Nejlepší hlášky

<a> kamo mě už z toho počasí hrabe
<a> teď jsem šel na google=>obrázky=>pěkné počasí a čumím na obrázky
<a> kurva...tam je tak pěkně!

<a> Kolik má kravské vemeno cecíků?
<b> Kravské vemínko má jeden cecík a kravička má 4 vemena.
<a> aha
<b> A pročpak se o to zajímáš?
<a> no, dneska to bylo v testu na hnojarnu
<b> A koliks tam tipnula?
<a> 6
<b> :D :D Tak takovou kravičku bych chtěl vidět. Ta musela vyrůstat tak jedině u černobylu.

<a> takže u každýho je to jinak... typl bych že u tohoto to bude stejný jak u toho předchozího... obě vypadají úplně stejně... modrá krabička s anténkou...

Komentář: nastaveni routeru (podle barev bude asi i nastaveni)

<ona> ahojky jak je?
<on> nerus
<ona> nerusim ptam sem aaa
<on> omg co furt chces?
<ona> vylizat mi prdel...

Komentář: uchylná holka

<a> Toníku, najdi si nějakou do života
<b> jak jako?
<b> jako nakou hnusnou?

<ja> Mám tu chybu
<ja> java.lang.ClassCastException: x.y.z.BPMLoggingServiceFactory cannot be cast to org.jbpm.svc.ServiceFactory
<ja> Viete čo s ňou?
<kolega> dej to do try{
<kolega> } catch(Exception e) {}

<a> Hej, příjdu nahoru a vidím, mamka udělala můj oblíbený salát. Dala ho do obrovské mísy a nechala ho tam jen tak ležet. No, co mě nenapadlo, vzal jsem si ho k PC. Během půl hodiny bylo po salátu. :D Když jsem odnesl mísu, samozřejmě prázdnou, matka vykřikla: To jsi to celé sežral najednou?!? A já suverénně odvětím: Ne, postupně. :D

<a> vyrobila jsem nám nemrznoucí psy :D
<b> Prosim?! :D
<a> nooo ..... jsem jim dala žrádlo.... do pekáče.... a nějak jsem zapomněla, že se měl vymejt... byl od Fridexu...

Komentář: Chudáci psi...

<a> Zdar chceš říct vtip?
<b> ne
<a> To je dobře stejně žádnej neznám.

Komentář: Vtipálek a jeho častá oběť.

<a> Dneska jsem jel ze školy BUSem a předemnou sedí takovej borec ze šátkem a na klíně má nouta.
<a> Chvíly pokašlával a já hezky viděl jemu do noutu :)
<a> Koukám a on tam má všude nějaký islámský webovky
<a> Pak začne něco mumlat a najednou mu naskočí na obrazovce toto http://www.thecleverest.com/countdown.swf
<a> Já sem se málem posral tvl. Uplně jsem stuhnul a chtěl jsem se rychle zvednout a utíct, ale bylo to moc rychlý tak řikam snad to přežiju :D
<a> Pak se na mě otočil a začal se smát :D Já sem měl hovno na kraji :D Asi ještě 3 hodiny po tom jsem byl vyklepanej :D
<b> Snad to byla nějaká skrytá kamera rád bych tě při tom viděl :-D :-D, :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.