Nejlepší hlášky

<a> status: Už ať je po volbách... věčné hledání špíny na kandidátech už mně unavuje a to, jak podpora toho či onoho dokáže z kámošů udělat nepřátele (byť jen dočasně) je směšná. K*rva lidi uvědomte si, že Mirek Dušín ani Winnetou nežijí! Každý člověk (i Vy) udělá za život řadu chyb. Takže volte koho volit chcete , nestyďte se za své rozhodnutí, ať je jakékoliv . Totéž udělám i já.
<b> koment: Volím si tebe pikachu !!

13:40 <Ona> Myslíš že když vysaješ pavouka a pak ten vysavač necháš ještě chvílu jet tak že z tama nevyleze???? Prosíííím řekni že neee.
13:42 <On> :nee nevylezee
13:50 <Ona> : A teď mě řekni pravdu. Ani když je veliký a chlupatý a prostě silný????

Komentář: konverzace meho bratra s jeho mladou :D

<a> Po čase som si znova čítal niektoré hlášky na lamerovi a pri jednej som si spomenul, že niečo podobné sa stalo mne.
<a> Na stužkovej, sme si hovorili s chalanmi o tom, že sme zvedavý na to, aké dievča s kým príde, a aké budú pekné a pod. poznáš to.
<a> Na to jeden spolužiak povedal: "Len aby sme si nepomýlili dievčatá s matkami"
<a> Neskôr som tak stál, pri jednej fakt kočke a vravím jej "ahoj, s kým tu si" ona na to "s Mirom" ja "a ako dlho ste spolu?", vtedy sa na mňa pozrela a povedala "ja som jeho mama"
<a> No a tak ako jediný, som tam bol za debila ja, ktorý si nedal rady a jednoducho som nepoznal rozdiel :D

<a> hej... a poslals jim to v příloze ten obrázek?
<b> ja to jeste neposlal
<b> ale jdu na to
<a> a dej to do přílohy... jo?
<b> jj
<b> mami...
<a> to fakt miluju... se někomu snažim pomoct... a dycky na mě to samí... akorát oni nejsou úchylové, takže aspoň napíšou tati...
<b> :D :D :D
<b> no comment
<b> bych ti musel po qipu rozbit tlamu
<a> :D
<b> co napsat do predmetu?
<a> FIRE! FIRE! HELP ME!

Komentář: Kamarád posílá reklamci kvůli přehřívání PC.

<a> je to hrozná sračka
<b> jo to je
<a> o čem to máš?
<b> Mark Twain - Huckleberry Finn
<a> no tak to seš na tom dobře... ale co mám kua řikat já? Schizofrenička předškolního věku neovládne svoje zoofilní choutky a vydá se pronásledovat bílýho králíka přes celou zahradu a je natolik oprsklá že za nim vleze až do jeho nory... hlodavec nestíhá a ještě má za sebou malou krávu co má komplexy z toho že její matematický schopnosti nestačí ani na to, aby spočítala kolik je šestnáct a šestnáct... já to taky nedávám ale rozhodně to moje ego nezraňuje
<b> takhle to vypadá docela zajímavě...

Komentář: Diskuse dvou kamarádů o seminární práci z angličtiny. Diskuse se týkala knihy Alenka v Říši divů, kterou dostal jeden z nich jako téma.

-!- navstevnik has joined #mff.cuni
<navstevnik> poznate nejaky irc kanal kde su nejake v pohode zeny? alebo aspon zeny?
-!- navstevnik has quit

Komentář: nedostatek prislusniku nezneho pohlavi na matfyzu

<a> tak teď jsem se utřískala :D :D :D :D :D
<b> pročpak *SCRATCH*
<a> kocour mě zabil :D :D :D :D
<a> Přijde ke mně, tak jsem ho vzala na klín... A koukám při tom na TV na PC
<a> No a v tom programu, jak máme, můžeš screenovat, když zmáčkneš mezerník
<a> A teď se začal ozejvat ten zvuk, co to dělá, když pořizuješ screeny, furt dokola
<a> já zmateně koukam na klávesnici a on do toho mezerníku mlátí ocasem...
<a> Tak mám asi 20 screenshotů z Jádra :D :D :D :D :D :D

Komentář: Umělecká kočka, to se jen tak nevidí. Jen příště zapracovat na kompozici

<a> tak at ten tvuj kamos da pravym na tento pocitac a zmackne print screen
<b> co znamená print screen v češtině??? on to má všechno česky...
<a> tisknout obrazovku
<a> mozna tam ma print scr
<a> nebo prtsc
<b> je možný, aby to měl na klávesnici???

Komentář: no lol

<a> zdar
<b> nazdar
* b zacal hovor
<b> ja te neslysim funguje ti mikrak?
<a> jo ceky kouknu v nastaveni
<a> a co ted?
<b> furt nic
<a> pojd na ventrilo tam mi to jde normalne
<b> ach jo me se nece stahovat
<a> takhle se ale nedomluvime
<b> uz vim cim to je :-)
<a> ???
<b> me nejdou repraky...

Komentář: na skype...

<a> hele mužeš mi jen rychle juknout do tabulek, jaky tornado a ta druha vec vyjde z alfy 3,85?
<b> tornado je 0,07
<b> a to druhý je 0,965
<a> diky! jseš si jistej tim druhym? vis co mam na mysli?
<b> taková ta spermie?
<a> jo spermie hlavou dolu
<b> jojo,tak to je tak
<a> kurva tomu řikam slovník technika
<b> to jo, a jak je to hned přehledný
<a> že jo nějaký kví nebo fí... kdo ví co to je
<b> a to sme čtvrťáci, no nic, jdu pokračovat, zase za chvíli zkonzultujem

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.