Nejlepší hlášky
<a> sem nějekej mimo
<b> jakto?
<a> mel sem ted po sobe dve ctyriadvacitky
<b> no ty vo*e, ja myslel ze si rikal ze budes mit dneska volno?
<a> ale ja myslim piva
Komentář: vecer na icq
<a> Madari jsou husti, mit na mistrovstvi sveta dva tymy. Acko i becko
Komentář: Diskuze k mistrovstvi sveta v hokeji.
<ona> Tady není...
<ona> Tady taky není...
<ona> Kde jsi?!
<ona> Tadýýý!
<on> Jj, docela kočka co?
<ona> Jj, to kotě budu mít :-)
<on> Na kotě seru! Já myslim tu paní!
Komentář: Diskuse o televizní reklamě...
<a> ty zas nemůžeš ven? furt lítáš někde s babou co
<b> xD tak ted si mě dostal
<a> njn, tak budu mejt vokna...
<a> třeba konečně po dlouhý době budu něco stíhat xD
<b> :-D
<b> jako defragmentovat Xpčka nebo jako opravdový okna? xD
<a> jo jasně :-D, ty už seš fakt pravej ajťák... :-D
<a> Asi sem fatk tipická ženská , protože opět nic nestíham :/
<b> hlavně že si to stihneš napsat na fb ;D
Komentář: Status na fb ;)
<a> jediný čeho fakt v životě lituju je, že moje děcka nebudou znát XPčka.
<ona> Uz mam tych chlapov plne zuby!
<on> tak vypusti oral...
Komentář: chlapska utecha
<ona> až půjdeš domů, kup mi cestou něco dobrýho, třeba oříšky :-)
<on> vždyť máš doma plnou krabici Snickers
<ona> já bych si dala spíš něco slanýho..
<on> tak si to posol
<Zopp> hele, ty mi asi hilbertův prostor nevysvětlíš, že?
<Viv> No... jestli se nejedná o nějakej prostor, kterej patří nějakýmu Hilbertovi, tak asi ne, no.
<Zopp> No jde o nějaký prostor, který je složen z vektorů, jež lze reprezentovat jako vlastní unitární prostory
<Viv> Moje hlava se vše pokouší vizualizovat, tudíž mi naskočil obrázek šneka.
<Viv> Nevím proč.
<Zopp> :D
<Zopp> ale ne, to ti má naskočit obrázek fotonu :D
<Zopp> nebo jiné elementární částice
<Zopp> protože hilbertův prostor se používá v kvantové fyzice
<Zopp> a proto mě zajímá
<Zopp> a snažím se ho pochopit
<Viv> Jo, teď na to koukám, ale stejně vidím šneka... ale mrtvýho šneka. Co má zakroucenou ulitu uvnitř do jakési nekonečné spirály, která vychází sama ze sebe.
<Zopp> :D
<Zopp> jo, to mi cosi připomíná
<Zopp> jeden geometrický "vtip", ale už si to nepamatuju přesně :(
<Viv> Tak ten zcela určitě neznám... :D Tohle je můj originální mrtvý šnek. Bude to jednou na Wikipedii jako Vivianin šnek.
<Viv> Když můžou mít různí maníci svoje prostory, tak mě by mohli nechat aspoň mrtvýho šneka, ne?
Komentář: Odborně ovšem HLEMÝŽĎ!
<on> tak co, už nejsi na mě naštvaná?
<ona> furt stejně oblačno
<on> nejsi ty náhodou ze skotska? tam prší celkem často :D
<ona> néé z Amazonie.. :-/
<on> aaa dokonce?
<ona> když se ti nelíbí, najdi si někoho ze Sahary!!
<on> néé tam bych neměl co pít.. :D
Komentář: naštvala se kvůli jeho alkoholismu..