Nejlepší hlášky
<Slovenka> Česko je celkom pekná krajina, len nie je veľmi hornatá.
<Čech> Tak ty jsi taky celkem pěkná, jenom ne velmi hornatá...
Komentář: Pak nastalo dlouhý ticho...
<a> dnes jsem si dvakrat zkompiloval jadro a jsem spokojen...
<b> ja se dnes seznamil s jednou divkou a jsem spokojen
<a> kazdy mame svoje co nas uspokoji...
Komentář: kazdy to vidi holt jinak...
<on> Tak nahod tema
<ona> nn ty
<on> no dobře tak ja :)
<ona> no tak radši já
<a> Dnesni zazitek z prace: prijde mi ke kase pani, namarkuju nakup, ma platit 27 Kc; v jedne ruce drzi kabelku a penezenku a druhou smatra v kapse u saka. Si rikam, asi hleda drobny. Pak mi rika: ,,Muzete se podivat, co mam v te kapse?" Sahnu do kapsy a s totalne kamennym oblicejem odpovim: ,,Mate tam zuby!" xDDD
Komentář: Ponauceni:Nikdy nesahejte duchodcum do kapes!
<Nika> Co budeš zítra dělat?
<Ondra> Sekat trávu + bazén, stav se podívat klidně jestli chceš
<Nika> Jak sečeš? :P
<ondra> Jak asi, sekačkou!
Komentář: aneb, jak se to vezme :D
<já> dobry den Pane Jirko, mohu se na neco zeptat?
<Jirka-Vseznalek> ptej se, na kazdou odpoved mam otazku
<a> tak uz toho mam plny zuby!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lamy co tomu nerozumej vypadnete!!!!!!
-!- b has quit
-!- c has quit
-!- d has quit
<a> pockat kde ste vsichni
<Gabriel> Docela bych chtěl bejt v tvojí kůži...
<Erin> Proč?
<Gabriel> Takovejch 20 cm...
<Erin> Jsi debil
<BRKHRN> do prdele s alergií kýchám tady jako kdyby venku bylo -20 a já nahej běhal maraton
<Pepa> hh, a naco jí máš
<BRKHRN> na pyl, květy, trávu a tak.....musím si zapsat přírodu na svúj blacklist
<Pepa> haha,a to jí chceš celou zničit ? :D
<BRKHRN> Né, celou ne, jenom naučím ty debilní květy šukat ať nevypouští všude semeno a já to nemusím dýchat.
<a> Každá holka chce kluka, ke kterému může přijít s vytahaným tričkem, s neupravenými vlasy, s rozmazaným make-upem, s červenýma očima od neustálého pláče, a aby to první co řekne bylo: "Zlato jsi překrásná. Miluji tě.." a také to tak myslel! .. Jestli i ty máš podobný názor, dej si to do svého statusu. :))
<B> ale lhát se nemá !!
Komentář: facebook !