Nejlepší hlášky

<a> Řekni mi něco o sobě
<b> Jsem líný a jsem kuřák
<b> A dál ti nic neřeknu protože jsem líný,a jdu si zakouřit

Komentář: bylo to na 40% jinak :)

<a> no tyvole, já sem asi nenormální...
<a> sem normálně při tý kremaci dostal chuť na buřty :D
<b> si mel rict bych dojel a vzal kytaru a udelali bysme si taborak

<a> neuvěříš co se mi dneska stalo
<b> no ...
<a> du přes obývák a dávaj talent na primě že jo
<a> a tam ňáká holka tancovala na Jacksona ... na Thriller
<a> a moje ségra na to čumí a najednou prohlásí: "Ta holka ale strašně zpívá"

Komentář: se teď Michael obrací v hrobě

<A> těšíš se na zítřek?
<B> jo jak cyp
<A> připravoval jses něják?
<B> jj
<A> A jak?=o
<B> kupil sem si 2 prupisky a lenoch

Komentář: ICQ, den před písemnou maturou

<a> co se furt zlobíš?
<b> no protože si prostě někdy chci psát a v posledních týdnech je jediná tvoje odpověď "promiň ale chci se učit"
<a> tak počkej až se zítra vrátím, dám si na tebe víc času
<b> zítra nemůžu, musim se učit
<a> lol

Komentář: on a ona před zkouškama

<Dantus™> udrel nam blesk pri dome Dx
<F4ct0r™> hovno
<Dantus™> no
<F4ct0r™> normalne jebol blesk?
<Dantus™> to drblo, vyplo cele mesto, a mna skoro jeblo :D
<F4ct0r™> supa to bola?
<Dantus™> no dost...
<F4ct0r™> do domu?
<Dantus™> neviem ci do domu, mozno do hromozvodu
<F4ct0r™> a vypadol prud?
<Dantus™> ale ten blesk vypol elektrinu v celom meste :D :D
<F4ct0r™> to fakt?
<Dantus™> jo
<Dantus™> co teraz, mam notebook, hodinu, max hodinu aj pol elektriny... chaby signal
<F4ct0r™> ani net?
<Dantus™> ty si retardovany?
<Dantus™> jak by som ti asi pisal :D :D

Komentář: dostal ma :)

<a> ide ti centrum.sk?
<b> centrum niekedy fungoval? :-)
<b> nee všetko je v poriadku ani mne nejde

Komentář: kvalita slovenskeho centrumu.

<jura16> kámo vařil sem dneska
<jura16> výbuch...
<jura16> a zeď je vprdeli
<b> to si děláš prdel?
<b> fakt???? loooool
<jura16> já teď míchám správnej odstín.
<jura16> ale nejde to se mrtvehj

Komentář: jinak vaří výborně :-D

<a> zdareec potrebuju pomoct, mas cas?
<b> Jj, o co go?
<a> no sel jsem n a redtube a tam se mi prekryvaj vsechny videa nemuzu otevrit to pecko co chcu, vzydcky se mi pusti naky jiny protoze ty videa cou jako by na sobe nevim co s tim sracem zas je
<b> Zkus vymazat cookies, pak by to mělo jít
<a> thy kokote jak mam s pc vymazat susenky nevis nahodou? prdel si delej s nikoho jinyho debile
-!- a has quit
<b> looool

Komentář: :D

<Lockeroom> NHL v Praze, to jak jít do kasína v Sezimově Ústí, místo do Monte Carla.....
<Luibara> Tak v Monte Carlu jsem třeba v kasínu už byl. Teda jen v tom předsálí, dál mě nepustili. :D
<Lockeroom> Já jsem ještě nikdy v kasinu nebyl. No já vlastně nebyl ani v tom Sezimově Ústí...

Komentář: diskutnici.cz

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.