Nejlepší hlášky

<a> Tak jsem se rozhodl že dneska opravím ty hodiny co nejdou
<b> Dobrý nápad :)
<a> Ne, počkej, už se stalo, teda vlastně nakapal jsem do nich ten hodinářskej olej co jsme měli
<a> Ale rozeběhli se nějak až moc rychle najednou
<b> Tak běží nebo ne?
<a> No běží, akorát už neukazují kolik je hodin :D

Komentář: běží...

<a> Mně nevadí, že prohráváme, aspoň ten tenis hrajeme se srdíčkem!
<b> Vy se srdíčkem, my s raketama..

<a> Máš to tam
<b> Nn, nemám
<a> To nebyla otázka!
<b> Aha, už to vidím

<a> Nemáš nějakej zlepšovák na slepou mapu, jak se to jednodušše naučit?
<b> 1. Nasaď jí brejle, 2. Vezmi si mladšího nebo retardovaného sourozence či prarodiče a zahraj si s nimi hru, ve které ti budou ukazovat na tečky a čárky a ty na to budeš odpovídat
<a> ok zkusim
...
<a> Tak mám po mapě.
<b> Cos dělal
<a> Hrál jsem s bratrem tu hru a po tom co mi ukázal na tři města to vzal a roztrhal, že už ho ta hra nebaví

Komentář: <a>ho bratr má 6 roků

<a> si moja blood sister?
<b> ne ja sem tvuj Wildest Dream :D
<a> jak si veří...to radci pred tebou Run to the Hills
<b> si myslis ze Running Free jo?
<a> ja neprovozuju zadny dance of the death
<a> este s takovou Iron mMiden :D
<b> Ti ukazu myho Troopera :D a pak jak jsem Wicker Man
<a> spis Phantom of the Opera...kazdopadne pochybuju ze bych s tebou zazila nejaký Aces High
<a> spis by to byly Wasted Years
<b> si mi to nandala potrebuju Doctor, doctor nebo me radsi rovnou Kill me ce soir :D
<a> a nebojis se Fear of the Dark (hole) ?:D
<b> Tvl Deja-vu To by byl Longest day do ty tvy se ani Where Eagles Dare :D:D
<a> ne nadarmo ji rikaj Number of the Beast....:P
<b> Hey ale pozor ! These Colors dont run ! :D
<a> ...mam takovej pocit ze nám pořádne hráblo :D:D

Komentář: To je tak kdyz se blizi Sonisphere festival...:D

<a> Tak Vánoce, svátky zachraňující na poslední chvíli aspoň trošičku naši děravou ekonomiku jsou tady ... tak přeji všem šťastné a veselé HDP :) ...

<on> ... pořád na mě kašleš :((
<ona> mment musim něco udělat ...

Komentář: .....

<a> Objela bych tě....
<a> *Objala :D :D

Komentář: Skype konverzace s "kamaradkou"

<a> co děláš?
<martini> ale, čet sem si ve fyziologii něco o motivaci, pač mě zajímalo proč nemam motivaci
<martini> a pak sem si čet o spánku a usnul sem u toho.. až dopiju pivo mam v plánu přečíst si něco o učení.. snad to bude mít podobnej vliv jako u předchozích případů..
<martini> doufam, že ne ten, že u toho usnu..

<a> Neznas neco co mi zarucene pomuze s krecema ?
<b> Zkus B- Komplex
<a> Jak mi sakra hudba pomuze lecit moje tezke onemocneni ?
<b> ?
<a> http://www.youtube.com/watch?v=0prFicLgXxw ???
<b> Blbecku drumerskej, myslel jsem http://www.001shop.cz/B-komplex-50

Komentář: Hudbou ku zdravi

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.