Nejlepší hlášky

<a> tvl sem dneska musel vytírat kuchyň...
<a> tak sem si řikal coe mokrý toe čistý
<b> jj to dělám taky :D mno a jak to dopadlo :D
<a> sousedi sou na mě celkem nasraný... sem jim vytopil předsíň :(

Komentář: dopoledne na icq :-D

<a> Frčim si číst...
<b> Co čteš?
<a> :-D Sakra...
<b> Co? :-)
<a> Nic, jen jsem se tě chtěl slušně zbavit...
<b> Vole! :-D :-D :-D
<a> Bejt gentlemanem není nic jednoduchýho.
<a> Prostě jdu pařit CSko. Nechtěl jsem aby jsi si myslela že je pro mě víc duležitý než konzervace s tebou :-D­

<on> Nechceš se mnou chodit? :-*
<ona> A budeme se milovat?
<on> Ano :-*
<ona> Tak to nechci

<a> A nezapomeň dát ten dárek pro <c> do ledničky.
<b> Ten kaktus???
<a> Ty oříšky, vole!!

Komentář: Kupovali jsme kamarádce dárek, kaktus a oříšky v čokoládě...

<a> kámo, jsem se včera učil algebru tak do 00:00, poslední hodinu jsem strávil počítáním determinantu matice 4x4, nejdřív podle definice a pak pomocí elementárních řádkových úprav
<a> a jak jsem spal, tak jsem ve snu počítal determinant matice 3x3, taky podle definice
<b> to umím jen sarussovým pravidlem
<a> my se ho učili taky, ale definici musíme prý znát, aj když nás probudí v noci, tak trénuju
<b> ja mam ve středu zkoušku z mikra, mám květák plný grafů a vzorců.....
<a> další sen byla totální lahůdka
<b> mě ve snu furt brali krev, sen na prd....
<a> ve snu jsem se probudil (už to je blbost) kdesi v minulosti (tipuju tak rok 1985), šel jsem do školy (střední), tam mě znali, já je neznal, borec tam dostal k vánocům prvního harryho pottera (který vyšel tak v roce 1995), já si ze všech dělal prdel, že jsem předpovídal budoucnost, pak se ze mě stal superhrdina a vytahoval jsem lidi z hořícího baráku, který měl tak 40 pater a abych se dostal do dalšího patra, tak jsem musel dělat různé úpravy s maticema, luxus

Komentář: den před zkouškou

<a> 02 jsou fajn, mě například přišla nádherná smska :D
<b> jaká?
<a> Nevím jak přesně, nakonec jsem to smazala, čehož teď lituju :D Ale zhruba nějak : Získáváte ZLATOU odměnu za dobití. Vyzvedněte si ji do velikonočního pondělí - 5. 4. 2010 na odmenazadobiti.cz ....A pak tam byla ten můj kód
<b> ale to fajn je, ne?
<a> Ale jo, ono by bylo :) kdyby už nebylo úterý

<a> dosť ťažke sú tie otazky ne?
<b> wikipedia/gugl
<a> co?
<b> ze tam to najdes... urcite
<a> http://sk.wikipedia.org/wiki/Gugl -   Wikipédia neobsahuje článok s takýmto názvom

<a> Cus tak zas začíná škola :(
<b> njn co se dá dělat
<a> nic no, ale mohl bych najít index :D
<b> proč?
<a> abych ho moh líp schovat :P
<b> XD

<a> pecu kure
<a> moje prvni jidlo v zivote co varim a neni ze sacku ani vajicka
<b> a bude to dobrý?
<a> ano to doufam jedu podle navodu a videa na internetu
<b> si děláš kozy?
<a> ne

Komentář: no comment

<on> Ahoj lasko včera jak jsem u tebe spal jsme zažily nadhernou noc
<ona> Cože? včera? dyt si u mě nebyl!!!
<on> Ježis to byla jina a sakra

Komentář: a byl konec

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.