Nejlepší hlášky

<a> minule jsme si s Petrem povídalí o tom kolik kdo utratí za svojí holku
<b> fakt? co řekl Martin prosímtě? :D
<a> no říkal tak 5000 týdně
<b> aha, a viděl jsi ho v poslední době někdy vůbec? :)
<a> jo včera si přišel půjčit ke mě 60kč na cigarety

Komentář: pravdivý příběh :-D

<a> cau, nevidim te online ve WoWku
<b> s WoW sem asi skoncila
<a> coze?? vzdyt mas jenom 3 levely do osmdesatky, co tak najednou?
<b> <c> je spravce servru, dal mi dozivotni ban :-( prej kdyz nebudu parit s nim, tak s nikym jinym

Komentář: cerstvy rozchod

<a> Jak se do lesa volá, tak se z lesa bůmr
<b> co? :D
<c> Lepší vrabec v hrsti, než li bůmr na střeše
<bůmr> Ty seš debil :D

<a> vcera jsem byl v nejhorsim obchode s mobilama v republice
<b> jakym?
<a> maj znak jako molekula vody bez vodiku (2 atomy kysliku proste)
<b> no a co se stalo?
<a> jsem sel okolo a oni tam maj telefony na vyzkouseni,tak tam prijdu a rikam: mate tady nejakej telefon na vyzkouseni s Androidem?
<a> ta krava se na me podiva a rika: to se jako do mobilu uz davaj roboti?

Komentář: nevim jestli se mam smat,nebo brecet

<Chief> odkud pochazej ti korejci?
<main> ze scriptu

Komentář: Crysis...

<ona> Srdce, moje cnetrum lásky, k tobě asi něco cití.
<on> ja mam nejake centrum lasky v prdeli...
<ona> Chudáčku, ty máš srdce v prdeli?

Komentář: To je k pláči :(

<a> vrrrrrrrr
<b> vrrrrrrrr?
<b> velice rychle rusáci radili romům: raste racky rozšláplym rakem?

Komentář: co dodat?

<a> už jsem ti to posral ;)
<a> *poslal

Komentář: čeština 4ever ;)

<Pysk> my budem meřit tim meřákem odpor?
<HoN> no podle toho zadání to tak vypadá
<Pysk> jj...
<Pysk> ale ampérmetrem se měří proud a voltmetrem napětí, tak čim budem měřit odpor?
<HoN> nějakym odpornym metrem?

Komentář: laborka z fyziky ^_^

<a> angie je u mna
<b> u teba? xD rofl... a fotrovci su doma?
<a> jj su
<b> odvazny
<a> omg angie je moja sestrenka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.