Nejlepší hlášky
<a> Pomohl bys my prosím nainstalovat NOD 32 ?
<b> Cau, jojo... Vypni všechno co nepotřebuješ teď..
<a> has been offline.
<Martin> To vypada jak kdyby ji chteli ty kozy od sebe utect :-D
<Karel> Njn ... ten silikon změnil jejich náboj ... předtím bylo jedno záporný a jedno kladný, teď silikon na sebe navázal kladný ionty a sou obě dvě záporný a tudíž se odpuzují :-)
<Martin> :-D no to je asi nejpravdepodobnejsi :-D jenze jak by se jim tak samo od sebe zmenil nabor? :-D ledaaaa ze by jim nekdo pomoh:-D
<Karel> mno sou to čtyřky určitě ... ... každý má tedy náboj 2 Culomby ... mno když to zkratuješ vodičem o permitivitě 1 a víc, tak ti zůstanou v obouch jen záporný částice a ty se začnou od sebe vztalovat silou 8 newtonů (0,4 kg na každý prs) mno a vodič s kladně nabytými částicemi se odpojí a tím pádem sou tak daleko od sebe :-D
<Karel> a nebo se to dá zkratovat ručně ... to asi spíš :-D
Komentář: Komentář k fotografii jedné krásce v bikinách, aneb studenti SPŠE :-)
17:56:12 <a> sakra já chtěl něco udělat a bylo to docela důležitý
17:58:32 <b> Vrať se tam, kde tě to napadlo poprvé.
17:59:18 <a> na to nemám čas, půjdu pařit
19:32:56 <a> už vim, chtěl sem jít pařit!
<a> co udelas kdyz se rano vzbudis?
<b> co by, jdu na zachod :D jeste zkrivenej, rozlepuju oci, zivam, srovnavam trenky do defaultu
<a> ahoj, máš ještě někde ten link, co nám rozesílal Kuba?
<b> cus nemam
<a> aúúúúú... a nepamatuješ si ho aspoň :(?
<b> nn byl takovej divnej
<a> ani doménu?
<b> to jj tinyurl.com
-!- ona has quit
-!- ona has joined
<ona> normalne se mi vypl pocitac jenom sem ho zavrela
Komentář: co dodat... notebook...
<Bruno|ubuntu> No,ja myslim ze jsem celkem pokrocily/expert
<Pampampam> aha
<Bruno|ubuntu> No, jdu na instalaci archu
<Pampampam> Hodne stesti
-!- Bruno|ubuntu has quit
-!- Bruno|win has joined
<Bruno|win> je to fpyci
Komentář: No, ja myslim ze jsem celkem pokrocily/expert...
<a> Hele, na webu se pohybuje človĕk s nickem "Tommy Angello"
<b> Dej mu banán...
<a> A jako odůvodnĕní banu dám "Pozdrav od Dona Salieriho" :D
<on> Když <c> naklonuješ..budeš ho moct zabít 12x. Akorát nevim, jak bys u soudu vysvětlila, že jsi jednoho člověka zabila tolikrát
<ona> Co bych mu vysvětlovala? Spawn kill...