy jméno jednoho z krasnych hercu
<b> Ozák

<a> ja se vazne picnu, socani se do toho musi porad montovat, ze si nedaji chvilu pokoj a nemysli konstruktivne
<a> zmena vlady uskodi kazdymu v tuhle chvili
<b> asi tak no...
<b> jenomze to vi ti co se o to zajimaji =/ zbytek bude poslouchat Paroubka a nechaji si jenom zvedat davky...
<b> btw. http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/164688-japonec-prezil-svrzeni-obou-atomovych-bomb.html
<a> chudak...
<a> ale mel z prdele kliku
<b> to nebyla klika... nebyt prebehliku z ODS tak neudelali vubec nic... a pak bude zrovna to tlusty prase vykladat o kupceni s mandatama
<a> mluvim o tom Japoncovi :-D

<Nicole> Hele tys daval ucitelce omluvenku na papire???
<Calroslp640> ee proc?
<Nicole> zitra se mi nechce do skoly ale mamka mi nenapise omluvenku tak ja umim jeji podpis ze bych si ji napsala sama na papir
<Calroslp640> Nuze, co ti brani?
<Nicole> No bojim se ze to neprojde, jsem strasna poseroutka :(
<Calroslp640> Tak si hod minci
<Nicole> ti jsi trotl
<Calroslp640> nebo napis na vesteckou poradnu
<Calroslp640> www.jebunaskolutakchcuvedetjestlimitovyjde.com
<Nicole> Ta stranka nejde zobrazit...
<Calroslp640> Dost xD

Komentář: Bloncka...

<a> zdar, jak je?
<b> blbě, asi začínám plešatět...
<a> tím se netrap
<a> bald but still bold, ne? >)
<b> počkej... plešatý, ale pořád tučný?
<b> mě fakt uklidňuješ :-|

Komentář: není bold jako bold :)

<Sawo> kua, zejtra škola, co :/
<NeCrOtIc ObSeSsIoN> první 3 hodiny: angličtina, češttina, němčina... omfg... při anglině spim, při češtině mluvim anglicky a při němčině česky :-D

Komentář: mno... občas přemejšlim jesi má smysl tam chodit :)

<on> Ale musíš mě bavit ty :D na líbku máš povaha: aktivní :D
<ona> heeeeeeeeeej jak jako víš o líbku???
<on> bylo strašně složitý napsat www.libimseti.cz/ a za to tvůj nick

Komentář: Záhada rozluštěna...

<a> AAAAAA
<a> TY VOLE ŘEKNI MI, ŽE JSEM KRÁVA!
...po 5-ti minutách...
<b> Jsi kráva
<a> Cože?! Nesnáším takové lidi co jen tak z nudy někomu napíšou na icq a už mu nadávají. Jsi stejný jako ostatní, naser si!
-!- a has quit

<a> 23:04 Nebudeš tomu věřit
<b> 23:04 Čemu?
<a> 23:06 "C" si ke mě šel přes celou vesnici s hrníčkem pro mlíko na kakao.
<b> 23:07 To si děláš prdel? :D
<a> Ne, když mu to máma nalejvala tak jen kroutila hlavou a když odešel se mě zeptala jestli je tohle normální
<b> To je už i na mě moc :DDD

<a> Hmm v sobotu je ten pánskej strip v clubu víš ne?
<b> No viděl sem událost na FB
<a> No tak zas kreslim plakát na ten večer žejo a samozřejmě pánskej strip tak přes celej plakát chci plácnout polnahýho týpka...
<b> No a?
<a> No tak sem na googlu našel nákej wallpaper s nákym frajerem tak sem to měl rozpláclý přes celej monitor když sem ho ořezával a v tu chvíli ke mě vtrhnul do pokoje táta.
<a> Říkám coje? Mám práci....
<a> A nedošlo mi to ...
<a> Pak asi 5sec ticho tak mi to došlo, otočil sme se na něj a říkám: Ne nejsem teplej, kreslim plakát...
<a> Prej aha, fajn a odešel...
<b> Si děláš prdel :D Hezký načasování....
<a> Jn, ted si pulka rodiny bude myslet buhví co, asi bych měl domu zas přitáhnout nákou ženskou... O:-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.