Nejlepší hlášky

<a> mám postavu jak BonPari, také hubené končetiny a tlustý trup
<b> aj s těma krůcánkama na koncoch?

Komentář: nadměrná představivost

<Neocar> ty vole holim se a malem sem si ho uříz ty vole
<Brain32> no to je vidět ta velikost, když si ho malem ušmikneš žiletkou :D :D
<Neocar> no tk holim holim zpívám si
<Brain32> Kéž by byl větší, Kéž by byl větší, Kéž by byl větší xDDDDD
<Brain32> a nejednou neni zadnej
<Neocar> tojo vole
<Neocar> ty si kokot :D :D

Komentář: Holení X Zpívání - :D :D

<mikiki> dnes mi mama povedala, ze jej vraj niekto volal, ze vraj ja dnes umyjem riady.
<mikiki> a ja jej na to rovnako telefonicky: "To bol asi omyl." :D

Komentář: telefonicky :)

<ona> chci zhubnout aspon 10 kilo
<on> a kolik vazis tedka?
<ona> to neviim, nechci to vedet

<b> zdar, tak co sivlestr?
<a> čus, no ani se neptej :D
<b> čekám :D
<a> ráno vstanu, najím se, obleču a du pryč, dojdu na to místo a příjde mi SMS
<a> máma: pokud vynášíš smetí je to v pořádku pokud si šel do školy měl by si prvně vystřízlivět
<a> a já proč na mě všichni tak blbě čumí...

<a> Sme tak jeli s mamkou busem,a bavili sme se o tom co bych tak chtěl být za povolání
<b> A co ?
<a> no to ještě nevím ale počkej
<a> no a sme se tak bavili a nějak sme došli k revizorům
<a> a mamka tak na mě "Mě je celkem jedno co budeš,ale hlavně né revizor,to je hrozný povolání"
<b> tak to máš dobrý,ty si stejnak něchtěl být revizor ne ?
<a> ne,no a skoro hned jak to dořekla se za náma zvedli dva chlápci,jeden přešel do předu a začlo to "Kontrola jízdenek"
<b> :D ti museli mít radost
<a> No to jo,já se držel abych se nezačal smát a mamka vypadala že se hanbou propadne :D

<ona> Jsem blbá, zab mě!
<on> Avada kedavra!

<a> cau :D
<b> čus :D
<a> jak je ?
<b> jde to :D tak nějak přežívám, a co ty?
<a> jaa se mam skvele akorat sem hrozne sam :(
<b> tak si najdi borku ;) :D
<a> seru na holky :D
<b> tak si najdi chlapa :D:D
<a> jo vsak to me prave napadlo, kdy mas cas?

<a> seznam ceskych soundsytemu, ktere maji v nazvu slovo TEKK: (zdroj ****tekno.cz) agrotekk bachanatekk biftekk darszantekk dobytekk eastek errortek krtekk lettek mustek oktekk pektek shotek smoteksound smutekk tekkirk triptekk wottekk zlotekk zmatekk zvratek
<a> Takze chodte na tekk, dbejte na to at jste dobytekk, kdyz bude nejakej ten triptekk, tak bacha na zmatekk, aby nebyl smutekk a na podlaze trocha zvratekk. Kazdopadne druhej den, je vhodny zajit na biftekk. A pozor at vas na vesnici nenakopne do prdele nejakej shotekk z agrotekku.

<a> prostě si libuju, jak se cítím dobře když nekouřím :-)
<b> no to si myslím, vidíš jak je to dobrý nekouřit
<a> na tréninku vydržím makat až do konce :-)
<a> a krásně se mi hojí jebáky na obličeji :-)
<b> :-D
<a> akorát mě teda bavilo je mačkat :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.