Nejlepší hlášky
<a> minule jsme si s Petrem povídalí o tom kolik kdo utratí za svojí holku
<b> fakt? co řekl Martin prosímtě? :D
<a> no říkal tak 5000 týdně
<b> aha, a viděl jsi ho v poslední době někdy vůbec? :)
<a> jo včera si přišel půjčit ke mě 60kč na cigarety
Komentář: pravdivý příběh :-D
<a> cau, nevidim te online ve WoWku
<b> s WoW sem asi skoncila
<a> coze?? vzdyt mas jenom 3 levely do osmdesatky, co tak najednou?
<b> <c> je spravce servru, dal mi dozivotni ban :-( prej kdyz nebudu parit s nim, tak s nikym jinym
Komentář: cerstvy rozchod
<a> Jak se do lesa volá, tak se z lesa bůmr
<b> co? :D
<c> Lepší vrabec v hrsti, než li bůmr na střeše
<bůmr> Ty seš debil :D
<a> vcera jsem byl v nejhorsim obchode s mobilama v republice
<b> jakym?
<a> maj znak jako molekula vody bez vodiku (2 atomy kysliku proste)
<b> no a co se stalo?
<a> jsem sel okolo a oni tam maj telefony na vyzkouseni,tak tam prijdu a rikam: mate tady nejakej telefon na vyzkouseni s Androidem?
<a> ta krava se na me podiva a rika: to se jako do mobilu uz davaj roboti?
Komentář: nevim jestli se mam smat,nebo brecet
<Chief> odkud pochazej ti korejci?
<main> ze scriptu
Komentář: Crysis...
<ona> Srdce, moje cnetrum lásky, k tobě asi něco cití.
<on> ja mam nejake centrum lasky v prdeli...
<ona> Chudáčku, ty máš srdce v prdeli?
Komentář: To je k pláči :(
<a> vrrrrrrrr
<b> vrrrrrrrr?
<b> velice rychle rusáci radili romům: raste racky rozšláplym rakem?
Komentář: co dodat?
<Pysk> my budem meřit tim meřákem odpor?
<HoN> no podle toho zadání to tak vypadá
<Pysk> jj...
<Pysk> ale ampérmetrem se měří proud a voltmetrem napětí, tak čim budem měřit odpor?
<HoN> nějakym odpornym metrem?
Komentář: laborka z fyziky ^_^
<a> angie je u mna
<b> u teba? xD rofl... a fotrovci su doma?
<a> jj su
<b> odvazny
<a> omg angie je moja sestrenka