Nejlepší hlášky

<a> uz mam stazeny posledni plavky
<b> takze ses tedka nahej?

Komentář: ja myslle film no

<a> budeš tu?
<b> nevím možná půjdu na trénink
<a> chtělo by to rozject novou vesnici...
<a> co trénuješ?
<b> fotbal
<a> jj
<a> jak to jde?
<b> docela jo, v posledním zápase jsem 5 vteřin před koncem zařídil remízu
<a> hmmm paráda
<b> tjn vedli jsme 2:1
<a> tak makej, rád tě uvidím v telce
<b> já hraju tu nejnižší ligu co existuje
<b> do telky se dostanu jedině když tam dotáhnu pistol a postřílim enemy

Komentář: ICQ komuniakce s kolegou z travianu

<a> Včera sem byl zkoušenej z biologie
<b> a...
<a> Chtěla odě mě slyšet škvory
<a> odpověď Sraž nás na kolena ji moc nenadchla

<A> Co máš, co ostatní chlapi nemají, že na tebe ty baby tak letí?
<B> Smůlu?

<a> no na strojarne ty zachody za moc nestoji
<a> ale dneska jsem byl na hajzlu na felu...hochu to je pohodlicko
<a> zadny vypinace, maji tam fotobunku, pekne od dveri muzes rozepinat zip:)
<b> no to je sice pekny, ale kdyz nepujde proud tak si nerozsvitis

Komentář: ma pravdu:)

<a> počuj, v piatok zamnou prišiel boris (totálne zhulený) a hovorí "nevieš koľko je hodín?
<a> a ja že viem...
<a> a on "dakujem" a odišiel :D
<b> to je nič, mna sa minule pýtal že ako sa volá
<b> tak som mu povedal že boris
<b> a on namna začal kričať že aký hlupák mu dal také meno :D

Komentář: piatok je tažky...

<a> Takže sem teď půl hodiny hledala ve všech výpiskách KDE že se sakra podepsala ta Mnichovská dohoda, protože všude píšou jenom kdo. :D A pak že se v časovým presu líp učí :D

Komentář: život Vysokoškoláka

<kelvin-cz> asi zalozim na FB skupinu za legalizaci tvaru "aby jste"
<Ma7ous> 15g ti nestaci legalne ?
<kelvin-cz> 15g ceho?
<Ma7ous> ale nic mam myslenky jinde

Komentář: #zcu, myslenky jinde

<a> Jsou to dvojčata, ne ?
<b> Ale ne jednovaječný. To je na první pohled vidět. Už podle vlasů :D

Komentář: Jedna má vlasy hnědý, druhá fialový.

<a> tahle hlaska by mela padnout do eteru: XY, když přišel za Rybičkama 48: "Já jsem z komise pro špatnou českou muziku a vy byste se měli rozpadnout"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.