Nejlepší hlášky

<a> a na tej klavesnici nie je 9
<b> Niekto zjedol

<a> dneska jsem videl raritu! :-D
<b> ???
<a> moje opticke senzory zaznamenaly objekt nadmerneho objemu a zrejme prezijic z dob davnych az minulych otacejici se rychlosti 6x mensi nez je bezna rychlost chodce ktery vykonava za pomoci energie ukon zvany jako chuze!
<b> nejak mi unika pointa Eisteine :-D
<a> sakra tlustej a starej duchodce se v preplnenym autobuse snazil otocit svoji velkou tlustou p***l :-D
<b> loool :-D

Komentář: Manevr ruske ponorky v buse :-D

<a> jéé tak plomiň :-*
<b> teploši, co to je za smajlika no?
<a> co je to teploš?
<b> to je něco jako teplouš, akorát bez U
<b> tzn bez napětí

Komentář: školní deformace :-D

<a> bobuuu, opotrebuju Te
<a> cheche
<a> sorry
<a> potrebuju
<a> to "o" je navic...
<b> fakt? :-/

<a> A to jsi měl vidět tatův přístup když jsme hráli zápas v Přerově (v pingpongu)!
<b> no povidej... =]
<a> Tak v klídku jsme vyhrávali 6:0, čtyřhry jsme vyhráli a první zápasy taky. To by ještě v klidu.
<b> sem slysel ze ste prohrali 12:6 xD
<a> Jj, ale to ještě nic není, když už to bylo 10:6 pro Přerováky, tata najednou zmizel, prostě jen tak si odešel, přišel s taškou a notebookem.
<b> travian?
<a> K tomu se ještě dostanem, tak se díval, bylo to 12:6, hrál jsem já, normálně sme se s borcem asi 10 minut tahali o závěrečný míček a já to posral.
<a> Tata zařval přes 2 stoly: "Ty seš pěknej kretén!", vzal do ruky noťas a se slovy: "Kurva, na vás se nedá dívat!", odešel na hajzl, připojil se na net (byla tam zásuvka), zamkl se, a zapl si Travian.
<b> xDDDDDDDDD
<a> A my ještě po zápase 20 minut čekali, než si to on nastaví. :D Přísahám že tam čekal už jenom jeden přerovák a chtěl zamknout, takže tak musel počkat těch cca 20 minut, protože mu už kámoši zdrhli.
<a> A kdo je pak v naší rodině závislák. :)

Komentář: btw jeho tata hraje na s3 x)

<No.Body4> a pořad mě padá net teď
<No.Body4> mě na UTP upadl ten šulínek co to drží v síťovce
<Falco> jo takovej ten plastovej pičus, žejo?

Komentář: heh to nestoji ani za komentar

<a> mimochodem vlastně ty máš na mě číslo, prozvoň mě ;-)
<a> jo ty vlastně nemáš kredit :-(
<b> 607******
<a> sem pako, jsem to označil, dal ctrl + c chvilku blbě čumim a pak až mi došlo že to do telefonu takhle nevložím :-D
<b> dobře ty :-D

<tony> Já tak nesnáším tu školu
<tony> Vždcky totiž přijdu ze školy domů a musím jít povysávat

Komentář: každý má jiný důvod :-)

<Pieree> p
<Pieree> p
...
<Pieree> p
<Pieree> p
<Pieree> p
<DesP> co děláš kurva???
<Pieree> kámo za mne to dělá prográmek - jsem si ho naprogramoval -> můj SPAMer :-)
<DesP> kkt
<DesP> kkt
<DesP> kkt
...
<DesP> kkt
<DesP> kkt
<DesP> není nad manuální práci :D
<Pieree> tjn -> ještě aby za mě šukali stroje :D

Komentář: snad nikdy.... =-o

<a> A ty nekecej, ze neumis nemecky... nahodou jsme to v Berline davaly celkem dobre :D
<b> Myslíš větu "Sprechen Sie Englisch?" :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.