Nejlepší hlášky

<a> No a jak ses teda dozvedel, ze se rozvadej?
<b> Jednoduse, mama si zmenila stav na facebooku.

<a> Něco ti řeknu...
<a> Posral se mi mobil
<b> A utřel's ho?

<a> Oki, tak ja koncim.
<b> Cus.
-!- <a> has left #chat [Neslapnete na psa...]
-!- <Psi muz> has joined #chat
<b> LOL
<Psi muz> Prisel jsem nevhod ?

<Sam> pripomen mne baterky do ftaka
<Kris> Připomínám ti baterky do ftáka… ale nevěřila ses, že už nakupuješ i erotikuš pomůcky
<Sam> :D do fotaka
<Kris> No jó, to ti tak sežeru
<Sam> :D:D:D

Komentář: Morava evidentně nespí.

<a> Ten google sa dá použit fakt na všetko ... nevedel som či je v slove výstižný Y alebo I, tak som dal go google vístižný a spýtal sa: Měli jste na mysli: výstižný ?

Komentář: <3 google

<a> hochu mam asi novou holku :]
<b> ne,voe.. tohle je prostě bordel všech bordelů, já se tady jak ta pí*a snažím, abych si vrznul musím s kámoškou kerá je největší ku*va v okolí a ty si prostě přijedeš do brna a už máš ču*áka v cizí držce tak kde to kur*va žijem?!?!

Komentář: v originalni verzi bez cenzury - BRNO RULEZ!

<a> tvl dneska kámoš v Hradci tos měl vidět... :D
<b> co?
<a> sme si šli do Meka koupit Cheese...
<a> a tak si ho objednal, ženská mu ho zachvilku přinesla
<a> a řekla: "25 kč prosím"
<a> on jí dal asi nevědomky 20... :D
<a> ona se na něj tak divně podívala
<a> a on: drobný si nechte... :DDD
<b> lol... :DDDD

<a> cs
<b> copak? Jak to šlo v práci?
<a> Hele, ty tvoje forky už mi lezou na nervy. To, že si mi přejmenoval složku s mymi fotkami na "Debil roku 2015" bych přešel, že uprostřed firemní prezentace vyskočil na obraz hurvínek, bych přešel, ale že mi místo videa, předvádějí čí nás produkt začala repráků vzdechat nějaká nadržená nahá Asiatka to už je k***a vážné, nemyslíš?!
<b> Ne :D
<a> btw si na projektoru :)
<b> ?!

Komentář: Nemyslí, zaplatí :D

<a> Čus, jirka si smazal FB?
<b> tobe to nevypravel ? Predevcirem prisel domu zlitej jak pako, sed k FB a na vsechny takovy ty otazky jako "Co by si se mnou delal, kdybys mohl cokoli." odepsal: "Vojel bych te."Docela smula, ze i mlady Novotny.
<b> Rano vstal, smazal fb a po icq se omlouval :D ...
<a> Mladá Novotná? Něco s fyzikářkou ?
<b> Jeji 11 leta dcera, no.

<a> No a jaký to bylo?
<b> Zabava super, jen mi je ted pekne zle...
<a> Nemáš to míchat.
<b> Vubec ne, pico...
<a> Co prosím???

Komentář: Melo to být pivo...a psala jsem si s mamkou...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.