Nejlepší hlášky
<a> kamo mě už z toho počasí hrabe
<a> teď jsem šel na google=>obrázky=>pěkné počasí a čumím na obrázky
<a> kurva...tam je tak pěkně!
<a> Kolik má kravské vemeno cecíků?
<b> Kravské vemínko má jeden cecík a kravička má 4 vemena.
<a> aha
<b> A pročpak se o to zajímáš?
<a> no, dneska to bylo v testu na hnojarnu
<b> A koliks tam tipnula?
<a> 6
<b> :D :D Tak takovou kravičku bych chtěl vidět. Ta musela vyrůstat tak jedině u černobylu.
<a> takže u každýho je to jinak... typl bych že u tohoto to bude stejný jak u toho předchozího... obě vypadají úplně stejně... modrá krabička s anténkou...
Komentář: nastaveni routeru (podle barev bude asi i nastaveni)
<ona> ahojky jak je?
<on> nerus
<ona> nerusim ptam sem aaa
<on> omg co furt chces?
<ona> vylizat mi prdel...
Komentář: uchylná holka
<a> Toníku, najdi si nějakou do života
<b> jak jako?
<b> jako nakou hnusnou?
<ja> Mám tu chybu
<ja> java.lang.ClassCastException: x.y.z.BPMLoggingServiceFactory cannot be cast to org.jbpm.svc.ServiceFactory
<ja> Viete čo s ňou?
<kolega> dej to do try{
<kolega> } catch(Exception e) {}
<a> Hej, příjdu nahoru a vidím, mamka udělala můj oblíbený salát. Dala ho do obrovské mísy a nechala ho tam jen tak ležet. No, co mě nenapadlo, vzal jsem si ho k PC. Během půl hodiny bylo po salátu. :D Když jsem odnesl mísu, samozřejmě prázdnou, matka vykřikla: To jsi to celé sežral najednou?!? A já suverénně odvětím: Ne, postupně. :D
<a> vyrobila jsem nám nemrznoucí psy :D
<b> Prosim?! :D
<a> nooo ..... jsem jim dala žrádlo.... do pekáče.... a nějak jsem zapomněla, že se měl vymejt... byl od Fridexu...
Komentář: Chudáci psi...
<a> Zdar chceš říct vtip?
<b> ne
<a> To je dobře stejně žádnej neznám.
Komentář: Vtipálek a jeho častá oběť.
<a> Dneska jsem jel ze školy BUSem a předemnou sedí takovej borec ze šátkem a na klíně má nouta.
<a> Chvíly pokašlával a já hezky viděl jemu do noutu :)
<a> Koukám a on tam má všude nějaký islámský webovky
<a> Pak začne něco mumlat a najednou mu naskočí na obrazovce toto http://www.thecleverest.com/countdown.swf
<a> Já sem se málem posral tvl. Uplně jsem stuhnul a chtěl jsem se rychle zvednout a utíct, ale bylo to moc rychlý tak řikam snad to přežiju :D
<a> Pak se na mě otočil a začal se smát :D Já sem měl hovno na kraji :D Asi ještě 3 hodiny po tom jsem byl vyklepanej :D
<b> Snad to byla nějaká skrytá kamera rád bych tě při tom viděl :-D :-D, :-D