Nejlepší hlášky

<a> Pomohl bys my prosím nainstalovat NOD 32 ?
<b> Cau, jojo... Vypni všechno co nepotřebuješ teď..
<a> has been offline.

<a> Co takhle podpálit školu?
<b> Ale cena benzínu letos stoupla

<Martin> To vypada jak kdyby ji chteli ty kozy od sebe utect :-D
<Karel> Njn ... ten silikon změnil jejich náboj ... předtím bylo jedno záporný a jedno kladný, teď silikon na sebe navázal kladný ionty a sou obě dvě záporný a tudíž se odpuzují :-)
<Martin> :-D no to je asi nejpravdepodobnejsi :-D jenze jak by se jim tak samo od sebe zmenil nabor? :-D ledaaaa ze by jim nekdo pomoh:-D
<Karel> mno sou to čtyřky určitě ... ... každý má tedy náboj 2 Culomby ... mno když to zkratuješ vodičem o permitivitě 1 a víc, tak ti zůstanou v obouch jen záporný částice a ty se začnou od sebe vztalovat silou 8 newtonů (0,4 kg na každý prs) mno a vodič s kladně nabytými částicemi se odpojí a tím pádem sou tak daleko od sebe :-D
<Karel> a nebo se to dá zkratovat ručně ... to asi spíš :-D

Komentář: Komentář k fotografii jedné krásce v bikinách, aneb studenti SPŠE :-)

17:56:12 <a> sakra já chtěl něco udělat a bylo to docela důležitý
17:58:32 <b> Vrať se tam, kde tě to napadlo poprvé.
17:59:18 <a> na to nemám čas, půjdu pařit
19:32:56 <a> už vim, chtěl sem jít pařit!

<a> co udelas kdyz se rano vzbudis?
<b> co by, jdu na zachod :D jeste zkrivenej, rozlepuju oci, zivam, srovnavam trenky do defaultu

<a> ahoj, máš ještě někde ten link, co nám rozesílal Kuba?
<b> cus nemam
<a> aúúúúú... a nepamatuješ si ho aspoň :(?
<b> nn byl takovej divnej
<a> ani doménu?
<b> to jj tinyurl.com

-!- ona has quit
-!- ona has joined
<ona> normalne se mi vypl pocitac jenom sem ho zavrela

Komentář: co dodat... notebook...

<Bruno|ubuntu> No,ja myslim ze jsem celkem pokrocily/expert
<Pampampam> aha
<Bruno|ubuntu> No, jdu na instalaci archu
<Pampampam> Hodne stesti
-!- Bruno|ubuntu has quit
-!- Bruno|win has joined
<Bruno|win> je to fpyci

Komentář: No, ja myslim ze jsem celkem pokrocily/expert...

<a> Hele, na webu se pohybuje človĕk s nickem "Tommy Angello"
<b> Dej mu banán...
<a> A jako odůvodnĕní banu dám "Pozdrav od Dona Salieriho" :D

<on> Když <c> naklonuješ..budeš ho moct zabít 12x. Akorát nevim, jak bys u soudu vysvětlila, že jsi jednoho člověka zabila tolikrát
<ona> Co bych mu vysvětlovala? Spawn kill...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.