Nejlepší hlášky

<a> Facebook is the second most popular word starting with F and ending with K.
<b> jasne ale večšina teenagerov stravi viac casu na facebooku ako tou druhou cinnostou :)
<b> No ked neratam single player :D

Komentář: raz darmo, multiplayer je multiplayer ;)

<on> tak pokud není místo na disku tak něco musíš smazat
<ona> to jsem zkousela a vidis jak to dopadlo
<on> potřebuješ mít volných 120MB smaž nějaký film/hudbu/nepoužívané programy, obrázky nebo nejlépe všechno porno
<ona> co myslis ze jsem ty !
<on> ok tak programy mazat nemusíš

<a> nepochopíš co <c> dneska zahlásila :D
<a> učitel na ní - jak se řekne anglicky kořen
<a> a ona jen z úsměvem ,,sexy boy"
<b> si děláš prdel :D

<a> : jinak ty by ses urazila kdyby ti někdo očividně z humoru řekl hruško kvůli postavě?
<b> : no tak jako kdybych věděla, že je to narážka na nějaké moje tvary nebo co, tak by mě to teda urazilo
<a> : to je hrozné ty holky dneska, nic to nevydrží
<a> : a proč myslíš, že to je špatné být hruškou?
<b> : Já neříkám, že je to špatné
<b> : To máš prostě jak mi říkali na základce žirafo, taky je to pěkné zvíře, ale znělo to jako urážka
<b> : přirovnávání člověka ke zvířeti nebo ovoci je pro mě prostě urážka
<a> : ale hruška, sladká, nedefinovatelné tvary...:-)
<a> : a co "koťáko, jahůdka..?"
<b> : Tak to je třeba pěkné, ale chápeš co myslím
<a> : ne jaký je rozdíl mezi hruškou a jahodou? jako je tvarem zase obráceně, tedy prsatá a žádný zadek. to by taky mělo urazit ne?
<a> : nebo kočka...přileze jenom když má hlad a neustále se oblizuje
<a> : kráva: užitečná, důležitá pro přežití, věrná, nikdy neuteče...
<b> : Ale jo, asi máš fakt pravdu no
<b> : ale mohli mít lepší názvy aspoň

Komentář: lichotky...a ženské

<a> Chodíš vůbec někam mezi lidi?
<b> Jo... na facebook

<a> kutna tu je hyc a ještě navíc noťas topi jak hovado
<b> No mam stejný problém
<a> no tak za chvilu pujdu do dilny tam je chládek
<b> ja do hospody, tam je klima

<a> ale musím řict, že ta jedna z black eyed peas je pěkná
<b> tam je ženská jenom jedna
<a> nelži
<b> fakt jo
<a> počkej
<a> jaj
<a> ajo, on měl jen dlouhé vlasy
<a> jsem si říkal že má hovno kozy..

<Satan> Za posledních 10 testu byla 2x stabilita vatší než 0%
<Eramagor> lol :D
-!- Satan has quit

<a> hele musim končit
<b> proč???
<a> začína mi pršet na terasu a jinde mi nefrčí WI-FI
<b> =DD no nic tak zatim
<a> zita...

Komentář: kolem 2 rani na ICQ

<Gui> Víš, co zakřičí IT, když mu (v metru) někdo ukradne notebook?
<Tedd> Ne
<Gui> "Nefunguje paměťovej řadič!" :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.