Nejlepší hlášky
<a> Facebook is the second most popular word starting with F and ending with K.
<b> jasne ale večšina teenagerov stravi viac casu na facebooku ako tou druhou cinnostou :)
<b> No ked neratam single player :D
Komentář: raz darmo, multiplayer je multiplayer ;)
<on> tak pokud není místo na disku tak něco musíš smazat
<ona> to jsem zkousela a vidis jak to dopadlo
<on> potřebuješ mít volných 120MB smaž nějaký film/hudbu/nepoužívané programy, obrázky nebo nejlépe všechno porno
<ona> co myslis ze jsem ty !
<on> ok tak programy mazat nemusíš
<a> nepochopíš co <c> dneska zahlásila :D
<a> učitel na ní - jak se řekne anglicky kořen
<a> a ona jen z úsměvem ,,sexy boy"
<b> si děláš prdel :D
<a> : jinak ty by ses urazila kdyby ti někdo očividně z humoru řekl hruško kvůli postavě?
<b> : no tak jako kdybych věděla, že je to narážka na nějaké moje tvary nebo co, tak by mě to teda urazilo
<a> : to je hrozné ty holky dneska, nic to nevydrží
<a> : a proč myslíš, že to je špatné být hruškou?
<b> : Já neříkám, že je to špatné
<b> : To máš prostě jak mi říkali na základce žirafo, taky je to pěkné zvíře, ale znělo to jako urážka
<b> : přirovnávání člověka ke zvířeti nebo ovoci je pro mě prostě urážka
<a> : ale hruška, sladká, nedefinovatelné tvary...:-)
<a> : a co "koťáko, jahůdka..?"
<b> : Tak to je třeba pěkné, ale chápeš co myslím
<a> : ne jaký je rozdíl mezi hruškou a jahodou? jako je tvarem zase obráceně, tedy prsatá a žádný zadek. to by taky mělo urazit ne?
<a> : nebo kočka...přileze jenom když má hlad a neustále se oblizuje
<a> : kráva: užitečná, důležitá pro přežití, věrná, nikdy neuteče...
<b> : Ale jo, asi máš fakt pravdu no
<b> : ale mohli mít lepší názvy aspoň
Komentář: lichotky...a ženské
<a> kutna tu je hyc a ještě navíc noťas topi jak hovado
<b> No mam stejný problém
<a> no tak za chvilu pujdu do dilny tam je chládek
<b> ja do hospody, tam je klima
<a> ale musím řict, že ta jedna z black eyed peas je pěkná
<b> tam je ženská jenom jedna
<a> nelži
<b> fakt jo
<a> počkej
<a> jaj
<a> ajo, on měl jen dlouhé vlasy
<a> jsem si říkal že má hovno kozy..
<Satan> Za posledních 10 testu byla 2x stabilita vatší než 0%
<Eramagor> lol :D
-!- Satan has quit
<a> hele musim končit
<b> proč???
<a> začína mi pršet na terasu a jinde mi nefrčí WI-FI
<b> =DD no nic tak zatim
<a> zita...
Komentář: kolem 2 rani na ICQ
<Gui> Víš, co zakřičí IT, když mu (v metru) někdo ukradne notebook?
<Tedd> Ne
<Gui> "Nefunguje paměťovej řadič!" :-)