Nejlepší hlášky

<a> Neuvěříš...du dolu na pc, že se na neco podívám, a tam otec stahuje porno..
<a> Mi raději měl říct...než mi brzdit internet, toho tu mám na externaku
<a> No...aspon až to dostahuje, si to pretahnu pres Lanku k sobě abych zjistil jaky ma vkus..Snad to neni zadny Gay porno
<b> :D:D

<ona> Máš BAN nebo co?
<on> Ne, mám MSN nebo SKYPE nebo ICQ

Komentář: Vzhledem k tomu, že nazval internetovou komunitu pojízdným veřejným domem, byl ban i očekáván...

<a> Musím se oholit abych tě nepíchal
<a> Abych tě nepíchal...
<a> Ikdyž rád bych

<charmer> http://www.lamer.cz/?item=show'action=random
<mazarik> to je nahodna musis pastnut link s cislom..
<charmer> sakra :) to tam posli :-D
<mazarik> co mam poslat?
<charmer> no tuhle citaci, lamo :)
<charmer> to se mi povedlo...

Komentář: ICQ Oops

<a> <b> ty si tak blbej, že sedíš na televizi a čumíš na gauč!

<a> Bůh existuje! Dal nám trávu a sex! ^^
<b> A orgasmus
<c> A dotu

Komentář: Priority

<Dave> ty jsi tele :D
<Kuba> Kuba...pro přátele Kuba
<Dave> To si zabil, bože :DD
<Kuba> Stále platí předchozí informace :D

<a> ;( nemam rada visty
<b> ja mam visty docela rada - uci me trpelivosti :)
<b> ale chvili mi trvalo, nez jsem si na nich dokazala neco hezkeho najit...
<c> A máš spoustu času na pilování nehtů, co? :)
<a> Jani mas muj obdiv... umet i na vistach najit neco pozitivniho to chce opravdu velky nadhled :D
<b> hele, vzapeti me microsofti panbuh potrestal - sotva jsem to napsala, tak mi kleknul pocitac, a kdyz se zrestartoval, tak se mi zkurvily vzorce a podminene formatovani v jednom souboru, coz ted budu delat znova a modlit se, at mi to zase neklekne...

Komentář: Není radno chválit Visty

<a> už zase se se mnou nebaví :(
<b> Markéta?
<a> ne...Mozilla

Komentář: (Neodpovídá)

<a> Právě sem si rozbil svůj oblíbenej hrníček :-(
<b> Aspoň už je na lepším místě :-)
<a> Myslíš v tom smradlavým koši ??

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.