Nejlepší hlášky

<Slovenka> Česko je celkom pekná krajina, len nie je veľmi hornatá.
<Čech> Tak ty jsi taky celkem pěkná, jenom ne velmi hornatá...

Komentář: Pak nastalo dlouhý ticho...

<a> dnes jsem si dvakrat zkompiloval jadro a jsem spokojen...
<b> ja se dnes seznamil s jednou divkou a jsem spokojen
<a> kazdy mame svoje co nas uspokoji...

Komentář: kazdy to vidi holt jinak...

<on> Tak nahod tema
<ona> nn ty
<on> no dobře tak ja :)
<ona> no tak radši já

<a> Dnesni zazitek z prace: prijde mi ke kase pani, namarkuju nakup, ma platit 27 Kc; v jedne ruce drzi kabelku a penezenku a druhou smatra v kapse u saka. Si rikam, asi hleda drobny. Pak mi rika: ,,Muzete se podivat, co mam v te kapse?" Sahnu do kapsy a s totalne kamennym oblicejem odpovim: ,,Mate tam zuby!" xDDD

Komentář: Ponauceni:Nikdy nesahejte duchodcum do kapes!

<Nika> Co budeš zítra dělat?
<Ondra> Sekat trávu + bazén, stav se podívat klidně jestli chceš
<Nika> Jak sečeš? :P
<ondra> Jak asi, sekačkou!

Komentář: aneb, jak se to vezme :D

<> dobry den Pane Jirko, mohu se na neco zeptat?
<Jirka-Vseznalek> ptej se, na kazdou odpoved mam otazku

<a> tak uz toho mam plny zuby!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lamy co tomu nerozumej vypadnete!!!!!!
-!- b has quit
-!- c has quit
-!- d has quit
<a> pockat kde ste vsichni

<Gabriel> Docela bych chtěl bejt v tvojí kůži...
<Erin> Proč?
<Gabriel> Takovejch 20 cm...
<Erin> Jsi debil

<BRKHRN> do prdele s alergií kýchám tady jako kdyby venku bylo -20 a já nahej běhal maraton
<Pepa> hh, a naco jí máš
<BRKHRN> na pyl, květy, trávu a tak.....musím si zapsat přírodu na svúj blacklist
<Pepa> haha,a to jí chceš celou zničit ? :D
<BRKHRN> Né, celou ne, jenom naučím ty debilní květy šukat ať nevypouští všude semeno a já to nemusím dýchat.

<a> Každá holka chce kluka, ke kterému může přijít s vytahaným tričkem, s neupravenými vlasy, s rozmazaným make-upem, s červenýma očima od neustálého pláče, a aby to první co řekne bylo: "Zlato jsi překrásná. Miluji tě.." a také to tak myslel! .. Jestli i ty máš podobný názor, dej si to do svého statusu. :))
<B> ale lhát se nemá !!

Komentář: facebook !

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.