Nejlepší hlášky
<a> Řekni mi něco o sobě
<b> Jsem líný a jsem kuřák
<b> A dál ti nic neřeknu protože jsem líný,a jdu si zakouřit
Komentář: bylo to na 40% jinak :)
<a> no tyvole, já sem asi nenormální...
<a> sem normálně při tý kremaci dostal chuť na buřty :D
<b> si mel rict bych dojel a vzal kytaru a udelali bysme si taborak
<a> neuvěříš co se mi dneska stalo
<b> no ...
<a> du přes obývák a dávaj talent na primě že jo
<a> a tam ňáká holka tancovala na Jacksona ... na Thriller
<a> a moje ségra na to čumí a najednou prohlásí: "Ta holka ale strašně zpívá"
Komentář: se teď Michael obrací v hrobě
<A> těšíš se na zítřek?
<B> jo jak cyp
<A> připravoval jses něják?
<B> jj
<A> A jak?=o
<B> kupil sem si 2 prupisky a lenoch
Komentář: ICQ, den před písemnou maturou
<a> co se furt zlobíš?
<b> no protože si prostě někdy chci psát a v posledních týdnech je jediná tvoje odpověď "promiň ale chci se učit"
<a> tak počkej až se zítra vrátím, dám si na tebe víc času
<b> zítra nemůžu, musim se učit
<a> lol
Komentář: on a ona před zkouškama
<Dantus™> udrel nam blesk pri dome Dx
<F4ct0r™> hovno
<Dantus™> no
<F4ct0r™> normalne jebol blesk?
<Dantus™> to drblo, vyplo cele mesto, a mna skoro jeblo :D
<F4ct0r™> supa to bola?
<Dantus™> no dost...
<F4ct0r™> do domu?
<Dantus™> neviem ci do domu, mozno do hromozvodu
<F4ct0r™> a vypadol prud?
<Dantus™> ale ten blesk vypol elektrinu v celom meste :D :D
<F4ct0r™> to fakt?
<Dantus™> jo
<Dantus™> co teraz, mam notebook, hodinu, max hodinu aj pol elektriny... chaby signal
<F4ct0r™> ani net?
<Dantus™> ty si retardovany?
<Dantus™> jak by som ti asi pisal :D :D
Komentář: dostal ma :)
<a> ide ti centrum.sk?
<b> centrum niekedy fungoval? :-)
<b> nee všetko je v poriadku ani mne nejde
Komentář: kvalita slovenskeho centrumu.
<jura16> kámo vařil sem dneska
<jura16> výbuch...
<jura16> a zeď je vprdeli
<b> to si děláš prdel?
<b> fakt???? loooool
<jura16> já teď míchám správnej odstín.
<jura16> ale nejde to se mrtvehj
Komentář: jinak vaří výborně :-D
<a> zdareec potrebuju pomoct, mas cas?
<b> Jj, o co go?
<a> no sel jsem n a redtube a tam se mi prekryvaj vsechny videa nemuzu otevrit to pecko co chcu, vzydcky se mi pusti naky jiny protoze ty videa cou jako by na sobe nevim co s tim sracem zas je
<b> Zkus vymazat cookies, pak by to mělo jít
<a> thy kokote jak mam s pc vymazat susenky nevis nahodou? prdel si delej s nikoho jinyho debile
-!- a has quit
<b> looool
Komentář: :D
<Lockeroom> NHL v Praze, to jak jít do kasína v Sezimově Ústí, místo do Monte Carla.....
<Luibara> Tak v Monte Carlu jsem třeba v kasínu už byl. Teda jen v tom předsálí, dál mě nepustili. :D
<Lockeroom> Já jsem ještě nikdy v kasinu nebyl. No já vlastně nebyl ani v tom Sezimově Ústí...
Komentář: diskutnici.cz