Nejlepší hlášky

<a> "... a já se dozvěděl až po půl roce, že jsem byl její první..."
<b> "Tos nepoznal, že je panna?"
<a> "Ne, já myslel, že ho mám moc velkýho..."

<a> víš jak poznáš, že máš prasečí chřipku?
<b> jak?
<a> že se ti začne kroutit ocas :))

Komentář: žeby byl už i takový příznak? jaxe to potom pozná u holek?

<A> negře
<B> Prosim?!
<A> Tohle je psaná konverzace jestli nerozumíš, můžeš si to přečíst znovu

<a> jejda, špatný okno
<b> chtěl jsi skočit z kuchyňskýho a ne z toho ve tvým pokoji?

<on> Ty věříš horoskopům?
<ona> Jasně, hodně to o člověku vypovídá.
<ona> Váhy jsou nerozhodný, raci plachý, lvi jsou rádi středem pozornosti. A největší magoři jsou kozorozi, s tím bych se v životě nebavila.
<ona> Co jsi vůbec za znamení ty?
<on> Kozoroh

<A> jak se dívám na ty fotky výber žen nic moc
<A> děláš ostudu tomuhle LIDU!
<B> vzhled je vedlejší ... důležité je nitro mistře!
<A> máš pravdu já opoměl na přikrášlovač žen
<A> můj mladý padawane
<A> 3 rumy?
<B> při mé nezkušenosti stačí jeden frťan
<A> špatně sem tě vycvičil měl jsi abstinenty zničit né se k ním přidat . Byl jsi pro mě jako bratr

<a> Proč jsou prachatý chlapi takový idioti? :(
<b> Protože pěkný ženský jsou děvky.

<a> Miluji tě. ;-*
<b> Já tebe taky, ale nejdřív se rozejdi s tou sexy nánou, se kterou zrovna chodíš!
<a> Co to tu meleš?
<b> Je na čase, si skontrolovat, do kterého okna píšeš.
<a> Do toho zeleného.. :D
<a> A doprdele..

<a> ale píše wypatlátorem
<b> neeeeee!!!
<a> bohužel...
<b> to přes srdce nepřenesu
<a> já bych řek, že jo :-D
<b> dobře přes srdce ne.. ale přes penis jo :-D

Komentář: krásně řečeno ;-)

<on> ahoj co se děje?
...
<on> halooooooooooooo
<on> notak pis ne
...
<ona> pisu
<on> nevsiml sem si
<on> ptal sem se proc si o smutku?
...
<on> pises neviditelnym inkoustem bo co?

Komentář: komunikativně zdatná slečna :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.