Nejlepší hlášky
<a> Neuvěříš...du dolu na pc, že se na neco podívám, a tam otec stahuje porno..
<a> Mi raději měl říct...než mi brzdit internet, toho tu mám na externaku
<a> No...aspon až to dostahuje, si to pretahnu pres Lanku k sobě abych zjistil jaky ma vkus..Snad to neni zadny Gay porno
<b> :D:D
<ona> Máš BAN nebo co?
<on> Ne, mám MSN nebo SKYPE nebo ICQ
Komentář: Vzhledem k tomu, že nazval internetovou komunitu pojízdným veřejným domem, byl ban i očekáván...
<a> Musím se oholit abych tě nepíchal
<a> Abych tě nepíchal...
<a> Ikdyž rád bych
<charmer> http://www.lamer.cz/?item=show'action=random
<mazarik> to je nahodna musis pastnut link s cislom..
<charmer> sakra :) to tam posli :-D
<mazarik> co mam poslat?
<charmer> no tuhle citaci, lamo :)
<charmer> to se mi povedlo...
Komentář: ICQ Oops
<a> Bůh existuje! Dal nám trávu a sex! ^^
<b> A orgasmus
<c> A dotu
Komentář: Priority
<Dave> ty jsi tele :D
<Kuba> Kuba...pro přátele Kuba
<Dave> To si zabil, bože :DD
<Kuba> Stále platí předchozí informace :D
<a> ;( nemam rada visty
<b> ja mam visty docela rada - uci me trpelivosti :)
<b> ale chvili mi trvalo, nez jsem si na nich dokazala neco hezkeho najit...
<c> A máš spoustu času na pilování nehtů, co? :)
<a> Jani mas muj obdiv... umet i na vistach najit neco pozitivniho to chce opravdu velky nadhled :D
<b> hele, vzapeti me microsofti panbuh potrestal - sotva jsem to napsala, tak mi kleknul pocitac, a kdyz se zrestartoval, tak se mi zkurvily vzorce a podminene formatovani v jednom souboru, coz ted budu delat znova a modlit se, at mi to zase neklekne...
Komentář: Není radno chválit Visty
<a> už zase se se mnou nebaví :(
<b> Markéta?
<a> ne...Mozilla
Komentář: (Neodpovídá)
<a> Právě sem si rozbil svůj oblíbenej hrníček :-(
<b> Aspoň už je na lepším místě :-)
<a> Myslíš v tom smradlavým koši ??