Nejlepší hlášky
<a> "... a já se dozvěděl až po půl roce, že jsem byl její první..."
<b> "Tos nepoznal, že je panna?"
<a> "Ne, já myslel, že ho mám moc velkýho..."
<a> víš jak poznáš, že máš prasečí chřipku?
<b> jak?
<a> že se ti začne kroutit ocas :))
Komentář: žeby byl už i takový příznak? jaxe to potom pozná u holek?
<A> negře
<B> Prosim?!
<A> Tohle je psaná konverzace jestli nerozumíš, můžeš si to přečíst znovu
<a> jejda, špatný okno
<b> chtěl jsi skočit z kuchyňskýho a ne z toho ve tvým pokoji?
<on> Ty věříš horoskopům?
<ona> Jasně, hodně to o člověku vypovídá.
<ona> Váhy jsou nerozhodný, raci plachý, lvi jsou rádi středem pozornosti. A největší magoři jsou kozorozi, s tím bych se v životě nebavila.
<ona> Co jsi vůbec za znamení ty?
<on> Kozoroh
<A> jak se dívám na ty fotky výber žen nic moc
<A> děláš ostudu tomuhle LIDU!
<B> vzhled je vedlejší ... důležité je nitro mistře!
<A> máš pravdu já opoměl na přikrášlovač žen
<A> můj mladý padawane
<A> 3 rumy?
<B> při mé nezkušenosti stačí jeden frťan
<A> špatně sem tě vycvičil měl jsi abstinenty zničit né se k ním přidat . Byl jsi pro mě jako bratr
<a> Proč jsou prachatý chlapi takový idioti? :(
<b> Protože pěkný ženský jsou děvky.
<a> Miluji tě. ;-*
<b> Já tebe taky, ale nejdřív se rozejdi s tou sexy nánou, se kterou zrovna chodíš!
<a> Co to tu meleš?
<b> Je na čase, si skontrolovat, do kterého okna píšeš.
<a> Do toho zeleného.. :D
<a> A doprdele..
<a> ale píše wypatlátorem
<b> neeeeee!!!
<a> bohužel...
<b> to přes srdce nepřenesu
<a> já bych řek, že jo :-D
<b> dobře přes srdce ne.. ale přes penis jo :-D
Komentář: krásně řečeno ;-)
<on> ahoj co se děje?
...
<on> halooooooooooooo
<on> notak pis ne
...
<ona> pisu
<on> nevsiml sem si
<on> ptal sem se proc si o smutku?
...
<on> pises neviditelnym inkoustem bo co?
Komentář: komunikativně zdatná slečna :)