Nejlepší hlášky
<a> jjj a hele wona ma mys nejakej hardwer?
Komentář: no silně mně to rezsmálo
<a> co děláš zítra tak v brzkém odpoledni?
<b> to vážně nevím
<a> že bych se u tebe zastavil se svým externím harddiskem
<a> můj disk by tě rád pozdravil
<a> a nasosal nějaká data
<b> to bude asi problém
<b> co máš za konektor?
<b> připojím sem jenom SATA disk
<a> USB
<a> ten bys možná mohl mít, ne? :-)
<b> něco tady najdu
<a> tak to je klika
<halihmed> no jenze tady je manazer jen snedy...
<Apelidos> nj :D
<snedy> halihmed myslis pan prezident snedy, ze?
<halihmed> prominte vase excelence, samozrejme sem myslel pan prezident snedy
<snedy> lepsi. jako me na tom oslovavani tolik nezalezi, ale znas to, tradice je tradice, s tim nic nenadelam :D
Komentář: #fs@irc.hattrick-cz.com
<a> Nemáte doma gumičku do teplákov?
<b> To je čo?
<a> Guma.. Biela,plochá..
<a> Z diaľky to vyzerá ako kábel Flex
<a> týjo já mam hlad
<b> tak si něco vem ne ?
<a> máš pravdu, du prohrabat ledničku :-)
<a> ááá konečně sem našel klíče :D
<a> zjistil jsem dalsi duvod proc si poridit notas
<a> kdyz si clovek prdne, tak se muze premistit i s internetem o kus dal
<a> nahodu ja sem sa s 1337 stretel poprvy krat u jednej peknej kocky co to mala na tricku (cez prsa) a tam bylo ze
<b> no tak to ano :D
<a> 1F Y0U C4N R34D 7H15, 7H4N Y0U R3477Y N33D T0 G3T L4ID
<a> mam ti to prelozit :D :D
<b> nevim co to je laid
<a> get laid - zasukat si :D :D
<b> no tak to ano...a isel si s nu? :D
<a> ne ale dobre sa to citalo napriec radu sedadiel v autobuse :D
<b> :D
<a> ked som to konecne vylustil tak sa na mna usmiala a vystupila xD xD
<b> mne to trvalo dve sekundy :D ale nevedel sem co je to "get laid" :D
<b> fuha,to je se mnu az take hrozne? :D
<a> xD (rofl)
Komentář: ani nevis jak zle :D
<a> hey tvl Nightwish musí bejt v čr strašně populární :D:D protože když si dáš na youtubku jejich videa a koukáš na ty komentáře tak polovina komentářu je českejch :)
<b> fakt?
<a> jj
<a> aha tak ne.
<b> ne? :D
<a> už vim proč
<a> google chrom mi to všecko automaticky překládá do češtiny :D
Komentář: <a> měl Googlechrom cca. 5min.
<a> looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
<a> vis co jsem zjistil?
<b> coo?
<b> povídej
<a> velmi krasnou vec co nidko v zivote nedokazal!
<b> povídej
<a> vis jak je touchpad na notebooku?
<b> jj mám...
<a> vsichni tvrdi ze s nim nejde pohybovat nicim jinym nez prstem
<a> ale ja toto tvrzeni uvedl v opak!
<a> zkus vzit alobal
<a> a jed
<b> fakt?
<a> ale je to temer nemozne ze se mi to povedlo
<a> pac touchpad...
<a> ...je prispusoben jen na dotik specialniho materialu jmenem kuze a na mirne teplo co vyzaruje lidske telo...
<a> ...to znamena treby kdyz jedes po touchpade gumou (ne kondomem) tak se nic nedeje a to stejne se zapalovacem
<a> ale alobal!
<a> je podivuhodna hmota vyrobena z kovu a vydava trochu tepla ale nevim jak to muze fungovat kdyz je to uplne jiny material nez prst!
<b> jo jansý... ty můj fyziku
<a> da se s tim i klikat
<b> fakt?
<b> takež teď s tím klikáš?
<a> jj (s alobalem)
<b> Tvl!!! to je uzasny :D lidstvo uz nemusi namahat sve prsty na touchpadu! nyni tu mame alobal!
<a> :D ale autorske prava na toto zjisteni si beru ja!
Komentář: njn :D