Nejlepší hlášky

<a> jeste sem si neprecetla zenskej pohlavni system
<a> ach jo, to dneska nedopadne dobre .)
<b> chces s tim ucenim pomoci? :P
<a> ach
<b> treba ze bych ukazoval a ty by si me rikala co to je :)
<a> asi si pudu oholit nohy .))

Komentář: Uceni nemusi byt vzdy neprijemne...

<a> Dobrý den, již jste zjistil jestli budete mít statut studenta?
<b> Je mi líto, ale bohužel ne. Mé mnohonásobné osobní i telefonické pokusy zastihnout v posledním měsíci někoho na studijním se setkali s hluchým telefonem a zavřenými dveřmi. Vše tedy bez úspěchu. Po těchto peripetiích se čím dál tím více nemohu zbavit pocitu, že toto oddělení technické univerzity je čistě imaginární a ve skutečnosti vlastně vůbec neexistuje.

Komentář: To chudák ještě ke všemu psal na úřad práce

<a> Zdar, řekni všem, aby všichni ve středu přinesli žlutý dresy
<b> Zdar, řekni všem, aby všichni ve středu přinesli žlutý dresy
<a> vole
<b> vole
<a> hej
<b> hej
<a> sem buzna
<b> si buzna

<a> Tak jak to šlo?
<b> Skvěle!! Prý jsem nádhernáá, famózní, dobrodružná a obětavá žena, co se nebojí ničeho:P
<a> Aha, takže jde v zítra s náma?
<b> ne, proč?
<a> Nepředpokládám, že ti za 12hodin stihne z toho zadku vylézt:)

<a> Kdybych strávil tolik času, co u PC v posilovně, složil bych jednou ranou 3 chlapy...
<a> ... teď jedním klikem na myš, zastřelím 3 teroristy v counteru.

<DeJong> Tak som si utrel prach z televizora
<DeJong> A zistil som ze je farebny... xD

Komentář: ked travi cas len za compom ;)

<a> v te vasi vesnici mate skype jo? :D
<b> di do prdele :D
<a> to se postovni holubi musi pekne rychle otacet s temi packety :D

<a> sestra dneska perlila, bavily se s mamkou o tamponech
<b> a?
<a> sestra že nemůže mít ty mini, že jí vypadávají a mamka: jakto? sestra: můžu za to že mám pipku jak vjezd do pískovny? :D
<b> jej :D to je jako ta tvoje hláška, že si ho můžeš omotat kolem nohy :D

Komentář: taková normální rodinka...

<a> mmnt jdu se psem
<b> jj
<c> lol hej vis jak mam ten cool lejzr?mno tak juknu z okna a tam domovnik s tim zavsivenym coklem co me budi o pul sedme mno toz vezmu lejzr a svitim pred cokla ten cokl zdrhne bo za tim svetlem furt utikal
<b> X-DX-D
<a> KUA zdrhl mi pes !!!!!
-!- c has quit
<b> X-D :-D

Komentář: IRC.......

* ona vyslo na FB ze na ni <on> pred spanim mysli.. co mi k tomu rekne?
<on> kecy... ja myslim pred, pri i po spani!!!
<ona> ten test nebyl jestli VUBEC myslis... (o tom prece nikdo nepochybuje) ale jestli myslis NA ME! ;);)

Komentář: Luxusní stěr :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.